חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה זה בדיוק כרטיס אשראי נקודות טיסה? 

כולנו עושים שימוש מאוד אינטנסיבי בכרטיסי אשראי. למעשה, יש אנשים שבקושי משתמשים בכלל בכסף מזומן. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מחפשים למעשה את כרטיס האשראי הטוב ביותר עבורכם. עם זאת, סביר להניח שאתם מעט הולכים לאיבוד בחיפוש, כי אין לתאר כמה כרטיסי אשראי יש בימינו. אפשרות טובה שכדאי יהיה לחשוב עליה, היא כרטיס אשראי נקודות טיסה. למעשה, אם תדברו עם חברים או מכרים, אתם תראו שרבים מהם עושים שימוש בכרטיסי אשראי שעבורם מקבלים נקודות טיסה. זה לא במקרה, כי אם בעזרת כרטיסי אשראי כאלה תוכלו לשלם פחות על הטיסות שלכם, איפה כאן הדילמה? 

איזה כרטיס אשראי נקודות טיסה שווה לבחור? 

אפילו אם כבר החלטתם שאתם רוצים כרטיס אשראי נקודות טיסה, אתם תראו שלא יהיה לכם כל כך קל לבחור את הטוב ביותר. לכן עולה השאלה הטבעית: איזה כרטיס אשראי שנותן נקודות טיסה יכול לבוא בחשבון מבחינתכם? ומה יכול להיות נוח יותר? יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם. ראשית, איך זה בכלל עובד? כמה נקודות אתם צריכים לצבור והאם תוכלו להשתמש בכל נקודה שיש לכם או שאולי צריך מינימום של נקודות? בנוסף, חשוב מאוד גם לבדוק האם מדובר על כרטיס אשראי שבאמת מכבדים בכל בית עסק. הדבר האחרון שתרצו זה לבחור לכם כרטיס אשראי שנותן נקודות טיסה ובסופו של דבר לגלות שהוא לא מספיק טוב ויעיל לשימוש. מעבר לכל אלה, כדאי יהיה גם לבדוק כמה אתם צריכים לשלם על השימוש בכרטיס האשראי מידי חודש. האם מדובר על תשלום סמלי שאפשר לעמוד בו בלי שום קושי? או שאולי מדובר על עלות הרבה יותר גבוהה? שווה לבדוק את הפרטים האלה, כי הכול צריך להיות משתלם גם מבחינה כלכלית. 

האם השימוש בכרטיס האשראי נוח? 

לבסוף, אם אתם תוהים באיזה כרטיס אשראי נקודות טיסה כדאי לכם לבחור, שימו לב גם לשימוש עצמו. מעבר לתשלומים שתוכלו לעשות בעזרת כרטיס האשראי, רצוי מאוד גם לבדוק האם רכישת כרטיסי הטיסה עצמם, בעזרת הנקודות, תתבצע בצורה נוחה ובלי בעיות? ככל שיהיו לכם יותר פרטים אודות העניין הזה מראש, כך בחירת כרטיס האשראי הנכון לכם תהיה הרבה יותר מהירה ונכונה לכם. אין ספק שהיום כרטיסי אשראי כאלה זוכים להצלחה, וזה לא קורה ככה סתם. אנשים רבים כבר הבינו שאם יש אפשרות לעשות שימוש בכרטיסי האשראי ולקבל תמורת כל הקניות גם נקודות טיסה, זה משתלם. למעשה, אחרי הפעם הראשונה שבה תעשו שימוש בנקודות שתצברו בכרטיס האשראי שלכם, אתם תראו בעצמכם: זה גאוני. חבל לפספס כל רכישה שאתם מבצעים. הזמינו לעצמכם עוד היום כרטיס אשראי כזה ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך. 

5/5 - (1 vote)
Facebook
WhatsApp
הדפסה
Telegram

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!