חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס התחבורה הציבורית באמסטרדם

אם אתם מתכננים טיול לאמסטרדם במשך כמה ימים מומלץ לעשות את כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם, זוהי הדרך הטובה ביותר לטייל בעיר ממקום למקום, אם תכננתם להשכיר רכב באמסטרדם קחו בחשבון שרכב שכור יכול להיות סיוט של ממש ורוב המקומות בעיר חסומים עבור רכבים פרטיים.

התחבורה הציבורית של אמסטרדם היא פשוט מעולה ומסודרת בצורה יעילה מאוד, כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם מאפשר לכם לנוע בעיר בכל אמצעי התחבורה באופן חופשי, הכרטיס כולל נסיעה ברכבת, אוטובוס, מטרו, וטראם. 

תחסכו לכם זמן וקנו כבר עכשיו כרטיס תחבורה ציבורית של אמסטרדם לרכישה לחצו כאן

הכרטיס כולל גם שתי קווי אוטובוס אשר נוסעים אל מחוץ לעיר ליעדים מסוימים בקווים, 397 אשר מגיע ישירות לסכיפהול וחזרה, וקו N97. אתם יכולים לנסוע ללא הגבלה כל עוד הכרטיס תקף, ניתן לעשות כרטיס ליום אחד, יומיים או שלושה.

מחירים של כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket)

כאמור יש שלוש גרסאות של כרטיסים שאתם יכולים לרכוש כרטיס יומי, כרטיס ליומיים וכרטיס לשלושה ימים, מחיר כרטיס ליום אחד הוא 17 יורו והוא מאפשר לכם שימוש של 24 שעות מרגע שעשיתם צ'ק אין באחד מכלי התחבורה.

כרטיס ליומיים עולה 22.5 יורו ואתם יכולים לעשות בו שימוש של ארבעים ושמונה שעות, כרטיס של שלושה ימים יעלה לכם 28 יורו, 

אין ספק שתחסכו כסף רב ברכישת כרטיס כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket) מאשר אם תקנו כרטיסים בודדים שכל אחד מהם יעלה לכם כמה יורו בודדים אך מבלי לשים לב תוכלו לראות עד כמה הסכומים הקטנים האלה מצטברים.

איפה אפשר לקנות כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket)

המקום הטוב ביותר לקנות את כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket) הוא כבר שאתם נוחתים בסכיפהול, כבר תחסכו את מחיר הרכבת הישירה או האוטובוס שתעלו עליהם. 

כדי לרכוש את כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket) בסכיפהול עליכם לגשת אל דלפק (NS Tickets & Service) אשר נמצא באולם הראשי בסכיפהול פלאזה,

כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם

כרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם

תחסכו לכם זמן וקנו כבר עכשיו כרטיס תחבורה ציבורית של אמסטרדם לרכישה לחצו כאן

אם לא הספקתם מסיבה כל שהיא לרכוש את הכרטיס בשדה התעופה אין לכם מה לחשוש כבר בתחנה המרכזית של אמסטרדם תוכלו למצוא עמדה של חברת התחבורה ההולנדית (GVB)

ישנם מקומות נוספים בעיר שאתם יכולים לרכוש את הכרטיס ברחבי העיר, כמו לדוגמא במרכזי השירות לתייר (I Amsterdam) אשר פזורות בכל רחבי העיר. אין ספק שכרטיס התחבורה הציבורית של אמסטרדם (Amsterdam Travel Ticket) זוהי הדרך הזולה והיעילה ביותר לטייל באמסטרדם.

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!