חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת אופניים במערב אמסטרדם

MacBike Amsterdam Bike Rental (Oosterdok)

אמסטרדם היא אחת הערים המובילות בנסיעה על אופניים, זוהי עיר שבנויה כולה תוך הבנה שאופניים היא הדרך הטובה ביותר להגיע ממקום למקום, בעיקר בעיר כמו אמסטרדם שהצפיפות שלה היא משמעותית, העיר גם ערוכה לכך מבחינת מסלולים וסדר מופתי.

כאשר אתם מגיעים לאמסטרדם אחת הדרכים הטובות ביותר להשתנע בעיר בצורה היעילה ביותר היא באמצעות נסיעה על אופניים, היתרון של אמסטרדם והולנד בכלל זה שזוהי מדינה שטוחה לחלוטין מה שמקל מאוד על הנסיעה באופניים.

אתם יכולים להשכיר אופניים כמעט בכל מקום בעיר אך הכי מומלץ להשכיר אותם באזור בו אתם לנים, אם המלון שלכם או הדירה שהשכרתם נמצאת באזור המזרחי של העיר למשל אז מומלץ לעשות השכרת אופניים באזור (Oosterdok)

רוצים להתנייד באמסטרדם בצורה כיפית וזולה? השכרת אופניים באזור (Oosterdok) פתרון מושלם להשכרת אופניים לחצו כאן

השכרת אופניים באמסטרדם פעילות מעולה עם ילדים

השכרת אופניים באמסטרדם פעילות מעולה עם ילדים

איפה כדאי לעשות השכרת אופניים באזור (Oosterdok)

יש באמסטרדם כמה חברות שנותנות שירות של השכרת אופניים אחת החברות הוותיקות והמומלצות היא (MacBike Amsterdam Bike Rental Oosterdok). החברה מאפשרת לכם לבחור בין מספר חבילות שונות המשתנות על פי אורך הזמן שאתם משכירים את האופניים וסוג האופניים שבחרתם.

השכרת אופניים באזור (Oosterdok) זהו פתרון מצוין עבור מי שנמצא באזור המזרחי של העיר, זה פותר אתכם מהרבה כאבי ראש ובנסיעה של עשר דקות אתם מגיעים למרכז העיר ולעוד יעדים מעניינים בכל האזור.

המחירים של השכרת האופניים כאמור משתנים לפי הזמן ששכרתם אותם, אתם יכולים לשכור לשעה אחת, לשלוש שעות, יום או יומיים ועד שבוע שלם, כמובן ככל שתשכירו את האופניים ליותר זמן תוכלו להנות ממחירים טובים יותר.

שימו לב אמסטרדם היא עיר מלאה באופניים ומצד שני זה יוצר בעיה אמיתית של גניבות (MacBike Amsterdam Bike Rental Oosterdok)  כאשר את משכירים מהחברה הם נותנים לכם שתי מנעולים כי שתוכלו לאבטח את האופניים כמו שצריך.

בעת השכרת אופניים באזור (Oosterdok) תצטרכו להשאיר פיקדון מסוים או של חמישים יורו או להשאיר להם דרכון 

אחד היתרונות בהשכרת אופניים באזור (Oosterdok) הוא שאתם מקבלים מפה של העיר עם מסלולים מעולים שתוכלו לעשות ליעדים אטרקטיביים באמסטרדם.

שימו לב לדבר נוסף וחשוב האופניים מגיעות ללא ביטוח, כדי לעשות ביטוח אתם תצטרכו לשלם סכום כסף נוסף, זה נכון גם לגביי קסדות אותן תצטרכו להשכיר בנפרד. אל תוותרו על השכרת אופניים באזור (Oosterdok) זוהי ללא ספק הדרך הטובה ביותר לחקור את אמסטרדם כמו שצריך, ומעבר לזאת אתם יכולים לחסוך כסף רב על נסיעות. 

רוצים להתנייד באמסטרדם בצורה כיפית וזולה? השכרת אופניים באזור (Oosterdok) פתרון מושלם להשכרת אופניים לחצו כאן

השכרת אופניים במערב אמסטרדם

השכרת אופניים במערב אמסטרדם

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!