אמסטרדם פאס כרטיס התיירים

The Amsterdam Pass

אחת הסיבות שאמסטרדם הפכה להיות עיר כל כך פופולרית בקרב תיירים מכל רחבי העולם מעבר לשלל האטרקציות הבלתי נגמרות שיש לעיר להציע זוהי העובדה שאמסטרדם היא עיר מאוד ידידותית לתייר והיא מאפשרת לו לרכוש כרטיסים למגוון אטרקציות בחבילה אחת.

אמסטרדם פאס זהו כרטיס תיירים שמאפשר לכם לרכוש בחבילה אחת מגוון אטרקציות שרוב הסיכויים שהייתם עושים אותם כאשר אתם נמצאים בביקור בעיר, אחד היתרונות של הכרטיס זה שהוא מאפשר לכם לרכוש מספר אטרקציות שמעניינות אתכם במחירים הרבה יותר טובים מאשר שהייתם רוכשים כרטיס לכל אטרקציה בנפרד.

יתרון נוסף שהופך את אמסטרדם פאס לכל כך אטרקטיבי זהו השילוב של האטרקציות והתחבורה הציבורית בכרטיס אחד המאפשר לכם להתנייד באופן חופשי בעיר וגם להיכנס לאטרקציות מעניינות.

רוצים כרטיס אחד לתחבורה ציבורית וגם ואטרקציות באמסטרדם? אמסטרדם פאס הפתרון האידיאלי להזמנת כרטיסים לחצו כאן

אמסטרדם פאס כרטיס האטרקציות של אמסטרדם

אמסטרדם פאס כרטיס האטרקציות של אמסטרדם

למה כדאי לעשות אמסטרדם פאס ואיפה קונים

כאשר אתם מתכננים טיול לאמסטרדם אתם צריכים לבחור את האטרקציות שהכי מעניינות אתכם מפני שיש בעיר כל כך הרבה מה לעשות, מומלץ לתכנן את הטיול מראש כדי שתוכלו להספיק להגיע לאטרקציות שאתם מעוניינים לראות.

אמסטרדם פאס (The Amsterdam Pass)זהו כרטיס פשוט שווה לתייר שמבקר באמסטרדם, הכרטיס משלב גם בין התחבורה הציבורית בעיר שבעצם תיקח אתכם לאטרקציות שאתם רוצים לעשות וגם לאטרקציות עצמן כך שזה פותר אתכם מהכאב ראש של רכישת כרטיסים לכל אטרקציה ולכל נסיעה אליה.

את אמסטרדם פאס אתם יכולים לרכוש במרכזי המידע לתייר אשר פזורים ברחבי העיר (I Amsterdam), המחירים של הכרטיס הם החל מ 82 יורו, והמחיר בהחלט משתלם ביחס למה שהייתם מוציאים ברכישת כל כרטיס בנפרד. 

ניתן לרכוש את כרטיס אמסטרדם פאס (The Amsterdam Pass) לפי שעות מינימום זהו יום אחד עשרים וארבע שעות, ניתן לרכוש כרטיס ליומיים, שלושה, ארבעה או שבוע ימים, כאמור הכרטיס כולל כניסה לאטרקציות הכי מעניינות בעיר וגם נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית הכוללת, אוטובוס, מטרו ורכבות.

מומלץ להזמין את הכרטיסים מראש זה בהחלט יחסוך לכם זמן וכסף, את הכרטיס אתם יכולים לאסוף בכל אחד ממרכזי המידע לתייר ואפילו תוכלו למצוא סניף בשדה התעופה.

הכרטיס מופעל מרגע שאתה מפעילים אותו ברכבת או באחת האטרקציות ומאותו הרגע נשאר לכם הזמן שרכשתם לכרטיס לכן מומלץ לתכנן נכון את הטיול שלכם כדי שתספיקו לנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר.

אין ספק שהדרך הטובה ביותר לנצל את הטיול שלכם לאמסטרדם היא באמצעות אמסטרדם פאס (The Amsterdam Pass) הכרטיס שהופך את הטיול ליעיל יותר וגם חוסך לכם לא מעט כסף.

רוצים כרטיס אחד לתחבורה ציבורית וגם ואטרקציות באמסטרדם? אמסטרדם פאס הפתרון האידיאלי להזמנת כרטיסים לחצו כאן

אמסטרדם פאס כניסה למוזיאונים הכי טובים בעיר

אמסטרדם פאס כניסה למוזיאונים הכי טובים בעיר

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!