חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ריפלי'ס אמסטרדם

ריפלי'ס אמסטרדם – Ripley's Amsterdam – הכירו את המוזיאון

מוזיאון ריפלי האמינו או לא! רוב הסיכויים שאתם מכירים את המשפט הזה, בתחילת שנו העשרים פורסמו לראשונה הכתבים של ריפלי, זה היה אוסף של דברים מוזרים שקרו בספורט, כיום מוזיאון ריפלי אמסטרדם הוא אחד המוזיאונים הפזורים בעולם אשר מציגים את הכתבים והפרסומים של ריפלי בצורה מסקרנת ומבדרת ביותר.

כאשר מבקרים באמסטרדם יש כל כך הרבה מה לעשות אך אם אתם צעירים בגיל או בנפש ביקור במוזיאון ריפלי הוא חובה זאת אחת האטרקציות המבדרות ביותר שיש, וגם על הדרך תלמדו על עובדות החיים שלא ידעתם.

רוצים להיות במוזיאון הכי מסקרן באמסטרדם? ריפלי'ס האמינו או לא חוויה של פעם בחיים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

ריפליס האמינו או לא

ריפליס האמינו או לא

ריפלי האמינו או לא! איך הכל התחיל

כבר בתחילת המאה הקודמת החל רוברט ריפלי לאסוף כל מיני מוזרויות סביב העולם, זה יכול להיות האיש הנמוך בעולם, או אדם שנולד עם שלוש ידיים. בשנת עשרים ושתיים חמאה הקודמת יצא ריפלי למסע הראשון שלו מסביב לעולם כדי לאסוף עוד סיפורים מוזרים.

מוזיאון ריפלי (תאמינו או לא) – אמסטרדם Ripley's Believe It or Not

הוא אסף ואיגד את כל הסיפורים שמצא מסביב לעולם ואיגד אותם לספר הראשון שהוא הוציא תחת השם "ריפלי תאמינו או לא". הספר הפך להצלחה מסחררת, מה שהוביל את ריפלי לחתום על חוזה מול חברת אן בי סי בימים אלה הרדיו היה המדיה המובילה ואפשר לומר שכולם האזינו לו.

ריפלי תמיד חיפש את הקצה בכל דבר שהוא עשה, הוא היה הראשון ששידר תוכנית מתחת לפני האדמה ואפילו מתחת למים, החלוציות שהוא הציג הייתה הדבר שהפך אותו לכזה מפורסם ברחבי העולם, ריפלי היה פורץ דרך והוא הצליח להביא לתודעה של האנשים משהו שלא היה קיים לפני.

בשנת שלושים ושלוש למאה הקודמת אסף ריפלי את החפצים המוזרים שרע במסעותיו סביב העולם, הוא אסף אינספור חפצים מוזרים ממקומות נידחים ברחבי העולם. ריפלי הציג את החפצים ביריד העולמי של שיקגו אילינוי התערוכה שהפכה להצלחה מסחררת הובילה לאינספור תערוכות שהוצגו תחילה בארצות הברית ולאחר מכן כמעט בכל העולם.

רוצים להיות במוזיאון הכי מסקרן באמסטרדם? ריפלי'ס האמינו או לא חוויה של פעם בחיים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

אטרקציות בריפלי'ס אמסטרדם

אטרקציות בריפלי'ס אמסטרדם

מה יש לעשות בריפלי'ס אמסטרדם 

דיברנו על התערוכות המטורפות שריפלי ערך מתחילת שנות השלושים, כבר אז התערוכות היו משהו שלא נראה לפני והן עוררו עניין רב, וזה היה לפני מאה שנה כמעט.

תחשבו מה אפשר לעשות עם הטכנולוגיה של היום מוזיאון ריפלי'ס אמסטרדם מציג את המוזרויות של ריפלי בצורה הכי אטרקטיבית שרק אפשר ולא פחות חשוב כל הביקור הוא גם מאוד מבדר.

במוזיאון תפגשו שלל מוזרויות מה שיגרום לכם לשאול את עצמכם לפחות כמה פעמים אם אתם מאמינים למה שאתם רואים או לא. מוצגים מוזרויות של בעלי חיים, חפצים מוזרים, כמובן שמגוון אנשים עם סיפורים מדהימים ובלתי נתפסים והכל מוצג בצורה אינטראקטיבית ומסקרנת.

יש כמה אטרקציות מאוד מומלצות שכדאי לכם לבקר בהם כאשר אתם במוזיאון כמו למשל, חדר הג'ונגל, אתם נכנסים אל ג'ונגל שמציג שלד אדיר בגודלו של דובי מערות אמיתיים, תוכלו לראות את הנשים המוזרות עם הצוואר הארוך בעולם, ועוד הרבה חפצים מהאוסף האישי של ריפלי עצמו.

עוד אטרקציה מומלצת במוזיאון זהו המחסן של ריפלי, זהו חדר גדול המכיל אינספור חפצים מעניינים מהאוסף האישי של ריפלי יש שם עבודות אמנות מדהימות, ותוכלו לעבור גם בחדר צרחות שם אפשר מעט לפרוק, וחדר האשליות שרוב הסיכויים ישאיר אתכם מבולבלים.

כדי גם לראות את הציפורניים הארוכות בעולם, יכול להיות שזה לא נשמעת האטרקציה הכי מושכת שיש אבל אתם פשוט חייבים לראות את זה כדי שתוכלו להאמין, את הציפורניים גידל אדם הודי במשך שישים ושש שנים והן מגיעות לאורך של בניין בן שלוש קומות, זה פשוט הרעיון של ריפלי הדבר הראשון שכל אדם ממוצע יגיד זה שזה פשוט לא הגיוני לכן פשוט מומלץ לבקר במוזיאון ולהחליט אם מה שאתם רואים זה אמיתי או לא.

 

שאלות ותשובות בנוגע לריפלי'ס אמסטרדם – הכירו את המוזיאון

איפה נמצא מוזיאון מוזיאון ריפלי תאמינו או לא (Ripley's Believe It or Not)

המוזיאון נמצא ממש בסמוך לכיכר דאם הראשית זהו אחד האזורים הכי ראשיים בעיר כך שלא יהיה לכם שום בעיה למצוא את המוזיאון.

כמה עולה כניסה למוזיאון ריפלי'ס אמסטרדם?

כניסה לילדים עד גיל ארבע חינם, החל מגיל ארבע ועד גיל שמונה עשרה תעלה 12.5 יורו וכניסה למבוגר עולה 20 יורו.

מה הן שעות הפתיחה של מוזיאון ריפלי אמסטרדם?

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע בין השעות עשר בבוקר ועד שבע בערב, מומלץ לקנות כרטיסים מראש.

האם כדאי לבקר עם ילדים במוזיאון ריפלי'ס אמסטרדם?

ההמלצה היא לילדים החל מגיל שתיים עשרה אך בהחלט אפשר לבקר במקום עם ילדים זהו מוזיאון מאוד ידידותי.


5/5 - (4 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!