חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון המחתרת ההולנדית באמסטרדם

Dutch Resistance Museum

ההיסטוריה של אמסטרדם הולכת אחורה כמה מאות שנים שבמהלכן היא הפכה לעיר המיוחדת שהיא היום עיר תוססת מלאה בתרבות ומוזיאונים מדהימים, כאשר מתכננים טיול לאמסטרדם מומלץ לקחת בחשבון ביקור במוזיאונים שמעניינים אתכם.

יש מבחר גדול של מוזיאונים מכל הסוגים באמסטרדם אך יש כמה מוזיאונים שפשוט חבל לפספס כאשר אתם נמצאים בביקור בעיר, מוזיאונים היסטוריים שהמטרה שלהם היא ללמד את המבקרים את ההיסטוריה של העיר.

מוזיאון המחתרת ההולנדית הוא ללא ספק אחד המוזיאונים ההיסטוריים המעניינים באמסטרדם לרכישת כרטיסים לחצו כאן

אחד המוזיאונים המעניינים ביותר באמסטרדם זהו מוזיאון הצילום פום

אחד המוזיאונים המעניינים ביותר באמסטרדם זהו מוזיאון הצילום פום

מוזיאון המחתרת ההולנדית (Verzetsmuseum Amsterdam) 

מוזיאון המחתרת ההולנדית הוא מוזיאון היסטורי מעניין מאוד על התקופה של מלחמת העולם השנייה וימי הנאצים בעיר, המוזיאון מעניק לכם את האפשרות לראות איך חיו ההולנדים בשנות השלושים והארבעים בזמן מלחמת העולם השנייה, יש במוזיאון תערוכות קבועות ותערוכות מתחלפות כך שהוא תמיד אטרקטיבי ומעניין.

במוזיאון יש תערוכות אשר מציגות תמונות נדירות מאותם שנים, מסמכים יוצאי דופן וסרטונים מדהימים שמאוד כדאי לראות אותם הם לגמרי ממחישים את החיים באותם שנים קשות כאשר העיר הייתה תחת השלטון הנאצי. 

מוזיאון המחתרת ההולנדית (Verzetsmuseum Amsterdam) הוא ללא ספק אחד המוזיאונים המעניינים בעיר, בין התערוכות תוכלו להתרשם מחפצים אישיים של אנשים שחיו באותה תקופה וכמובן שתוכלו להיעזר במדריך אודיו שמסביר לכם מה אתם רואים והופך את הביקור למסקרן ממש.

כרטיס הכניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי מקנה לכם גם כניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי לילדים, זהו מוזיאון נפרד המיועד רק לילדים, התערוכות במוזיאון מוצגות בצורה אטרקטיבית עבור ילדים והיא ממחישה להם את אותם שנים בצורה חינוכית ומתרכזת בילדים שחיו באותם שנים.

כמובן שאי אפשר להזכיר את מלחמת העולם השנייה מבלי להזכיר את החלק של היהודים באותם שנים, ניתן להתרשם במוזיאון מתערוכות העוסקות בנושאים אלה מזווית מאוד מסקרנת בעיקר עבור ישראלים שמגיעים למוזיאון.

מה צריך לדעת על מוזיאון המחתרת ההולנדית (Verzetsmuseum Amsterdam) 

מוזיאון המחתרת ההולנדית פתוח כל ימות השבוע בין השעות עשר בבוקר עד חמש אחר הצהריים, שימו לב בימי שבת וראשון המוזיאון נפתח רק בשעה אחת עשרה, מחיר הכניסה למוזיאון הוא 13 יורו וילדים עד גיל שבע עשרה ישלמו רק 7 יורו, כאמור כרטיס הכניסה כולל גם כניסה למוזיאון המחתרת ההולנדית לילדים.

הכתובת של המוזיאון היא: Plantage Kerklaan 61A, 1018 CX, Amsterdam אפשר ללכת ברגל אם אתם אוהבים לחקור את העיר זוהי הליכה של עשרים דקות פחות או יותר, אם אתם מגיעים מהתחנה המרכזית אתם יכולים לעלות על טראם מספר ארבע עשרה שמוביל אתכם עד המוזיאון.

מוזיאון המחתרת ההולנדית הוא ללא ספק אחד המוזיאונים ההיסטוריים המעניינים באמסטרדם לרכישת כרטיסים לחצו כאן

כרטיס הכניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי מקנה לכם גם כניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי לילדים

כרטיס הכניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי מקנה לכם גם כניסה למוזיאון המחתרת ההולנדי לילדים

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!