חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור ואן גוך אמסטרדם וכניסה למוזיאון

Footsteps of Van Gogh Tour + Van Gogh Museum

אמסטרדם היא עיר של אמנות שגדולי היוצרים פעלו בה לאורך השנים אחד הציירים הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם וינסנט ואן גוך הוא אמן הולנדי שיצר את היצירות מפורסמות רבות והוא נחשב לאחד הציירים הטובים והמעניינים בעולם.

אחת האטרקציות המדהימות שתוכלו למצוא באמסטרדם זהו סיור סביב ואן גוך באמסטרדם+כניסה למוזיאון (Footsteps of Van Gogh Tour + Van Gogh Museum) בעיר, זהו סיור שמתחיל מחוץ לאמסטרדם בכפר קטן שנקרא נואן (Nuenen) שנקרא גם כפר ואן גוך, שם הוא פעל ויצר תקופה לא מבוטלת.

אוהבים אמנות? סיור ואן גוך באמסטרדם + כניסה למוזיאון זוהי אטרקציה חובה באמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מתחילים את הסיור בנואן (Nuenen) שנקרא גם כפר ואן גוך,

מתחילים את הסיור בנואן (Nuenen) שנקרא גם כפר ואן גוך,

מה כולל סיור סביב ואן גוך באמסטרדם + כניסה למוזיאון

הסיור מתחיל בכפר נואן הנמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה מאמסטרדם, וינסנט ואן גוך התגורר בכפר שנתיים והמקום גרם לו להשראה אדירה, הוא צייר מעל חמש מאות ציורים בתקופה זו, אחת היצירות הייתה ציור של אוכלי תפוחי האדמה, כיום היא נחשבת לאחת היצירות המפורסמות ביותר של וינסנט.

במהלך הסיור בכפר נואן (Nuenen) אתן הולכים לביקור במוזיאון וינסנטרה, להתרשם מיצירות ייחודיות של האמן, מומלץ לטייל בכפר עצמו אתם יכולים לעשות זאת באמצעות אופניים או ברגל ולספוג את האווירה המיוחדת בחנויות ובתי הקפה הרבים באזור.

לאחר שסיימתם את הטיול בכפר חוזרים חזרה לאמסטרדם לקנח את הביקור במוזיאון ואן גוך שם תוכלו לצפות באוסף העבודות הגדול בעולם של וינסנט ואן גוך, יצירות מופת ידועות, ציטוטים ממכתבים, רישומים ועוד תוכן שיכול לתת לכם מושג על האמן ועל הדרך שהוא היה חי ויוצר.

אין ספק שאתם לומדים על החיים המעניינים של וינסנט ואן גוך בצורה יוצאת דופן שממש מקרבת אתכם אל האמן ונותנת לכם זווית שונה על העבודות הרבות והמדהימות שהוא יצר לאורך השנים בהולנד ובאמסטרדם בפרט.

מומלץ לשלב את הסיור עם אטרקציות נוספות יש כמה חבילות שוות שתוכלו לבחור ביניהן שמציעות סיור סביב ואן גוך באמסטרדם+כניסה למוזיאון ועוד אטרקציות כמו לדוגמא שייט בתעלות סביב מוקדים בהם וינסנט ואן גוך בילה ופעל 

מה צריך לדעת על סיור סביב ואן גוך באמסטרדם + כניסה למוזיאון (Footsteps of Van Gogh Tour + Van Gogh Museum)

המחיר של הסיור הוא החל מ 159 יורו והוא כולל הסעה במיניואן בעל שמונה מקומות מפואר ברמה גבוה, אתם מבקרים בכפר בו ואן גוך פעל, והכרטיס כולל גם כניסה למוזיאון ואן גוך באמסטרדם, הסיורים יוצאים כל יום בשעה תשע בבוקר מכתובת, Museumplein 6, 1071 DJ, Amsterdam , משך הסיור הוא תשע שעות ואתם יכולים לשלב אותו עם חבילות הכוללות אטרקציות נוספות.

אוהבים אמנות? סיור ואן גוך באמסטרדם + כניסה למוזיאון זוהי אטרקציה חובה באמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

סיור ואן גוך לומדים על החיים המעניינים של וינסנט ואן גוך

סיור ואן גוך לומדים על החיים המעניינים של וינסנט ואן גוך

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!