חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצינוק של אמסטרדם

The Amsterdam Dungeon

הכירו את(The Amsterdam Dungeon), חמש מאות שנים של היסטוריה הולנדית אפלה במעמקי המחתרת המפחידים. הדאנג'ן באמסטרדם הוא מוזיאון  מייצג תיאטרלי, היסטורי ואמנותי אשר מכניס את הקהל אל תוך חווית ההיסטוריה הגותית והאפלה של ימי הביניים ההולנדיים והאירופיים. 


בין סיפורים היסטוריים אמיתיים אשר קיבלו נפח תיאטרלי קסום ומושקע במיטב התלבושות והתפאורה על רדיפת מכשפות, גירושי שדים, רוצחים סדרתיים ושיטות מגוונות להתעללות, הדאנג'ן באמסטרדם הצינוק (The Amsterdam Dungeon)משחזר מקומות, תלבושות, תפאורה ודמויות אפלות מימי הביניים. בנוסף, בחלק מהזמן הקהל הופך לשותף פעיל. הכירו מכשפות, שופטים, מענים ועוד – אתם תהיו חלק מההצגה כך שאף סיור לא יהיה זהה!  

אחת האטרקציות שפשוט חבל לפספס הצינוק של אמסטרדם חוויה מצמררת חושים להזמנת כרטיסים לחצו כאן

הצינוק של אמסטרדם The Amsterdam Dungeon

הצינוק של אמסטרדם The Amsterdam Dungeon

אוהבים את זה כשדברים משתבשים בלילה? הכירו את(The Amsterdam Dungeon) הצינוק של אמסטרדם מבטיח המון פחדים כשאתם חוקרים את העבר המזעזע של העיר. כל החושים שלכם יהיו בכוננות אדומה בדאנג'ן אמסטרדם (The Amsterdam Dungeon) כשאתם יוצאים להרפתקה מסחררת בהיסטוריה בת 500 השנים של אמסטרדם. תהנו משבע מופעים, הכירו צוות של דמויות, והתכוננו לעור ברווז וצעקות. 

צוות השחקנים המדהים של השחקנים התיאטרליים והאפקטים המיוחדים בחלל כל כך מפחיד הופכים את זה לאטרקציה מרגשת. זוהי אטרקצית חובה לכל אחד שמבקר בעיר הקסומה, לא תישארו אדישים!

מה צריך לדעת על הדאנג'ן באמסטרדם The Amsterdam Dungeon

הדאנג'ן הצינוק אמסטרדם (The Amsterdam Dungeon) פתוח כל יום מאחד עשרה בבוקר ועד חמש אחר הצהריים. מחיר כרטיס הוא עשרים ואחד יורו כאשר ניתן לרכוש את הכרטיס באתר האינטרנט ולהציג בכניסה כרטיס אלקטרוני (אין צורך להדפיס) או לרכוש כרטיס בכניסה למקום. 

הדאנג'ן אמסטרדם ממוקם בכתובת 78, Rokin, 1012 KW, Amsterdam. ניתן לבטל את ההזמנה עד עשרים וארבע שעות לפני המועד הנקוב בכרטיס. 

זמן המיצג בדאנג'ן אמסטרדם הוא כארבעים וחמש דקות. חשוב לציין שאורחים אשר נמצאים במצבים של כאבי גב/ צוואר או בהריון מתבקשים לציין זאת במעמד הכניסה. הדאנג'ן אמסטרדם אינו מומלץ למי שסובל מקלסטרופוביה.

למי שמעוניין בביקור בשעות פחות עמוסות, מומלץ להזמין כרטיס לשעה ארבע.

לסיכום, בדאנג'ן אמסטרדם (The Amsterdam Dungeon ) תחוו מופעים שונים וצוות של עשרה שחקנים מקצועיים אשר יתנו הופעה בלתי נשכחת, מפחידה ומצחיקה בו זמנית, בהתאם לסובלנות שלכם לפחד. חלק מהאטרקציות כוללות את מציאת הדרך שלכם ממבוך אפל, תהיו עדים לשריפת מכשפה, תחוו מפגש עם רוח של אישה מעונה ותחקור עיקש על ידי אינקוויזיטור ספרדי.

אחת האטרקציות שפשוט חבל לפספס הצינוק של אמסטרדם חוויה מצמררת חושים להזמנת כרטיסים לחצו כאן

רוח של אישה מעונה בצינוק של אמסטרדם

רוח של אישה מעונה בצינוק של אמסטרדם

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!