חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון החלונות האדומים באמסטרדם

אמסטרדם נחשבת לאחת הערים הליברליות בעולם, מצד אחד זוהי עיר עם תרבות עשירה ומצד שני יש אנשים המכנים אותה עיר החטאים כמו שרואים בסרטים ג'יני טוב וג'יני רע. החלונות האדומים באמסטרדם ללא ספק מייצגים את הצד של הג'יני הרע.

בעת ביקור באמסטרדם אין ספק שאחד המקומות שרוב התיירים נוהגים לבקר בו זהו האזור של החלונות האדומים (RED LIGHT DISTRICT) תתפלאו לשמוע אבל זהו אזור לא צדדי בכלל במרכז אמסטרדם.

רוצים לבקר במוזיאון הסודות של החלונות האדומים? לרכישת כרטיסים מהירה לחצו כאן

זוהי שכונת מגורים שאנשים גרים בקומות העליונות בזמן שהקומה הראשונה היא חלון ראווה שבו עומדות בחורות נאות לבושות אך ורק בתחתונים וחזייה.

שירותי הזנות באמסטרדם ממוסדים ולכן הדבר אפשרי, אין ספק שזוהי מציאות שונה ממה שאנו מכירים, מה שהופך את הסיפור העומד מאחורי החלונות האדומים (RED LIGHT DISTRICT) למעניין הרבה יותר,  מוזיאון החלונות האדומים (Red Light Secrets – Museum of Prostitution) הוא ללא ספק אחד המוזיאונים המעניינים בנושא.

למה כדאי לבקר במוזיאון הסודות של החלונות האדומים באמסטרדם (Red Light Secrets – Museum of Prostitution)

מוזיאון החלונות האדומים באמסטרדם נמצא בתוך בית בושת אמיתי ועתיק אשר שומר על העיצוב המקורי שלו, יכול להיות שאתם רואים את הפתיחות של ההולנדים, הם מאפשרים לחלונות האדומים להתקיים, אך ברור שמה שקורה מאחורי הקלעים של התעשייה זהו סיפור שונה לגמרי.


ביקור במוזיאון החלונות האדומים (Red Light Secrets – Museum of Prostitution) זוהי חוויה יוצאת דופן זה שונה 180 מעלות מביקור במוזיאוני התרבות של אמסטרדם. אחת האטרקציות של הביקור במוזיאון היא ההזדמנות לשבת מאחורי אחד החלונות להרגיש איך זה באמת לצפות בצפייה מהרחובות מבחינת הבחורות שעובדות במקום.

ביקור במוזיאון סודות החלונות האדומים הוא ללא ספק חוויה יוצאת דופן, אתם לומדים על הזנות באמסטרדם מזווית מעט שונה ועל ידי סיפורים אמיתיים של אנשים העובדים בתחום, תלמדו על השאלות כמה כסף מרוויחים, מי האנשים שמבקרים בחלונות האדומים ומי האנשים שבוחרים לעבוד בתחום.

מה צריך לדעת לפני שמגיעים למוזיאון הסודות של החלונות האדומים (Red Light Secrets – Museum of Prostitution)

מוזיאון הסודות של החלונות האדומים נמצא במרכז העיר אמסטרדם, בכתובת: Oudezijds Achterburgwal 60 1012 DP Amsterdam, המוזיאון פתוח כל ימות השבוע בין השעות 12:00 עד 20:00, כמובן הכניסה מוגבלת בגיל והכניסה למוזיאון היא החל מגיל 16. 

מוזיאון הסודות של החלונות האדומים באמסטרדם

מוזיאון הסודות של החלונות האדומים באמסטרדם

רוצים לבקר במוזיאון הסודות של החלונות האדומים? לרכישת כרטיסים מהירה לחצו כאן

ביקור במוזיאון לוקח בערך ארבעים וחמש דקות, אך כמובן מומלץ לטייל גם באזור של החלונות האדומים עצמם, חוץ מהחלונות יש באזור המון חנויות צבעוניות במיוחד מכל הסוגים, זהו אזור מקסים ומומלץ לטייל בין הסמטאות זה בטוח לחלוטין ורוב הסיכויים שתמצאו הרפתקה מעניינת.

5/5 - (3 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!