חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון STRAAT לאמנות רחוב

מוזיאון הגרפיטי באמסטרדם

Powered by GetYourGuide
Powered by GetYourGuide

אמנות רחוב היא דבר מדהים, אמסטרדם היא העיר האידיאלית עבור אמנות רחוב זוהי עיר יצירתית אשר תוכלו למצוא בה אינספור אטרקציות ייחודית רק עבורה. כבר שאתם עולים על הרכבת משדה התעופה אתם נתקלים כמעט לכל אורך הדרך בגרפיטי על הקירות מסביב לפסי הרכבת.

אמסטרדם היא המקום המושלם לאמנות אורבנית ואתם יכולים למצוא בכל העיר אמנות שרובה ממומנת על ידי העירייה שהחליטה להקצות לאמנים תקציבים ומקומות ייעודיים בהם הם יכולים לבטא את היצירה שלהם וגם לתרום לחזות של העיר להראות טוב יותר.

מוזיאון סטארט אמסטרדם (STRAAT Museum) הוא הגדול ביותר בעולם לנושא של אמנות רחוב וגרפיטי אשר מוצגים בתוך חללים פנימיים, בתערוכה מוצגות עבודות של כישרונות מרחבי העולם עם מאה חמישים ושלוש יצירות אמנות של מאה ארבעים אמנים משלושים ושתיים לאומים שונים.

לרכישת כרטיסים למוזיאון אומנות הרחוב באמסטרדם לחצו כאן!

מה יש לראות במוזיאון סטארט (STRAAT Museum)

מוזיאון סטארט הוא מוזיאון אשר עוסק באמנות רחוב, ונשאלת השאלה האם אמנות רחוב יכולה להיות מוצגת בתוך חלל פנימי על בד, במילים אחרות, השאלה הנשאלת היא אמנות רחוב בתוך חלל סגור היא עדיין אמנות רחוב.

באמנות כמו באמנות נשאלות הרבה שאלות במהלך הביקור במוזיאון תוכלו להתרשם מהאמנים שיצרו את היצירות במקום אשר משתפים את המבקרים במסע שעברו כדי ליצור את היצירה המוצגת במקום, החיבור בין היצירה להסבר של היוצר הופך את החוויה לעמקה יותר וללא ספק מעניינת יותר.

מוזיאון סטארט (STRAAT Museum) מציג תערוכות קבועות ותערוכות מזדמנות, ותוכלו גם להתרשם מגלריית סטארט (STRAAT Gallery) הגלריה הביתית של המוזיאון, תמצאו בגלריה תערוכות יוצאות דופן, המציגות את ההיסטוריה והעתיד של האמנות העכשווית האורבנית, זוהי גלרייה מומלצת ביותר ויש שם עבודות אמנות פשוט מדהימות שאסור לכם לפספס.

לרכישת כרטיסים למוזיאון אומנות הרחוב באמסטרדם לחצו כאן!

מה צריך לדעת לפני שמגיעים למוזיאון סטארט (STRAAT Museum)

מוזיאון סטארט הוא מוזיאון לאמנות רחוב הנמצא מעט רחוק ממרכז העיר ואתם יכולים להגיע בעזרת אוטובוס מהתחנה המרכזית מספר 391, 394 או מטרו מספר F4.

שעות הפתיחה של המוזיאון הן, יום שני ושלישי סגור, רביעי 10:00 – 18:00 חמישי 10:00 – 18:00 שישי 10:00 – 23:00 שבת 10:00 – 18:00 יום ראשון 10:00 – 18:00

אתם יכולים לרכוש כרטיסים מראש או לקנות במוזיאון עצמו, מחיר כרטיס כניסה למוזיאון סטארט (STRAAT Museum) הוא €17.50. אם אתם נמצאים בביקור באמסטרדם אל תפספסו את מוזיאון סטארט זוהי חגיגה של צבעים ויצירות אמנות מדהימות.

לבדיקת תאריכים במוזיאון ושריון כרטיסים לתאריכי החופשה שלכם נא לבדוק ביומן שלפניכם:

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!