חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסעדה בחושך באמסטרדם 

ארוחה בחושך מסעדה בחושך באמסטרדם  Dining in the Dark Experience 

אמסטרדם היא עיר יפהפייה וליברלית, זה כבר ידוע. מלבד זאת, אמסטרדם מזמינה את התיירים שפוקדים אותה ואת התושבים המתגוררים בה לחוות חוויות מגוונות ומיוחדות, הרבה פעמים מיוחדות יותר מרוב החוויות שתחוו בערים שונות בעולם. 

האם אי פעם יצא לכם להעביר פרק זמן שלם במסעדה חשוכה לגמרי, ולחוות את הארוחה דרך כל החושים מלבד חוש הראייה? זאת פשוט חוויה אדירה של חושים וטעמים

אל תוותרו על חווית האכילה וארוחה במסעדה בחושך כמו שלא חוויתם מעולם דרך ארוחה שמורכבת משלוש מנות שתאכלו אותן בחושך מוחלט במסעדה בחושך באמסטרדם ( Dining in the Dark Experience).

יצא לכם פעם לעשות ארוחה בחושך? בואו להעיר את החושים עם ארוחה בחושך באמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מסעדה בחושך באמסטרדם חוויה שמחדדת את החושים

מסעדה בחושך באמסטרדם חוויה שמחדדת את החושים

מה חווים בארוחה במסעדה בחושך באמסטרדם Dining in the Dark Experience

העירו מחדש את החושים שלכם בארוחת ערב בת שלוש מנות יוצאות דופן בארוחה בחושך באמסטרדם ( Dining in the Dark Experience) וגלו איך זה לאכול בחושך מוחלט!

בניגוד לכל מסעדה רגילה, החוויה תיקח אתכם לעולם של רגישות שאולי לא חשתם בעבר, דרך טעם, צליל ומגע. אתם תשבו בחדר אוכל שחור-שחום והאוכל יוגש לכם על ידי צוות מלצרים עיוור או לקוי ראייה שהוכשרו במיוחד להגיש ארוחות בחושך, ויציעו הדרכה והרגעה לאורחים רואים.

עם ההגעה, תתקבלו בברכה באזור טרקלין מואר. בדקו את המעיל והתיק שלכם ויומלץ לכם להשאיר אותם במלתחה כיוון שלא תזדקקו לשום דבר מלבד החושים שלכם. לאחר שהזמנתם, תובלו אל עבר חדר האוכל החשוך. בשלב זה,תחוו את האוכל שלך כפי שכבדי הראייה חווים אותו, ותגלו תחושות טעם חדשות עם שאר החושים שלכם.

מה צריך לדעת על ארוחה בחושך? מסעדה בחושך באמסטרדם Dining in the Dark Experience

מחיר הכרטיס לארוחה במסעדה בחושך באמסטרדם הוא 166 שקלים לאדם. זמן השהייה הכולל בארוחה בחושך עורך כשעתיים' במידה ותרצו להתענג על משקה אלכוהולי לפני הארוחה, תהייה אפשרות כזאת. המסעדה אינה מגישה לאכילה איברים פנימיים, ג'וקים ודברים פחות מקובלים למאכל!

זמני הפעילות של המסעדה הם בימים ראשון עד רביעי בין השעות ארבע וחצי אחר הצהריים עד חצות. ניתן לרכוש כרטיס באתר האינטרנט או בכניסה למקום ובמקרה הצורך, ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני מועד ההזמנה.

כתובת המסעדה היא Amsteldijk 55, 1074 HX Amsterdam. ניתן לקבל הסבר והדרכה על ידי המלצרים בשפות אנגלית או הולנדית. אנו מאחלים לכם חוויה מהנה ומיוחדת שתישאר אתכם לאורך זמן!

יצא לכם פעם לעשות ארוחה בחושך? בואו להעיר את החושים עם ארוחה בחושך באמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

הצוות של מסעדה בחושך באמסטרדם

הצוות של מסעדה בחושך באמסטרדם

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!