חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת סירת פדלים באמסטרדם

השכרת סירת פדלים באמסטרדם Pedal Boat Amsterdam

השכרת סירות פדלים הייתה ועדיין, האטרקציה המובילה באמסטרדם מאז שנות השמונים (Pedal Boat .(Amsterdam אין זה פלא, כיוון שאמסטרדם נחשבת לעיר האופניים מספר אחת בעולם וסירת הפדלים היא האופציה המקבילה לאופניים רק בתעלות מים, כך החוויה הופכת למהנה כפליים. 

על סירת פדלים (הנקראת גם אופני תעלה) אתם מנווטים בקלות ובבטחה בין התעלות בקצב שלכם ומגיעים אל המקומות ואל התעלות אשר תרצה לגלות באופן עצמאי. 

רוצים לראות את אמסטרדם מזווית אחרת? השכרת סירת פדלים באמסטרדם החוויה האולטימטיבית להזמנת כרטיסים לחצו כאן

שייט בסירת פדלים בתעלות אמסטרדם

שייט בסירת פדלים בתעלות אמסטרדם

מדוע כדאי לשכור סירת פדלים באמסטרדם Pedal Boat Amsterdam

יש כל כך הרבה דרכים לגלות את העיר. הפלגה בת שעה,  סיור ברגל או באופניים הן הדרכים הרגילות והסטנדרטיות, אך הדרך הייחודית באמת לחקור את בירת הולנד היא באמצעות סירת פדלים.

בהשכרת סירת פדלים באמסטרדם ( Pedal Boat Amsterdam) אתם קובעים את קצב  המסע שלכם. הביאו אוכל ומשקאות משלכם לפיקניק קטן על המים על רקע העיר היפהפייה והעשירה בהיסטוריה. סירת הפדלים באמסטרדם היא נטולת פליטות! מה שהופך את זה לאלטרנטיבה ירוקה ומגניבה באמת.

מה צריך לדעת על השכרת סירות פדלים באמסטרדם Pedal Boat Amsterdam

השכרת סירת הפדלים זמינה בכל יום בין השעות 10 בבוקר עד 4 אחר הצהריים (היציאה האחרונה תהיה בשעה 4, כך שתוכל לשייט בתעלות לאחר מכן עד שעה חמש וחצי). זמני הסגירה עשויים להשתנות בשל תחזיות מזג אוויר או חגים מיוחדים.

ניתן לבחור בין  שייט פדלים למשך שעה או שעה וחצי. עם שני הזמנים יש לכם מספיק זמן ליהנות מהעיר, אך אנו ממליצים לשכור את אופני התעלה למשך 1.5 שעות אם אתם באמת רוצים להירגע ולספוג את כל האדריכלות והקסם של העיר שתגלו בדרך. ניתן לשכור סירת פדלים עם מקסימום ארבעה אנשים לכל סירה. עלות ההשכרה מתחילה בעשרים וחמישה יורו לסירה.

ישנם מספר מיקומים מהן ניתן לשכור סירות פדלים באמסטרדם ולצאת לשייט בתעלות ( Pedal Boat Amsterdam)

 (Stromma Shop Leidseplein – Leidsebosje 2) ,(Stromma Shop Rijksmuseum – Stadhouderskade 520) בית Stromma Shop אנה פרנק -(Prinsengracht 279). מומלץ לבצע הזמנות מבעוד מועד באינטרנט. בשל הפופולריות העצומה, אנו ממליצים לכם להזמין את סירת הפדלים שלכם מראש.

רוצים לראות את אמסטרדם מזווית אחרת? השכרת סירת פדלים באמסטרדם החוויה האולטימטיבית להזמנת כרטיסים לחצו כאן

השכרת סירות פדלים באמסטרדם דרך מהנה לחקור את העיר

השכרת סירות פדלים באמסטרדם דרך מהנה לחקור את העיר

 

מידע נוסף על השכרת סירות פדלים באמסטרדם

יש להשאיר פיקדון בסך עשרים יורו בעת איסוף סירת הפדלים, אותו תחזירו לאחר החזרת סירת הפדלים למיקום האיסוף. בכניסה, תקבלו מפה של תעלות אמסטרדם והנחיות. ילדים מתחת לגיל 12 דורשים השגחת מבוגר. תהנו משייט בסירת הפדלים שלכם באמסטרדם.(Pedal Boat Amsterdam)

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!