חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שייט באוטובוס ספלאש באמסטרדם

Splashtour Amsterdam

אם יצא לכם לבקר בעבר באמסטרדם אתם בטח יודעים היום שזאת עיר שאפשר למצוא בה הכל באמת הכל, אבל האטרקציה שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours) היא פשוט משהו אחר מכל מה שהכרתם.

ממש כמו שזה נשמע שייט באוטובוס בתעלות של אמסטרדם, זהו אוטובוס אמפיבי מה שמאפשר לו לנסוע בכביש ולתפקד כאוטובוס לכל דבר, וגם יש לו את היכולות להיכנס למים ולשוט כסירה לכל דבר. כך שהסיור באוטובוס הוא גם ברחבי העיר וגם בתעלות.

תמיד שנוסעים לאמסטרדם בפעם הראשונה אנשים ימליצו לכם על שייט בתעלות המדהימות של העיר, זהו שייט שעובר בכל האתרים החשובים של העיר שאפשר לראות דרך התעלות, אך הרעיון של שייט באוטובוס ספלאש הוא פשוט יוצא דופן ומקפיץ את חווית הבילוי לרמה אחרת לגמרי.

שייט באוטובוס? כן! שייט באוטובוס ספלאש באמסטרדם חוויה של פעם בחיים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

האטרקציה שייט באוטובוס ספלאש

האטרקציה שייט באוטובוס ספלאש

איך עושים שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours)

נקודת העלייה לאוטובוס נמצאת באמסטרדם-צפון ב(THIS IS HOLLAND) וב -(A'DAM LOOKOUT). הכתובת היא Bercy Laan 1 אמסטרדם, שימו לב שהטיול מתחיל בנסיעה ברחבי העיר לאורך הנהר הראשי ויעדים מרכזיים של העיר. האוטובוס כולו צהוב ומיוחד הפנים שלו הוא גם יוצא דופן מה שהופך את הנסיעה למהנה אפילו יותר.

האטרקציה האמיתית של האוטובוס זהו הרגע שהוא נכנס אל המים זה רגע שמקפיץ את האדרנלין בגוף ואתם מרגישים שזה פשוט לא הגיוני מה שקורה פה, כאשר אתם שטים בנהר זוהי חוויה שקשה לתאר האוטובוס שהרגע נסעתם איתו על הכביש הפך להיות סירה, בסיור אתם מגיעים ליעדים שראיתם כמה דקות לפני כן מהכביש ופתאום הזווית השונה מראה לכם היבטים נוספים על הנוף של אמסטרדם.

המחירים של חווית שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours) הם בהחלט סבירים כאשר מחיר כרטיס למבוגר הוא 29 יורו, ילדים עד גיל שתיים עשרה מחיר כרטיס הוא 20.5 יורו. 

מומלץ לרכוש כרטיסים מראש אתם יכולים לעשות זאת באינטרנט, שימו לב שזאת אטרקציה מאוד מבוקשת באמסטרדם כך שיכול להיות מצבים שאין כרטיסים, כדאי לנסות שוב מדי פעם כי מדי פעם מתפנים מקומות.

שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours) אינו אפשרי לבעלי מוגבלות הנעזרים בכיסא גלגלים, חווית השייט באוטובוס נחשבת לאחת האטרקציות האהובות ביותר על ילדים שמבקרים באמסטרדם והאמת שגם המבוגרים מאוד נהנים.

אין לכם סיבה לחשוש מבחינת בטיחות הכל מאובטח כמו שצריך וגם הנסיעה בכביש וגם השייט בטוחים לגמרי, אין ספק שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours) זו חוויה שלא כדאי לכם לפספס בעיקר אם אתם בטיול משפחות באמסטרדם.

שייט באוטובוס? כן! שייט באוטובוס ספלאש באמסטרדם חוויה של פעם בחיים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

חווית שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours)

חווית שייט באוטובוס ספלאש (Splash Tours)

4.5/5 - (4 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!