חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מועדון החשפנות והסקס בון-טון אמסטרדם

The BonTon Stripclub Amsterdam: Guided Tour

אמסטרדם בירת הולנד ידועה כאחת הערים הראשיות והמעניינות בעולם. לא סתם הדבר, אמסטרדם היא מיוחדת ואף אקסצנטרית  ביחס להרבה ערים גדולות וכל מי שחשיבתו יוצאת קצת אל מחוץ לקופסה, ירגיש בה בבית. 

בנוסף לייחודה של אמסטרדם, היא נחשבת לעיר מאוד ליברלית ופתוחה וכך היחס לסקס ומיניות. כמובן שניתן להבחין בכך בראש ובראשונה דרך שדרות החלונות האדומים המפורסמים, אך ברחובות אמסטרדם מסתתרת לה כמות מכובדת של מועדוני חשפנות וסקס. 

הוותיק והמפורסמים ביניהם הוא מועדון הסקס והחשפנות בון- טון ( The BonTon Stripclub Amsterdam). כיום, בנוסף לתפקודו כמועדון חשפנות נחשק, הבון-טון מציע סיורים בכל חדריו המגוונים והמרובים על ידי עובדים ועובדות לשעבר. המטרה היא ליצור לקהל הרחב את הזדמנות להצצה וחקירה לעולם שהוא ספק ברור ספק אפל.

מעוניינים בסיור מודרך הכי מעניין בעיר? מועדון החשפנות והסקס בון-טון אמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מה רואים בסיור במועדון החשפנות והסקס בון-טון

מה רואים בסיור במועדון החשפנות והסקס בון-טון

 

מה רואים בסיור במועדון החשפנות והסקס בון-טון The BonTon Stripclub Amsterdam): Guided Tou)

בתחילה, תבלוט במיוחד התפאורה של הספות האדומות ושל שטיחי הקיר המקושטים, ואכן בחלק זה תעברו בין חדרי המופעים השונים והבר. לאחר מכן תחשפו אל העולם שמאחורי הקלעים ואל חדרי ההלבשה. 

המדריכים הם העובדים לשעבר בבון-טון ויסבירו לכם על כל התהליך של שהייה במועדון מנקודת המבט של הקליינט אך גם מנקודת המבט של החשפניות והעובדים. 

כאן תהייה לכם ההזדמנות לשאול את העובדים את כל השאלות אשר מעניינות אתכם או הדאגות וחששות שרצות בראשכם בקשר לעולם של מועדוני הסקס והחשפנות. 

בנוסף, העובדים ישמחו לתת הסבר על כל תרבות הסקס הרחבה של אמסטרדם ולדוגמא, מה בדיוק קורה בחלונות האדומים ואיך זה מתבצע מצד נותנות השירות. אם תבקרו באתרים השונים על אמסטרדם, תוכלו להבחין שהסיור בבון-טון מומלץ וזוכה לדירוג גבוה ביותר על ידי המבקרים השונים.

מה צריך לדעת על מועדון החשפנות והסקס בון-טון (The BonTon Stripclub Amsterdam Tour)

מועדון החשפנות והסקס בון-טון ממוקם במרכז אמסטרדם בכתובת Stadhouderskade 64, 1072 AD, Amsterdam. זמני הפעילות של המועדון הם בימי רביעי עד שבת בין השעות אחד עשרה בבוקר ועד לשעה שש בערב. כמובן שהסיור מתקיים מחוץ לשעות הפעילות הרגילות של המועדון.

ניתן לרכוש כרטיס דרך האתר בתשע עשרה וחצי יורו או לקנות אותו במקום בעשרים ואחד יורו. אין צורך להגיע עם כרטיס מודפס. הסיור יתקיים בשפה האנגלית או ההולנדית. הסיור עורך כשעה בערך והמוזיאון מבקש מהמבקרים להגיע בזמן כדי לא לעכב את הסיורים הבאים.

מעוניינים בסיור מודרך הכי מעניין בעיר? מועדון החשפנות והסקס בון-טון אמסטרדם להזמנת כרטיסים לחצו כאן

סיור מודרך במועדון החשפנות והסקס בון-טון אמסטרדם

סיור מודרך במועדון החשפנות והסקס בון-טון אמסטרדם

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!