חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השכרת אופניים באמסטרדם – תחנה מרכזית

MacBike Amsterdam Bike Rental (Amsterdam Central Station)

כאשר מגיעים לביקור באמסטרדם בפעם הראשונה ויוצאים מהתחנה המרכזית התמונה הראשונה שנגלית לעיניים זוהי הכמות הבלתי נתפסת של אופניים. הולנד היא מדינה היא כולה מדינה שטוחה ואמסטרדם הצפופה פשוט לא יכולה להכיל כמות גדולה של מכוניות, השילוב של המישור ודרך החיים של ההולנדים הפכו את אמסטרדם לבירת אופניים עולמית. הדרך הטובה ביותר הנוחה ביותר ובסופו של דבר גם הזולה ביותר להכיר את אמסטרדם זה באמצעות אופניים.

כיום אתם יכולים למצוא כמה חברות שמשכירות אופניים בעיר כמו למשל MacBike Amsterdam Bike Rental (Amsterdam Central Station שדרכם תוכלו לעשות השכרת אופניים באמסטרדם ולהתחיל לחקור את העיר.

רוצים לחקור את אמסטרדם בדרך זולה ויעילה השכרת אופניים בתחנה המרכזית אמסטרדם הפתרון המושלם להזמנות לחצו כאן

השכרת אופניים במרכז אמסטרדם

השכרת אופניים במרכז אמסטרדם

בדרך כלל שמשכירים את האופניים גם מקבלים מפה עם מסלולי אופניים מומלצים בעיר, אין ספק שכדאי לעקוב אחר המסלולים ולגלות מקומות חדשים, וכדאי גם לחקור את העיר בעצמכם ולגלות מקומות שלא ידעתם שקיימים, זה קורה הרבה באמסטרדם, ובימינו אתם גם לא באמת צריכים לחשוש שתאבדו בעיר, אתם פותחים את אחת מאפליקציות המיקום ומיד חוזרים למסלול האבוד. 

מה צריך לדעת על השכרת אופניים במרכז אמסטרדם 

(MacBike Amsterdam Bike Rental (Amsterdam Central Station) נמצא בתחנה המרכזית של אמסטרדם ברחוב, De Ruijterkade 34B, 1012 AA,  שעות הפעילות הם בימים שני עד ראשון בין השעות 09:00 – 18:00.

יש מבחר גדול מאוד של סוגי אופניים וברמות שונות ולכן המחירים בהתאם האופניים הזולות ביותר מתחילות ממחיר של חמש יורו לשעה אחת וככל שאתם משכירים את האופניים ליותר שעות תוכלו לקבל מחירים טובים יותר לדוגמא השכרת אופניים במרכז אמסטרדם לשלוש שעות תעלה לכם שבע וחצי יורו, ואילו יום שלם יעלה לכם עשר יורו, כמובן שאלה המחירים באופניים הזולות ביותר, יש אופניים שיעלו לכם הרבה יותר.

ניתן להשכיר את האופניים למשך שעה, שלוש שעות, יום אחד או יומיים, שימו לב שאמסטרדם ידועה גם בגנבי אופניים רבים לכן גם אם משתלם יותר לשכור ליותר זמן חשוב שיהיה לכם מקום בטוח לאחסן את האופניים.

שימו לב גם אם השכרתם את האופניים בסניף של התחנה המרכזית, (MacBike Amsterdam Bike Rental (Amsterdam Central Station אתם יכולים להחזיר את האופניים בכל אחד מהסניפים האחרים בעיר שזהו יתרון גדול בעיקר אם אתם לא חוזרים לאזור ממנו השכרתם את האופניים. אין ספק שהשכרת אופניים במרכז אמסטרדם זוהי חוויה גדולה זוהי הדרך הטובה ביותר להכיר את העיר המיוחדת הזאת.

רוצים לחקור את אמסטרדם בדרך זולה ויעילה השכרת אופניים בתחנה המרכזית אמסטרדם הפתרון המושלם להזמנות לחצו כאן

הזולה ביותר להכיר את אמסטרדם זה באמצעות אופניים

הדרך הזולה ביותר להכיר את אמסטרדם זה באמצעות השכרת אופניים

 

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!