חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור בארמון המלכותי של אמסטרדם

Royal Palace Amsterdam: Audio Guide

הארמון המלכותי של אמסטרדם זהו אחד המקומות שאם לא ביקרתם בו נדמה שלא ראיתם את אמסטרדם כמו שצריך לראות אותה. הארמון נמצא במקום הכי מרכזי בעיר צמוד לכיכר הדאם, הרחבה החיצונית של הארמון זהו אחד המקומות העמוסים ביותר באמסטרדם מבחינת תיירים שמבקרים אותה.

מעבר לרחבת הארמון זהו אזור מרכזי שמחבר בין הרחובות הראשיים של העיר תוכלו למצוא מסביב לרחבה אטרקציות מדהימות כמו למשל מוזיאון מאדאם טוסו שנמצא ממש שם.

העובדה שיש כל כך הרבה תיירים באזור מושך אליו מופעי רחוב רבים ואם אתם נמצאים עם הילדים בשבילם זאת תהיה חגיגה אמיתית. הארמון המלכותי של אמסטרדם הבנה עוד במאה השבע עשרה ומאז זהו אחד המקומות הכי מרכזיים ובולטים בכל אמסטרדם, 

סיור בארמון המלכותי של אמסטרדם, אטרקציה שאם לא ביקרתם נדמה שלא ראיתם את אמסטרדם, לרכישת כרטיסים לחצו כאן

הארמון המלכותי של אמסטרדם

הארמון המלכותי של אמסטרדם

מה יש לראות בארמון המלכותי של אמסטרדם

הארמון המלכותי של אמסטרדם משמש את המלך לקבלות פנים רשמיות ובדרך כלל הוא לא מתגורר במקום, במשך כל ימות השנה הארמון פתוח למבקרים ומושך אליו עשרות אלפי תיירים מדי שנה, במשך חודשי הקיץ מתקיימות בארמון תערוכות מעניינות.

בתקופת הסתיו מתקיים בארמון יריד ציור מעניין בחסות המלך, ובשאר ימות השנה יש אירועים שונים המתרחשים כל הזמן, בתוך הארמון תוכלו לקבל סיור מודרך חינם מה שיעזור לכם מאוד ללמוד על פריטי האמנות הרבים שיש בארמון. הארכיטקטורה של הארמון היא פשוט דבר מדהים שאי אפשר שלא להעריך.

בעת הסיור המודרך בארמון המלכותי של אמסטרדם אתם עוברים בין החדרים הרבים שיש בארמון ויכולים לראות מקרוב את העושר האדיר ואת העיצוב המיוחד שלו.

מה צריך לדעת על הארמון המלכותי של אמסטרדם – (Royal Palace Amsterdam: Audio Guide)

שימו לב שהארמון פתוח רק בימים, שישי, שבת וראשון, שעות פתיחה למבקרים של הארמון הן, שישי החל משתיים עשרה בצהריים עד חמש אחר הצהריים, בימי ראשון ושבת הארמון פתוח החל מעשר בבוקר עד חמש אחר הצהריים.

מחיר הכניסה לכל הגילאים הוא עשר יורו, הסיור המודרך אורך בערך שעה אחת והוא מאוד מומלץ וללא תוספת תשלום, מומלץ לבקר בארמון עם ילדים החל מגיל שש וחשוב מאוד לשמור על השקט והסדר במקום, ההולנדים מאוד מקפידים על זה בעיקר בתחומי הארמון. 

בגלל המיקום של הארמון קשה להאמין שתתקשו למצוא אותו, אם אתם מגיעים מהתחנה המרכזית זוהי הליכה ישרה של פחות מעשר דקות דרך הרחוב הראשי דאמרק, אתם יכולים ללכת גם דרך הרחובות הפנימיים יותר ותוכלו לגלות של עולם ומלואו.

סיור בארמון המלכותי של אמסטרדם, אטרקציה שאם לא ביקרתם נדמה שלא ראיתם את אמסטרדם, לרכישת כרטיסים לחצו כאן

הארמון המלכותי של אמסטרדם משמש את המלך לקבלות פנים רשמיות

הארמון המלכותי של אמסטרדם משמש את המלך לקבלות פנים רשמיות

 

5/5 - (1 vote)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!