חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור

כאשר מתכננים טיול לאמסטרדם יש לקחת בחשבון שיש הרבה אטרקציות וכדאי לתכנן את הטיול בצורה כזו שניתן יהיה לראות ולעשות כמה מהן שרק אפשר בזמן של הטיול שבדרך כלל מוגבל לימים ספורים בלבד.

אחת הדרכים הטובות ביותר לייעל את הטיול שלכם לאמסטרדם היא על ידי רכישת כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור, זהו כרטיס אשר יעשה לכם את החיים נוחים יותר כרטיס זה מציע תחבורה ציבורית ללא הגבלה באוטובוס, 

חשמלית, רכבת ומטרו, והוא יחסוך לכם גם כסף רב שתצטרכו להוציא על כל נסיעה בנפרד, מה שיחסוך לכם גם זמן וגם הרבה כאבי ראש מיותרים.

כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור (Amsterdam & Region Travel Ticket) זמינים ליום, יומיים או שלושה ברציפות, כך שתוכלו להשתמש בו לטיול יום, חופשת סוף שבוע או טיול בן שלושה ימים. 

רוצים לחסוך זמן? רכשו עכשיו את כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור להזמנות לחצו כאן

כאשר אתם קונים את הכרטיס אתם גם מקבלים מפה של אמסטרדם עם מסלולים של אטרקציות מעניינות כך שאתם יכולים לתכנן את הימים שלכם ואת הנסיעות שלכם בצורה הטובה ביותר.

איפה אפשר לקנות את כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור

את כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור ניתן לרכוש במספר דרכים, כמובן שניתן כיום לרכוש את הכרטיסים באינטרנט, או בכל אחד ממרכזי המבקרים (I amsterdam), אתם יכולים לרכוש את הכרטיסים כר שאתם נוחתים בשדה התעופה סכיפהול.

יש עוד מקומות רבים בהם ניתן לרכוש את כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור, כמו למשל בתחנות אוטובוס,

(Zuid EBS ,Noord) או כמובן בתחנה המרכזית.

למה תקף כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור, איך משתמשים וכמה עולה

כאמור אתם יכולים לרכוש כרטיס ל24 שעות ליומיים או שלושה, הכרטיס תקף מרגע שאתם נכנסים אל אחד מאמצעי התחבורה בעיר ועושים צ'ק אין , אתם יכולים לעלות על רכבת, על החשמלית, אוטובוס ועל המטרו. 

הכרטיס תקף גם לנסיעות מחוץ לעיר ותוכלו לנסוע לנמל התעופה סכיפהול, וכולל גם את נסיעות הלילה בקווי התחבורה שעובדים החל מחצות, כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור חוסך לכם הוצאות רבות ומיותרות.

מחירי הכרטיסים הם: יום אחד – 19.50 € יומיים – 28.00 אירו 3 ימים – 36.50 €, במקרה והכרטיס עושה בעיות אתם יכולים לבקר בכל אחד מהמקומות בהם מוכרים את הכרטיסים ולקבל על המקום כרטיס חדש. 

רוצים לחסוך זמן? רכשו עכשיו את כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור להזמנות לחצו כאן

כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור

כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור

לסיכום:

הדרך הטובה היעילה והזולה ביותר לטייל באמסטרדם בתחבורה הציבורית היא בעזרת כרטיס הטיולים של אמסטרדם והאזור (Amsterdam & Region Travel Ticket), בדרך זו תוכלו גם לחסוך כסף רב וגם הרבה כאב ראש מיותרים. רכשו את הכרטיס, באינטרנט או באחד המוקדים הרבים שניתן לרכוש באמסטרדם.

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!