חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סירת הופ און הופ אוף אמסטרדם

Hop-on Hop-off Boat Amsterdam

אחד הדברים שהכי מאפיינים את אמסטרדם אלה התעלות שלה, במקור אמסטרדם הייתה ים שההולנדים ייבשו כדי שעוד אנשים יוכלו לאלכס את האזור, כיום העיר מוקפת תעלות ואחת הדרכים להכיר הכי טוב את אמסטרדם זה על ידי שייט בסירת הופ און הופ אוף – סירת התיירים.

בסירת (Hop On Hop Off) אתם משייטים בתעלות אמסטרדם, שזהוי כבר אטרקציה בפני עצמה, אתם עוברים בין היעדים  ועוברים במוזיאונים הכי מפורסמים ובאתרים אחרים, כמו למשל, מוזיאון הרייקס בית אנה פרנק. אך אל לנו רמברנדטפליין שוק אלברט קאופ מוזיאון הייניקן ועוד.

רוצים כרטיס משולב שלוקח אתכם לאטרקציות כולל כניסה באמסטרדם? סירת און הופ אוף להזמנת כרטיסים לחצו כאן

סירת הופ און הופ אוף - שייט המוזיאונים של אמסטרדם

סירת הופ און הופ אוף – שייט המוזיאונים של אמסטרדם

סירת הופ און הופ אוף – שייט המוזיאונים של אמסטרדם

סירת און הופ אוף היא דרך מצוינת להכיר את אמסטרדם, יתרון גדול של השייט הוא העובדה שאתם יכולים לרדת בכל אחת מהתחנות של השייט, ניתן לראות כמעט את כל אמסטרדם בשייט של שעתיים, סירת און הופ אוף נקראת גם סירת המוזיאונים של אמסטרדם, זוהי דרך מעולה וגם מהנה להגיע אל המוזיאונים שאתם רוצים לבקר.

כרטיס לסירת הופ און הופ אוף – סירת התיירים מקנה לכם הנחות למגוון אתרים שהשייט עובר בו, אתם יכולים לרכוש את הכרטיס לשייט למשך זמן של עשרים וארבע שעות או לארבעים ושמונה שעות וכאמור אתם יכולים לעלות ולרדת בכל רגע נתון בתחנה שאתם בוחרים וגם לעלות ממנה חזרה.

השייט עובר בין המוזיאונים המובילים של העיר כך שאתם פשוט יכולים לרדת בתחנה המתאימה ולהמשיך אל האטרקציה הבאה שלכם באמסטרדם.

רכישת כרטיס של ארבעים ושמונה שעות מקנה לכם יתרונות נוספים, יתרון בולט הוא כאשר אתם מתכננים להישאר באמסטרדם במהלך סוף השבוע,  אתם יכולים להאט את הקצב שלכם להסתובב בשוק אלברט קויפ או לראות יצירות אמנות יפות במוזיאון ואן גוך.

מה צריך לדעת על סירת הופ און הופ אוף – סירת תיירים (Hop-on Hop-off Boat Amsterdam)

מעבר לכך ששייט בסירת הופ און הופ אוף באמסטרדם זוהי אטרקציה בפני עצמה, יש לשייט יתרונות רבים, מחיר כרטיס לשייט הוא 32.5 יורו והוא מקנה לכם נסיעה של עשרים וארבע שעות בכל אחת מהסירות על פי התחנות שהיא עוברת בהן.

השייט עצמו הוא בסירה נוחה ונעימה שבנויה כך שלא מרגישים את תנודות המים כמעט בכלל והשייט מתאים כמעט לכל אחד, יש בעיה לאנשים עם מוגבלויות לעלות על הסירה. שייט בסירת הופ און הופ אוף – סירת התיירים אמסטרדם זוהי חוויה שלא כדאי לכם לפספס.

רוצים כרטיס משולב שלוקח אתכם לאטרקציות כולל כניסה באמסטרדם? סירת און הופ אוף להזמנת כרטיסים לחצו כאן

סירת און הופ אוף היא דרך מצוינת להכיר את אמסטרדם

סירת און הופ אוף היא דרך מצוינת להכיר את אמסטרדם

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!