חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חווית דייט לזוגות באמסטרדם

Let's Call It a Date

אם אתם מחפשים עיר שיכולה להפתיע אתכם כל הזמן פשוט סעו לאמסטרדם העיר שלא מפסיקה להפתיע בכל כך הרבה תחומים. אחת האטרקציות השונות והיוצאת דופן היא לצאת לדייט עם בן או בת הזוג שלכם במוזיאון סטראט לחוויה שנקראת דייט מגניב באמסטרדם (Let's Call It a Date).

מוזיאון סטארט (STRAAT Museum) באמסטרדם הוא בדיוק המקום שיכול להפתיע אתכם באמסטרדם, החוויה המיוחדת שהם מציעים לזוגות היא שונה מכל מה שהכרתם והיא מתאימה לזוג שהכיר לפני שבוע בדיוק כמו שהיא מתאימה לזוג שחי ביחד כבר עשרים שנה, בשני המקרים אתם תגלו על עצמכם דברים חדשים.

מחפשים ריגושים? חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם זוהי חוויה שלא כדאי לכם לפספס לרכישת כרטיסים לחצו כאן 

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם

מה יש בחווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם (Let's Call It a Date)

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם מבוססת על יצירות אמנות והסיפורים שמאחוריהם, סיפורים אלה מתקשרים אליכם בצורה מעניינת שגורמת לכם להפעיל קצת את המחשבות. 

יש ארבע עשרה יצירות אמנות ואתם נשאלים ארבעים שאלות, הנושאים שאתם נשאלים עליהם הם רציניים ועמוקים והם עוסקים בכל מיני פנים שלכם ושל הזוגיות שלכם מזוויות שונות 

אם אתם מתכננים טיול זוגי לאמסטרדם כדאי מאוד לקחת בחשבון את האטרקציה המדהימה של דייט מגניב לזוגות, זוהי חוויה מרעננת לכל זוגיות ואם רק הכרתם תוכלו ללמוד הרבה מאוד אחד על השניה.

את התוצאות אתם מקבלים בסוף, אף אחד לא בוחן אתכם אלא מעבירים לכם סוג של תמונות מצב על הזוגיות שלכם כמובן באופן מבדר ונחמד. זוהי חוויה מדהימה לזוגיות של כל אחד ואחת מאיתנו, ואתם יוצאים מהמוזיאון מחוייכים ומבודרים.

הביקור כולל ארבע עשרה כרטיסים עם ארבעים שאלות, אתם גם מקבלים שתייה אחת וכיבוד קל בתמורה לכרטיס כניסה, בסוף הביקור אתם גם מקבלים תיק של מוזיאון סטארט. מוזיאון סטראט בכל מקרה שווה ביקור כך שאם אתם באמסטרדם שווה לקפוץ לביקור במקום.

מה צריך לדעת חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם (Let's Call It a Date)

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם (Let's Call It a Date) זוהי חוויה שלא כדאי לכם לפספס עם אתם בטיול זוגי באמסטרדם, מחיר הכניסה הוא זוגי ויעלה לכם 55 יורו, הכרטיס כולל גם שתייה אחת וכיבוד קל, המוזיאון פתוח בכל ימות השבוע חוץ מיום שני ושלישי בין השעות עשר בבוקר ועד שש אחר הצהריים.

הכתובת מוזיאון סטארט שמקיים את חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם היא: NDSM-Plein 1, 1033 WC, Amsterdam, שימו לב שבדרך למוזיאון תצטרכו לעלות על מעבורת שזוהי חוויה בפני עצמה.

מחפשים ריגושים? חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם זוהי חוויה שלא כדאי לכם לפספס לרכישת כרטיסים לחצו כאן 

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם במוזיאון סטארט

חווית דייט מגניב לזוגות באמסטרדם במוזיאון סטארט

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!