הארמון המלכותי של אמסטרדם

הארמון המלכותי של אמסטרדם (Royal Palace Amsterdam) הוא משהו שלא מפספסים בטיול שלכם בהולנד!

לחצו כאן לרכישת כרטיסים כולל מדריך אודיו-שמע באנגלית!

קבל גישה לחיי האימפריה ההולנדית באמצעות כרטיסים אלה לארמון המלכותי באמסטרדם. זהו אחד משלושת הארמונות במדינה המשמשים את בית המלוכה ההולנדי. ראה מה ראשי מדינות ואורחים חשובים אחרים רואים בנשפים ממלכתיים – ציורי קיר, נברשות, תקרות מקושתות וציורים ופסלים קלאסיים. אמנות יפה וריהוט בסגנון נפוליאון – מדהים שם.

הארמון המלכותי באמסטרדם, שעדיין נמצא בשימוש על ידי בית המלוכה ההולנדי, מארח ביקורים ממלכתיים, טקסי פרסים, קבלות פנים לראש השנה ואירועים מלכותיים אחרים. באמצעות כרטיסים אלה לארמון המלכותי באמסטרדם, תוכלו לקבל את ההזדמנות לשוטט בפנים בתוך ארמון המלוכה הזה, מבלי לחכות להזמנה מלכותית.

בניין זה מהמאה ה -17, המתנשא מעל כיכר דאם, היה אחד המקומות החמים בעיר מזה 350 שנה. בשיאה של המאה ה -17, הוא נבנה כבית העירייה, וחשיבותו ניכרת יותר מאדריכלות ופנים השיש המפואר. כאשר לואי נפוליאון (אחיו של לה פטיט קפורל) היה מלך הולנד, הוא בחר בו בשיתוף פעולה והפך אותו מבית העירייה לארמון המלוכה שלו בשנת 1808.

כשתכנסו פנימה תראו ציורים ופסלים של תלמידי רמברנדט, פרדיננד בול וגובר פלינק. התפעלו מהרהיטים, הנברשות, האמנות והשעונים כשאתם צועדים באולמות השיש המקודשים האלה. מדריך האודיו שלכם (זמין בשמונה שפות שונות, אין עברית כרגע) ימלא אתכם על ההיסטוריה המדהימה והפנים המרתקים תוך כדי הליכה.

מוזמנים לשריין כרטיסים לימי החופשה שלכם באמסטרדם:


שעות פעילות:

שני סגור
שלישי סגור
רביעי סגור
חמישי סגור
שישי 12:00 – 17:00
שבת 10:00 – 17:00
ראשון 10:00 – 17:00

כתובת: Dam Square, 1012 RJ, Amsterdam

5/5 - (3 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!