חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור במוזיאון האופנה באמסטרדם

Fashion for Good Museum: Entrance + Guided Tour

אחד הדברים שמאפיינים אמסטרדם זהו הגיוון הגדול שהכיר מציעה לתייר, אתם יכולים לבקר בעשרות מוזיאונים בטווח של כמה קילומטרים רבועים בעיר וכל מוזיאון יהיה שונה לחלוטין ויספק לכם הנאה מסוג אחר.

אחד המוזיאונים המעניינים בעיר זהו מוזיאון האופנה, זהו המוזיאון הראשון בעולם אשר עוסק באופנה, המוזיאון מציג זוויות שונות על תחום האופנה באופן אינטראקטיבי ומסקרן.

סיור במוזיאון האופנה באמסטרדם (Fashion for Good Museum) מומלץ מאוד כאשר אתם נמצאים בביקור באמסטרדם, זהו מוזיאון יוצא דופן שיכול ללמד אתכם כמה עובדות חשובות על התפתחות האופנה לאורך השנים ועד היום.

אחד המוזיאונים המעניינים בעיר זהו מוזיאון האופנה אמסטרדם הכולל סיור מודרך לרכישת כרטיסים לחצו כאן

סיור במוזיאון האופנה באמסטרדם (Fashion for Good Museum)

סיור במוזיאון האופנה באמסטרדם (Fashion for Good Museum)

מה יש לראות בסיור במוזיאון האופנה באמסטרדם ( Fashion for Good Museum)

בסיור במוזיאון האופנה באמסטרדם תוכלו להתרשם מתערוכות מעניינות החל מההיסטוריה של האופנה ואיך הכל התחיל עד לימינו כאשר כיום הטכנולוגיה מאפשרת לנו להתפתח וליצור מוצרים שפעם רק יכולנו לחלום עליהם.

סיור מודרך במוזיאון האופנה באמסטרדם זהו הסיור האינטראקטיבי הראשון בעולם לחדשנות אופנה עכשווית. מדריכים ידידותיים ילוו אתכם בתערוכות ויספקו תשובות על שאלותיכם בנוגע לאופנה מודרנית. 

בתערוכות אתם לומדים על ההיסטוריה של תעשיית האופנה, על החידושים פורצי הדרך שמעצבים את עתידה. תלמדו היכן וכיצד מיוצרים הבגדים שלכם, וכמו כן תלמדו איך לשמור על עולם נקי יותר.

אחת התערוכות המסקרנות במוזיאון עוסקת בשינוי הניכר המתרחש בעולם בתקופה האחרונה, כיום אנו קונים יותר בגדים בשישים אחוז מלפני חמש עשרה שנה, ולא רק זאת אנו גם זורקים אותם בחצי מהזמן שהיינו זורקים בעבר, מה שיוצר מצב של זיהום עולמי קשה, בתערוכה תלמדו איך לשנות הרגלים שמשפיעים לרעה על העולם זהו ללא ספק מסר חשוב מאוד לגביי איך העולם יראה בשנים הבאות.

מה צריך לדעת על סיור במוזיאון האופנה באמסטרדם (Fashion for Good Museum: Entrance + Guided Tour)

כרטיס הכניסה לסיור במוזיאון האופנה באמסטרדם כולל גם סיור מודרך על ידי מדריך מומחה בתחום זהו סיור אינטראקטיבי מעניין ומסקרן באווירה מהנה, כרטיס הכניסה כולל הסיור המודרך יעלה לכם 15 יורו, הסיור עורך שעה אחת והוא בהחלט ממצה את המוזיאון בצורה טובה.

מוזיאון האופנה באמסטרדם נמצא בכתובת: Rokin 102 1012 KZ Amsterdam, אתם יכולים ללכת מתחנה מרכזית ברגל זה יקח לכם רבע שעה כל שעליכם לעשות זה ללכת ישר ברחוב הראשי עד למוזיאון, אם אתם מעוניינים להגיע בתחבורה הציבורית אתם יכולים לעלות על טראם מספר 4, או אוטובוס מספר 24 שיוצאים כל חמש דקות מהתחנה.

אחד המוזיאונים המעניינים בעיר זהו מוזיאון האופנה אמסטרדם הכולל סיור מודרך לרכישת כרטיסים לחצו כאן

סיור מודרך במוזיאון האופנה באמסטרדם זהו הסיור האינטראקטיבי הראשון בעולם לחדשנות אופנה עכשווית

סיור מודרך במוזיאון האופנה באמסטרדם זהו הסיור האינטראקטיבי הראשון בעולם לחדשנות אופנה עכשווית

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!