חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון הספינה אמסטרדם

Museum Het Schip

בדרך כלל שאנחנו מטיילים באמסטרדם, נבקר באטרקציות הבולטות שיש לעיר להציע, אך יש עוד כל כך הרבה מה לראות ולעשות באמסטרדם שרוב התיירים בכלל לא מודעים לכך.

מוזיאון (Het Schip) הוא מוזיאון מקסים המציג תוכן מעניין מאוד על בתי הספר באמסטרדם, על רחובות אמסטרדם ופרטי אומנות של אמנים הולנדים שחיו באמסטרדם, בנוסף למוזיאון (Het Schip) תוכלו למצוא מבנה נוסף מאחורי המוזיאון שם יש מוזיאון נוסף שנקרא מוזיאון השחר המציג פרטי אומנות בנושא של אדריכלות הולנדית.

המוזיאון נמצא בתוך מתחם דיור ציבורי מפואר באמסטרדם, שתוכנן על ידי האדריכל מישל דה קלרק. בניין מגורים מוזר למראה המזכיר בצורתו ספינה כמו השם של המוזיאון. הבניין נבנה בשנת 1919 ובמקור שימש למגורים, כיום המבנה משמש כמוזיאון (Het Schip)

רוצים ללמוד את ההיסטוריה של אמסטרדם מזווית אחרת? מוזיאון הספינה אחד המוזיאונים המרתקים בעיר להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מוזיאון הספינה באמסטרדם ללמוד את ההיסטוריה של העיר

מוזיאון הספינה באמסטרדם ללמוד את ההיסטוריה של העיר

מה יש לראות במוזיאון (Het Schip)

בעת הסיור המודרך במוזיאון (Het Schip) אתם מגלים את ההיסטוריה של בתי הספר באמסטרדם בצורה אטרקטיבית ומעניינת, התערוכה הראשית של המוזיאון כוללת פרטי אמנות מעניינים, תערוכת פרטי רחוב כמו פחי זבל עתיקים ושלטים ישנים.

הסיור המודרך לוקח אתכם למסע בשכונות העוני של אמסטרדם, לדואר של אמסטרדם ולמבנה המוזיאון עצמו שהסיפור העומד מאחורי הקמתו ללא ספק ישאיר אתכם פעורי פה, בעיקר בגלל ההיסטוריה המעניינת והיוצאת דופן של המבנה שעבר תהפוכות לאורך השנים.

ביקור במוזיאון כולל גם מוזיאון נוסף מוזיאון השחר שנמצא במבנה מאחורי מוזיאון (Het Schip) זהו מוזיאון המתמקד בבתי ספר לאדריכלות בתחילת המאה הקודמת באמסטרדם, המוזיאון מציג פרטי אדריכלות מעניינים שעיצבו את אמסטרדם לאורך השנים. 

האומנות המדהימה שתראו במוזיאון היא פשוט יוצאת דופן שנים של חשיבה יצירתית שהפכה את אמסטרדם לעיר כל כך מיוחדת המוזיאון מציג את ההתפתחות של העיר מזווית שונה לחלוטין מכל מה שתראו במוזיאונים אחרים באמסטרדם, כדאי לבקר במוזיאון ולגלות את היופי שעומד מאחורי תכנון העיר.

מה צריך לדעת על מוזיאון (Het Schip)

מוזיאון Het Schip פתוח בימים שלישי עד ראשון בין השעות אחת עשרה בבוקר עד חמש אחר הצהריים, כרטיס כניסה יעלה לכם 15 יורו וילדים עד גיל 12 כרטיס כניסה עולה 5 יורו, כרטיס הכניסה כולל סיור מודרך בשפה האנגלית.

לא מומלץ לבקר במוזיאון עם ילדים קטנים רוב הסיכויים שהם ישתעממו ולא יתנו לכם להתרשם מהמוזיאון כמו שצריך. המוזיאון נמצא בכתובת: Oostzaan Straat 45 1013 WG אמסטרדם, מתחנה מרכזית אתם לוקחים אוטובוס מספר 22 ויורדים בתחנה עם השם של המוזיאון.

רוצים ללמוד את ההיסטוריה של אמסטרדם מזווית אחרת? מוזיאון הספינה אחד המוזיאונים המרתקים בעיר להזמנת כרטיסים לחצו כאן

מה יש לראות במוזיאון הספינה

מה יש לראות במוזיאון הספינה

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!