חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס משולב הרובע היהודי באמסטרדם

Jewish Cultural Quarter: Combo Pass

עד מלחמת העולם השנייה הקהילה היהודית באמסטרדם מנתה עשרות אלפי אנשים, היהודים באותם ימים היוו חלק משמעותי מחיי היום יום של אמסטרדם, כיום בעת ביקור באמסטרדם יש כמה אתרים של הקהילה היהודית שפשוט חבל יהיה לפספס אם אתם בביקור בעיר.

אולי זה יכול להפתיע אתכם אבל המורשת של הקהילה היהודית באמסטרדם היא אטרקציה עבור תיירים מכל העולם לאו דווקא מישראל, זאת גם הסיבה שאפשר לרכוש כרטיס משולב הכולל את בית הכנסת הפורטוגזי, מוזיאון השואה , המוזיאון להיסטוריה יהודית ומוזיאון הילדים.

כרטיס משולב כולל: בית הכנסת הגדול, מוזיאון השואה, מוזיאון להיסטוריה יהודית ומוזיאון הילדים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

הקהילה היהודית באמסטרדם היא אטרקציה עבור תיירים מכל העולם

הקהילה היהודית באמסטרדם היא אטרקציה עבור תיירים מכל העולם

לראות הכל ברובע היהודי בכרטיס אחד משולב

כרטיס משולב לרובע היהודי (Jewish Cultural Quarter: Combo Pass) כולל את המוזיאון ההיסטורי היהודי עם מוזיאון הילדים , את בית הכנסת הפורטוגזי ואת אנדרטת השואה הלאומית. הרובע ההיסטורי היהודי של אמסטרדם הוא פחות מקילומטר רבוע אחד, אך מלא באטרקציות הכוללת אנדרטאות, בתי כנסת והיסטוריה של העם היהודי באמסטרדם.

בית הכנסת הפורטוגזי באמסטרדם נבנה כבר בסוף המאה השבע עשרה, זהו מבנה מרשים ביותר שנמצא ברובע היהודי, ביקור בבית הכנסת הפורטוגזי נחשב לחובה כאשר אתם מטיילים באמסטרדם, תוכלו להתרשם גם מהספרייה המדהימה שבמקום וכוללת יותר משישים אלף ספרים שחלקם בני יותר מחמש מאות שנה.

הכרטיס המשולב הופך את החוויה להרבה יותר נעימה קלה וזורמת, אתם קונים בכרטיס אחד את הכניסה לכל האתרים הקשורים לקהילה היהודית באמסטרדם, מה שחוסך לכם הרבה כאב ראש וגם חוסך לכם לא מעט כסף.

האתרים שהכרטיס המשולב כולל הם אלה שחשובים לראות, כך במקום לקנות כל כרטיס בנפרד אתם קונים כרטיס אחד שמאפשר לכם לעבור בין האתרים באופן חופשי ולרכז את כל האטרקציות שנמצאות סמוך אחת לשניה בביקור אחד.

מלבד האתרים המעניינים של המורשת היהודית באמסטרדם, הרובע היהודי נמצא באזור שפשוט מלא באטרקציות, מומלץ לתכנן את הטיול היומי שלכם ברובע היהודי כך שתוכלו להסתובב באזור ולהנות מאמסטרדם.

מה צריך לדעת על כרטיס משולב, בית הכנסת הפורטוגזי, מוזיאון השואה, המוזיאון להיסטוריה יהודית ומוזיאון הילדים

את הכרטיס המשולב לרובע היהודי (Jewish Cultural Quarter: Combo Pass) אתם יכולים לרכוש אונליין או להגיע לאחד ממרכזי המידע של אמסטרדם (I Amsterdam) המחיר של הכרטיס הוא 17 יורו וכאמור הוא משלב ביקור בבית הכנסת הפורטוגזי, מוזיאון השואה, המוזיאון להיסטוריה יהודית ומוזיאון הילדים.

מוזיאון ההיסטוריה פתוח כל יום בין השעות עשר בבוקר עד חמש אחר הצהריים, מוזיאון הילדים פתוח כל יום מאחת עשרה בבוקר עד חמש, בית הכנסת הפורטוגזי סגור בשבת ופתוח כל ימות השבוע מעשר עד חמש. כתובת הרובע: Nieuwe Amstelstraat 1, 1011 PL, Amsterdam.

כרטיס משולב כולל: בית הכנסת הגדול, מוזיאון השואה, מוזיאון להיסטוריה יהודית ומוזיאון הילדים לרכישת כרטיסים לחצו כאן

בית הכנסת הפורטוגזי באמסטרדם

בית הכנסת הפורטוגזי באמסטרדם

 

אהבת? נא לדרג!

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!