חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיול במעבורת למבצר באי פאמפוס

Ferry to Fortress Island Pampus

אמסטרדם היא עיר עם היסטוריה עשירה של מאות שנים מלאה באירועים מעניינים, הדרך בה ההולנדים משמרים את ההיסטוריה שלהם היא לא פחות ממופלאה והדרך בה הם מציגים אותה היא מה שהופך את העיר לכל כך אטרקטיבית ומושכת אליה כמויות בלתי נתפסות של תיירים מדי שנה.

אחת האטרקציות שממש לא כדאי לכם לפספס בעיקר אם אתם נמצאים באמסטרדם בטיול משפחות זהו טיול במעבורת למצודה באי פמפוס (Ferry to Fortress Island Pampus), זהו אי על אי מלאכותי מעשה ידי אדם אשר היה פעם חלק מקו ההגנה של אמסטרדם,

מערכת ביצורים באורך מאה שלושים וחמש קילומטרים שנועדה לספק קו הגנה על העיר באמצעות הצפות. כיום האי והמבצר המפורק הפכו לאטרקציה מבוקשת, יום של בילוי מהנה למבקרים בכל הגילאים.

המבצר באי פאמפוס

המבצר באי פאמפוס

איך עושים טיול במעבורת למבצר באי פאמפוס (Ferry to Fortress Island Pampus)

טיול במעבורת למבצר באי פאמפוס אמסטרדם, יוצא מאחורי התחנה המרכזית של העיר, המעבורת יוצאת מדי שבת וראשון בשעה רבע לאחת עשרה בבוקר עד לפמפוס, בימי ראשון יש יציאה נוספת בשעה אחת ורבע בצהריים, מומלץ לבצע את הזמנת הכרטיסים מראש מפני שזהו טיול מאוד מבוקש על ידי תיירים רבים והמקומות במעבורות מוגבלים.

מומלץ לרכוש את כרטיס הולנד פס שמשלב את האטרקציה הזו בין האטרקציות הרבות שתוכלו לבחור מהן, כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף המחירים של נסיעה במעבורת לאדם בוגר יעלה לכם 21 יורו, מחיר לילדים בגילאים ארבע עד שתיים עשרה יעלה לכם, 9.5 יורו וילדים עד גיל שלוש נכנסים חינם.

הכרטיס כולל שייט במעבורת וכניסה לאתרים באי, אתם יכולים לעשות גם רק שייט במעבורת ללא כניסה לאתרי התיירות במקום, אך ההבדלים במחיר הם פשוט לא משמעותיים. בכל מקרה מבחינת המחיר החוויה ללא ספק שווה את התמורה.

יש באי מגוון אטרקציות שמתאימות לילדים וגם השייט עצמו מאו מהנה עבורם, תוכלו גם למצוא באי מסעדות לא רעות בכלל וכמה חנויות מזכרות, חלק מהטיול כולל גם ביקור בטירה מימי הביניים בת שבע מאות שנה אשר נחשבת לאחת היפות והמיוחדות באמסטרדם. 

חלק בלתי נפרד מהחוויה אלה הן הסירות עצמן, סירות עתיקות משוחזרות לחלוטין ברמה גבוהה, ישנן כמה סירות שונות בגדלים שונים וכאמור אין הרבה מקומות כך שממש חשוב להזמין מקומות מראש אפילו בשלב שאתם עדיין מתכננים את הטיול לאמסטרדם, משך השייט לכל צד הוא ארבעים וחמש דקות וכל הסיור עורך בערך ארבע שעות.

5/5 - (2 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!