חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון העולם רוטרדם – World Museum Rotterdam

עיר הנמל רוטרדם היא יעד מעולה לתיירים, מלבד הנמל העצום שלה, השני בגודלו באירופה, יש לרוטרדם עוד הרבה מה להציע. רוטרדם היא אחת הערים הגדולות בהולנד כמו גם אחת המודרניות. לאורך השנים העיר עברה לא מעט אירועים היסטוריים משמעותיים.

בזמן מלחמת העולם השנייה העיר רוטרדם סבלה מהפצצות רבות וחלק גדולים של העיר נחרבו לחלוטין. אך ההולנדים ממש לא התייאשו והחלו בבנייה מחודשת של העיר, כיום חלקים נכבדים של העיר הם מודרניים אך יש גם את החלקים העתיקים ששרדו.

רוטרדם היא עיר מעניינת עם חיי לילה תוססים, בתי קפה, מסעדות, בארים ומועדונים, כמו גם תרבות ומוזיאונים רבים. אחד המוזיאונים הכי מעניינים בעיר זהו מוזיאון העולם רוטרדם (World Museum Rotterdam), מוזיאון יוצא דופן וייחודי הכולל אוסף מרשים וענק, כאשר הנושא של המוזיאון הוא אנשים ותרבויות ברחבי העולם.

מוזיאון העולם ברוטרדם הוא אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר בעיר, הנושא הייחודי של המוזיאון ללא ספק מסקרן לא מעט תיירים מרחבי העולם. לכן אם אתם מתכננים טיול לרוטרדם בהחלט מומלץ לשים גבוה בסדר העדיפויות ביקור במוזיאון העולם של רוטרדם.

למעלה ממאה חמישים שנה של איסוף מוזיאון העולם רוטרדם

מוזיאון העולם רוטרדם (World Museum Rotterdam), ממוקם בתוך מבנה מרשים שהיה שייך בעבר לאיגוד היאכטות המלכותי. המבנה הושלם בשנת אלף שמונה מאות חמישים ואחת והוא אחד המבנים המרהיבים ששרדו את מלחמת העולם השנייה. 

מוזיאון העולם של רוטרדם הוא תוצאה של מאה שישים  שנות איסוף של תושבי רוטרדם המקומיים, המוזיאון העוסק בתרבויות בהווה ובעבר. מוזיאון העולם מכיל אוסף של יותר משמונים ושלושה אלף  חפצים ממאה תרבויות ברחבי העולם. לעיר רוטרדם יש מגוון תרבותי מדהים עם יותר ממאה שבעים תרבויות עולמיות. 

זה פשוט הגיוני שבעיר כמו רוטרדם יהיה מוזיאון כל כך ייחודי ומעניין. רוטרדם היא עיר מאוד מגוונת, כך גם מוזיאום העולם, עם חפצים יוצאי דופן כמו למשל, כאלפיים חפצים ייחודים של פסל של בודהה שנעשה מטעמו של מלך תאילנד ראמה החמישי.

מידע שימושי על ביקור במוזיאון העולם ברוטרדם

מוזיאון העולם רוטרדם הוא אחד המוזיאונים הטובים והפופולריים ביותר בעיר. זהו מוזיאון מאוד ייחודי אשר עוסק במגוון תרבויות ברחבי העולם ומציג פריטים ייחודיים מעניינים ומסקרנים. עקב הביקוש הגדול למוזיאון בהחלט מומלץ בחום לרכוש את כרטיסי הכניסה למוזיאון מראש.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון העולם ברוטרדם (World Museum Rotterdam) הוא חמישים ושישה שקלים לאדם, הכרטיס כולל, כניסה יומית לכל מתחמי המוזיאון, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול או שינוי מועד, כל עוד אתם עושים את זה עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במוזיאון.

לאחר ביצוע ההזמנה אתם מקבלים את הכרטיסים למייל ממנו ביצעתם את ההזמנה, אין צורך להדפיס את הכרטיסים, אלה הם כרטיסים דיגיטליים, כאשר אתם מגיעים לכניסה של המוזיאון תוכלו לתקף את הכרטיסים באופן אוטומטי. ביקור במוזיאון העולם ברוטרדם אורך משהו כמו שעה וחצי פחות או יותר.

המיקום הנפלא של המוזיאון מאפשר לכם למצוא בסביבה עוד אטרקציות מומלצות, לכן מומלץ לתכנן את היום שלכם מראש כדי שתוכלו לנצל אותו בצורה הטובה ביותר ותספיקו לראות ולעשות דברים נוספים באזור, ביקור במוזיאון מאוד פופולרי עבור משפחות עם ילדים, כמו כן המוזיאון מתאים לבעלי מוגבלויות וכסא גלגלים.

השעות הטובות ביותר לבקר במוזיאון הן שעות הבוקר המוקדמות אז יש הרבה פחות עומסים במקום, כדאי לקחת בחשבון שהכניסה למוזיאון היא עד שעה אחת לפני הסגירה לכן לא מומלץ לחכות עד הרגע האחרון.

איזה מוזיאון מומלץ יש ברוטרדם? האם כדאי לבקר במוזיאון העולם רוטרדם? כל מה שחשוב לשאול על מוזיאון העולם רוטרדם

מוזיאון העולם ברוטרדם הוא מוזיאון מאוד ייחודי אשר עוסק בתרבויות ואנשים ברחבי העולם, המוזיאון מכיל אוסף עצום של פריטים היסטוריים יותר משמונים אלף חפצים חשובים ומעניינים אשר נאספו על ידי תושבי רוטרדם. לא במקרה זהו אחד המוזיאונים הכי פופולריים ברוטרדם.

את כרטיסי הכניסה למוזיאון העולם ברוטרדם מומלץ לרכוש מראש באינטרנט, מחיר של כרטיס כניסה הוא 56 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל מתחמי המוזיאון, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של שינוי מועד הביקור או ביטול הכרטיס, ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במוזיאון.

מוזיאון העולם ברוטרדם פתוח כל השבוע מלבד יום שני החל מהשעה 10:00 עד 17:00, כדאי לקחת בחשבון, כניסה אחרונה למוזיאון היא עד שעה אחת לפני הסגירה, זמן ממוצע לביקור במוזיאון הוא שעה וחצי פחות או יותר.

מוזיאון העולם ברוטרדם נמצא בכתובת: Willemstad 25, 3016 DM Rotterdam, כדאי לקחת בחשבון, המוזיאון ממוקם באזור שיש בו ריכוז של אטרקציות מעולות, לכן מומלץ לתכנן לעצמכם את היום שלכם כדי שתספיקו לראות ולעשות עוד דברים באזור של מוזיאון העולם ברוטרדם.

תכננו את הטיול שלכם ברוטרדם עם אטרקציות נוספות

אהבת? נא לדרג!

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!