חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך אפשר שלא לאהוב את אמסטרדם בדצמבר? חד המולד באמסטרדם צובע את העיר, כריסמס מאפיין את אמסטרדם בצורה מדהימה והחורף הקר הופך אותה לעיר הכי מיוחדת באירופה בחודש דצמבר..ואפילו לא דיברנו על חגיגות סילבסטר באמסטרדם בסוף דצמבר!

העיר מוצפת בנשמה מזדמנת: ריבועים משבחים מתנדנדים לשווקי חורף וקשתות קרח, ומאטים את הגמול על האנשים המתגברים בחוץ עם פינוקים רגילים כמו קוק אן זופי (עוגה ומשקה מעורב מתובל), שוקולדים חמים (הולנדי חם) קקאו, עשירה יותר מהסתגלות האמריקנית), וגלוהוויין (מחשבה גרמנית על היין, שנקראה אחרת).

האירוע ההולנדי של Sinterklaas הוא שיבח ב 5 דצמבר, יום כאשר חילופי משפחות מציג וקורא מילים יוצאי דופן זה לזה.

למבקרים יש מבחר דומה של תצוגות גלריות של כוכבים ותצוגות חיות, כמו בכל מה שנותר מהעונה החברתית, אך עם קבוצה הרבה פחות – והאנשים שיכולים לבדוק כמה שמות מרשימת חג המולד שלהם כאן יראו גם חנויות ריקות מרשימות יותר מאשר את הניגוד של ארה"ב עם הדרכה והזדמנויות אחרות עבור נסיעה באמסטרדם באופן עקבי.

יתרונות של הולנד בדצמבר

שייט בתעלות אמסטרדם

שייט בתעלות אמסטרדם

תעריפי הטיסות והלינה נמצאים במפלס נמוך, אך יש להיזהר עם עליית הערך סביב אירועי החורף

נוסעי הנוסעים נעלמו, כך שאורחי דצמבר חסרי הפחד מחזיקים בריצה של האטרקציות והמזנונים המרכזיים של אמסטרדם

לא באופן בלעדי הוא המקובל ההולנדי אירוע Sinterklaas חגגו ב 5 בדצמבר, אבל יש גם יומיים של חג המולד בהולנד; לצפות לאירועים בלתי רגילים, שווקים, ופינוקים רגילים כל החודש

חסרונות של אמסטרדם בחודש דצמבר

עוטפים: החורף בהולנד מבטיח ימים קרים באופן אמין, ודצמבר הוא גם החודש הגשום ביותר באמסטרדם

הימים הם הקצרים ביותר שלהם העונה; לפני סוף דצמבר, הדמדומים נופלים בשעה 4:30.

דצמבר טמפרטורות וגשם

רגיל גבוה: 42 ° F (5.5 ° C)

רגיל נמוך: 33 ° F (0.5 ° C)

ממוצע משקעים: 3.3 ב (84 מ"מ)

שחר ושקיעה בדצמבר

1 בדצמבר – 8:27 בבוקר / 4: 32

31 בדצמבר – 8:51 בבוקר / 4: 37

פסטיבלים ואירועים שנתיים בחודש דצמבר

Sinterklaas

5 בדצמבר

לתכנן עבור Sinterklaas – הכותרת של האיש וגם את שמו יום – הילדים ההולנדים יהיה להגדיר את הנעליים על ידי הארובה בזמן השינה, עם ציפייה כי הוא יעזוב פינוקים בהם. מבחר ידוע היטב משלב אותיות שוקולד מבחר של מתובל מטפלת, מ בלוקים speculaas כדי chomp נמדד pepernoten ו kruidnoten. האירוע מגיע במעגל חגיגי המשפחה ב -5 בדצמבר, אחרת נקרא Sinterklaas Eve.

Kerst (חג המולד)

25 בדצמבר

האם יש Sinterklaas, כמו גם חגגו בהולנד. Pleae לשים לב כי כמה מרכזים היסטוריים סגורים ביום חג המולד.

Tweede Kerstdag (יום שני של חג המולד)

26 בדצמבר

על הסיכוי כי הנשמה החופשה שלך עדיין לא מרוצה, יש עוד יום אחד של חג המולד ראה כאן בהולנד. ההולנדים לקחת את האירוע הלאומי לבקר קרובי משפחה או לחנות, במיוחד עבור הרהיטים – מנהג כי הוא rehashed עם עוצמה משמעותית יותר ביום השני של חג הפסחא.

Oud en Nieuw (ערב השנה החדשה)

31 בדצמבר

"אוד אן ניאו", או ישן וחדש, הוא הדבר שהשם ההולנדי של ראש השנה האזרחית החדשה, ואנשי אמסטרדם מתאימים היטב להציג את ראש השנה במסיבות ברחבי העיר. מתצוגות סאטירה ועד למסיבות מוזיקליות, כולם יכולים לגלות פסטיבל שיתאים לטעם שלהם; ראה שלנו ערב ראש השנה של ערב ראש השנה באמסטרדם.

הימים האחרונים של דצמבר הם גם הפעם העיקרית כאשר עסקאות זיקוקים מותר, כך מלאי אותם ולהגדיר אותם עם מה שנותר מן העיר על 31.

5/5 - (1 vote)

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!