חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדורודם (Madurodam) עיר מיניאטורית מיני הולנד

יש לכם אפשרות לרכוש כרטיסים (כולל דילוג על התור בכניסה) לעיר המיניאטורית מדורודם אשר נמצאת בעיר האג שבהולנד.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים עם "דילוג על התור" אל פארק מדורודם (madurodam)


מדובר באטרקציה ייחודית במינה (כמו מיני ישראל – עיר מיניאטורית מיני הולנד) אשר מציגה עולם מיניאטורי של היסטוריה ותרבות הולנדית עם העתקים מדויקים של מבנים  הולנדים מפורסמים כמו בתים, תעלות, שווקים, טחנות רוח קטנות, מפעל נעליים מעץ, ארמונות וכנסיות וכו'!

פארק מדורודם (madurodam)

פארק מדורודם (madurodam)

אתם והילדים תוכלו להרגיש כמו ענקיים בעיר המיניאטורית של Madurodam עם תצוגות מולטימדיה ומתקנים אינטראקטיביים בכדי ללמד אותך ואת הילדים עובדות מרתקות על המורשת ההולנדית.

אל תחמיצו את האטרקציה החדשה Waterwolf, מסעאינטראקטיבי שבו תוכלו לראות ממקור ראשון איך הולנד יצרה קרקע מתוך קטע בלתי ראוי למגורים. Waterwolf היה מנוע הקיטור הגדול בעולם, שנבנה על ידי ההולנדים עבור משימה זו!

האטרקציה האחרונה של Nieuw Amsterdam באמסטרדם מחזירה אתכם בזמן לחוות את הקמתה של 'ניו אמסטרדם' – עיר קטנה הידועה כיום בניו יורק.

שעות פעילות:

ראשון: 09:00 – 20:00
שני: 09:00 – 20:00
שלישי: 09:00 – 20:00
רביעי: 09:00 – 20:00
חמישי: 09:00 – 20:00
שישי: 09:00 – 20:00
שבת: 09:00 – 20:00
איך להפעיל את "דילוג על התור" – בכניסה למדורודם הלכו ישירות אל עמדת 'Online tickets', הציגו את הכרטיס והם יכניסו אתכם מייד בלי להמתין בתור.

כתובת:  1,George Maduroplein, 2584 RZ, The Hague

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש כרטיסים ולהתאים את החופשה שלכם עם הביקור באטרקציה מדורודם:


Madurodam הוא פארק מיניאטורי ואטרקציה תיירותית הממוקם בהאג, הולנד. הוא נפתח ב-1952 ונקרא על שמו של ג'ורג' מדורו, סטודנט יהודי למשפטים מקוראסאו שנלחם נגד הכיבוש הנאצי ומת מאוחר יותר במחנה ריכוז. הפארק הוקם כדרך לכבד את זכרו ולגיוס כספים לצדקה.

מדורודם כולל העתקים בקנה מידה 1:25 של ציוני דרך הולנדיים מפורסמים, ערים היסטוריות ותשתיות משמעותיות. הפארק מחולק לאזורים שונים, כל אחד מייצג נושא או תקופה ספציפיים בהיסטוריה של הולנד. חלק מהשיאים כוללים את הרייקסמוזיאום, ביננהוף, נמל התעופה סכיפהול ונמל רוטרדם.

בנוסף להעתקים המיניאטוריים, מדורודם מציע תערוכות אינטראקטיביות ומצגות מולטימדיה המעניקות למבקרים תובנה על תרבות הולנדית, היסטוריה והישגים בתחומים שונים כגון ניהול מים, אדריכלות ואמנות. הפארק הוא יעד פופולרי עבור תיירים ומקומיים כאחד, המציע דרך ייחודית ומרתקת לחקור את הולנד במיניאטורות.

4.9/5 - (20 votes)

לחזור משהו ספציפי?

אולי יעניין אותך גם

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!

error: התוכן מוגן !!