Search
Close this search box.

תאונת דרכים בטיול בהולנד

זהו סיפור על תאונת אופנוע בהולנד במהלך טיול. זוהי דוגמה לאופן שבו תאונה מצערת יכולה לקרות לכל אחד ואיך תמיד צריך להיות זהיר בזמן הנסיעה.

בקיץ 2017, הייתי בדרכי לבקר את משפחתי בהולנד. בדיוק עזבתי את ברלין, גרמניה והייתי בדרכי לאמסטרדם כשפגעתי במכונית שעצרה בצומת. המכונית הייתה ממש לידי ולא ראיתי אותה עד שהיה מאוחר מדי. הפגיעה גרמה לי לעוף מהאופניים שלי לתוך רכב אחר שעצר מאחורי. הפגיעה שברה את שני מפרקי הידיים שלי, זרוע אחת, ופרק את כתפי; כולם דורשים ניתוח להתאוששות וכל מה שעניין אותי באותם רגעים זה להרגיש טוב..כל המשפחה אמרה: יאלה תביעת פיצוי בדרך אז תיקח עורך דין ועשית אחלה כסף..אבל אני הייתי עדיין מאוד מאוכזב שהטיול נהרס.

זוהי דוגמה אחת לאופן שבו אתה יכול לעשות תאונות גם כאשר אתה בטיול בחו”ל..עוד דוגמאות לתאונות בהולנד:

  • רוכב אופנוע נהרג ושניים נוספים נפצעו לאחר שמכונית פגעה בהם בכביש הולנד ליד רוטרדם.

  • מכונית פגעה ברוכב אופנוע בהולנד, נהרגה ופצעה שניים נוספים. התאונה אירעה סמוך לעיירה הנגלה.

  • משפחה בטיול בדרך לדלפט התהפכה עם הרכב בזמן שרכב אחר נכנס בה מהצד, למזלנו אין נפגעים אך הטיול נהרס

  • ביום שישי, 4 במאי, תייר מארה"ב נהרג בתאונת אופנוע בהולנד בעת שהיה בחופשה עם משפחתו. המקרה אירע בסביבות השעה 9:00 בבוקר בכביש המהיר A2 ליד זוולה כאשר האופנוע שלו התנגש ברכב שטח שנסע מאחוריו במהירות גבוהה וכבר יצא מנתיב התנועה שלו כדי לחלוף על פניו בצד ימין.

תאונות דרכים נפוצות בהולנד, כאשר יותר מ-100,000 בני אדם נפצעים מדי שנה. הדבר נובע מגורמים רבים, כולל מהירות מופרזת, תנועה כבדה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים.

הולנד ידועה בשיעור הנמוך של תאונות דרכים. כבישיה נחשבים לבטוחים בעולם. עם זאת, תאונה לאחרונה הבהירה שזה לא תמיד נכון.

עשיתי תאונה בזמן טיול בהולנד – מה לעשות?

אם אתם מתכננים לנסוע להולנד, ודאו שהטיול שלכם בטוח ושאתם ערוכים לכל מקרה חירום.

הולנד היא מדינה עם רמת חיים ובטיחות גבוהה, אבל יש לה גם את חלקן בתאונות. במאמר זה נדון במה לעשות במקרה של תאונה בהולנד במהלך טיול.

אם “התמזל מזלך” להיות מעורב בתאונה בזמן חופשה בהולנד, הנה מה שעליך לעשות:

– התקשר ל-112 (מספר החירום)

– פנה לחברת הביטוח שלך

– צור קשר עם בית החולים או המרפאה הקרובים ביותר

– פנה לטיפול רפואי מיידי

זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם כשהם מטיילים בהולנד. הנה כמה טיפים מאתר השותפים שלנו, Accidenthelp.nl שיעזרו לך במקרה של תאונה בזמן חופשה. אם הייתם מעורבים בתאונה במהלך הנסיעה ואתם זקוקים לטיפול רפואי, פנו מיד לחברת הביטוח שלכם כדי לוודא שהם מכסים את עלויות הנסיעה שלכם. אם נקלעתם לתאונה ואתם מתארחים בבית מלון או סוג אחר של אירוח, פנו ישירות למלון או הלינה ושאלו אותם מה הנוהל שלהם לדיווח על תאונות – אם יש להם.

במקרה של תאונת דרכים, פנה למשטרה תחילה על מנת לדווח על האירוע ולאחר מכן המשך ליצירת קשר עם חברת הביטוח שלך.

אם נפצעת במהלך תאונת אופנוע / רכב / אופניים ואתה זקוק לטיפול רפואי אל תהססו לפנות לגורמי השירות והבריאות.

אם אתה נוסע למדינה באירופה, עליך להיות מודע לחוקים ולתקנות הקיימים. אם אתה מבקר בהולנד, הקפד לדעת מה לעשות אם התאונה שלך מתרחשת בזמן החופשה ולהיערך לכך מבעוד מועד. אם אתם יוצאים לטיול בחו"ל, הקפידו לחקור את החוקים והתקנות המקומיים לפני שאתם יוצאים לדרך. אם משהו היה קורה בזמן שאתה לא מהבית, יש הרבה דברים שיכולים להשתבש.

בראש ובראשונה באופן גורף, התקשר לחברת הביטוח שלך אם יש לך כזו. הם יידעו אילו צעדים הם צריכים לנקוט כדי שיוכלו לסייע בכיסוי נזקים או פציעות שנגרמו במהלך תאונה מחוץ לישראל.

הכירו את הזכויות והנהלים בהולנד לאחר תאונה

תאונת אופנוע בהולנד היא אירוע שכיח. למעשה, זה די נפוץ שאנשים יהיו מעורבים בתאונות כאלה בזמן חופשה.

הצעד הראשון יהיה לפנות לחברת הביטוח שלך. אם אתה מכוסה בביטוח משלך, עליך לפנות לחברה שסיפקה את הכיסוי ולהגיש תביעה. אם אין לך ביטוח כלשהו, תצטרך ליצור קשר עם אתר האינטרנט של ממשלת הולנד לקבלת מידע נוסף על אופן המשך התביעה שלך.

אם אינך מכוסה בביטוח כלשהו וברצונך לנקוט בהליכים משפטיים נגד הנהג השני, אזי יש שתי אפשרויות: אתה יכול לשכור עורך דין או להגיש תביעה בעצמך. האפשרות האחרונה יקרה יותר אך מציעה גם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

טיול להולנד הוא הגשמת חלום עבור אנשים רבים. יש הרבה דברים לעשות ולראות בזמן שאתה שם. אבל, טיול יכול להיהרס גם מתאונה שמתרחשת בכביש. אם היית מעורב בתאונה כזו, מהן זכויותיך?

אם היית מעורב בתאונה במהלך נסיעתך להולנד, חשוב שתדבר עם חברת הביטוח שלך לגבי סוג הפיצוי שהיא יכולה להציע לך. כמו כן, חשוב שתדבר עם עורך דין לפני חתימה על מסמכים או הסכמים הכוללים כל סוג של פיצוי מחברת הביטוח של הצד השני.

אם האופנוע שלך נפגע וניזוק מרכב אחר בזמן חופשה באמסטרדם, יש לציין שלרוכבי אופנוע אין כל אחריות כאשר הם נוסעים בכבישים ציבוריים

אם אתם מתכננים טיול להולנד, ודאו שאתם יודעים על הכללים והתקנות השונים החלים על רוכבי אופנוע, נהגי מכוניות ורוכבי אופניים.

בעת נסיעה בהולנד, יש להיות מודעים לכללים ולתקנות החלים על רוכבי אופנוע, נהגי מכוניות ורוכבי אופניים. לדוגמה, אם אתם רוכבים על אופנוע או נוהגים ברכב בהולנד בזמן חופשה, עליכם לחבוש קסדה.

אם אתה מעורב בתאונה בזמן רכיבה על אופנוע או נהיגה ברכב במהלך הטיול שלך בהולנד, חשוב שתקבל פיצוי על הפציעות שלך. ישנן דרכים שונות לקבל פיצוי בהתאם לסוג התאונה.

5/5 - (1 vote)
Facebook
WhatsApp
הדפסה
Telegram

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!