גן החיות ARTIS אמסטרדם

אטרקציה מגניבה ומיוחדת באמסטרדם? באים עם ילדים לאמסטרדם ומחפשים פעילות? גן החיות ARTIS באמסטרדם הינו גן החיות הוותיק בהולנד והוא בילוי מושלם לכמה שעות כיפיות ולא סתם הוא הוכתר כאחד המרשימים והיפים באירופה, כאן יש הסבר ייחודי למטייל הישראל וניתן לקרא מידע על גן החיות אטריס, לדעת שעות פתיחה, כתובת, עלות כרטיסים ועוד!

גן החיות ARTIS או בשמו המלא: “נטורה ארטיס מגיסטרה” (Natura Artis Magistra) מכיל כמות עצומה של חיות מיוחדות כמו פינגווין, אריה, פיל, זאב, ג’ירפה, יגואר ועוד. יש בגן החיות גם אוספי אומנות מרשימים, ספרייה זואולוגית ותיקה שתוכלו לחזור איתה בזמן (מאחורי האנטיאטראות), פלנטריום עצום שבו תוכלו להסתכל על הכוכבים, גן פרפרים עם אלפי כנפיים מעופפים, 27 מונומנטים מיוחדים, ומסעדה מעולה עם מרפסת המשקיפה אל הציפורייה.

לרכישת כרטיסי כניסה לגן החיות באמסטרדם לחצו כאן!

גן החיות ארטיס – Artis Zoo

גן החיות של אמסטרדם, שנחשב לאחד המרשימים באירופה, וגם העתיק ביותר בהולנד ( נוסד ב-1838), ולכן ההרגשה היא כאילו אתה נמצא במאה ה-19. שער הכניסה מפואר ומעוטר בשני נשרים מצופים זהב. הגן מיועד לילדים בכל הגילאים וגם למבוגרים, וניתן גם לטייל בשבילים בין הגנים המטופחים להפליא. בגן יש למעלה מ-700 סוגים של בעלי חיים. הוא מחולק לארבעה אזורים, בהם גן חיות, פלנטריום, גן בוטני, ומוזיאון לגיאולוגיה וזואולוגיה, שבכל אחד מהם אטרקציות מרשימות. ניתן לבקר גם בימים גשומים, בגלל שרובו של הגן מקורה.

דרך הגעה עם חשמלית: 20 ,6, 9 ו-14

ARTIS Royal Zoo הינו גן החיות הראשון שנבנה בהולנד כולה (הוקם בשנת 1838) ולכן גם אפשר למצא בו מבנים היסטוריים ויפים מעבר לצפייה בבעלי החיים.

אחרי שראיתם את כל החיות הקטנות והגדולות אנו ממליצים להכנס גם לטיול אופציונלי ל”מיקרופיה” (צריך להוסיף את האופציה שרוכשים את הכרטיס). נבחר למוזיאון השנה לשנת 2016, מוזיאון עטור פרסים, מוזיאון שמאיר זרקור זעיר על עולם המיקרובים והחיידקים ומראה כיצד הם משפיעים על חיינו. מעניין וגם רלוונטי במיוחד לימי הקורונה!!

גן חיות אמסטרדם שעות פתיחה: גן החיות פתוח כל יום מ-9 בבוקר ועד 6 בערב. רצוי להיות שם כמה שיותר מוקדם (בעיקר בעונות השיא) כדי להמנע מהתורים בכניסה.

כתובת גן החיות באמסטרדם: Plantage Kerklaan 38-40, 1018 CZ, Amsterdam

מחירי כרטיסי כניסה:

24 יורו לאדם מבוגר
20.5 יורו לילדים בגילאי 3-9
* מעל גיל 10 זה נחשב מבוגר
+הוספת כניסה אל מוזיאון מיקרופיה (micripia) רק 6.5 יורו לאדם מבוגר, 6 יורו לילד

מוזמנים לבדוק ביומן מתי גן החיות פתוח ולשריין כרטיסים בהתאם לימי החופשה שלכם באמסטרדם:

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!