רייקסמוזיאום – כרטיס כניסה "דלג על התור"

טסים לאמסטרדם ורוצים ללכת למוזיאון הרייקסמוזיאום ? חשוב שתדעו שהוא אחד מאתרי התיירות הנחשקים ביותר באמסטרדם ולכן יש בחוץ תורים ענקיים! חשוב להזמין כרטיס מראש, ומה יותר טוב מכרטיס שעוקף את כל התורים? להלן הסבר על כרטיס "דלג על התור ברייקסמוזיאום":

לדלג על התור במוזיאון רייקסמוזיאום  – Rijksmuseum ולהשיג כניסה ישירה ומהירה תודות הכרטיס האלקטרוני שלך! תוכלו לראות למעלה מ -400 יצירות מופת של אמנים גדולים כגון Jan Steen, Frans Hals, Vermeer ו- Rembrandt. לראות את הבובות המדהימות, ולצפות כיצד נראה שפע של כסף לפני מאות שנים, ועוד חוויות מדהימות.

כרטיס כניסה למוזיאון הרייקסמוזיאום כולל דילוג על התור – מהרו לרכוש ולהבטיח את מקומכם!

מה זה כולל?
משך 2 שעות
לדלג על התור, להיכנס מהר יותר
נגישות לכיסא גלגלים
מדיניות ביטול – פעילות זו אינה ניתנת להחזרה
פירוט:

לדלג על התור במוזיאון הרייקסמוזיאום
גלה 800 שנים של אמנות הולנדית והיסטוריה דרך 8,000 חפצים בתוך 80 גלריות
לצפות ביצירות מופת מפורסמות בעולם שנוצרו על ידי ורמיר, רמברנדט, פרנס האלס ויאן סטין בגלריית הכבוד

תיאור מלא
פנקו את עצמכם ביום נפלא באחד המוזיאונים הגדולים של אמסטרדם, מוזיאון הרייקסמוזיאום, הממוקם בלב העיר. לדלג על התור במהרה ולהתמכר לעולם של אמנות קלאסית.

אוסף הרייקסמוזיאום, הנערץ ביותר בעולם, כולל יצירות אמנות היסטוריות של ורמיר, פרנס האלס, ואולי בעיקר "רדת הלילה" של רמברנדט, אשר מתגאה במקום באולם מואר היטב ומאפשר לאורחים ליהנות מכל פרט.

מבקרים יכולים לצפות בהרבה יותר מאשר רק ציורים של מאסטרים הולנדים מן תור הזהב. האוסף המקיף של רייקסמוזיאום כולל גם את דלוור, פסלים, חפצים ארכיאולוגיים, בגדים, אמנות אסיאתית, הדפסים, פריטים מהיסטוריה ימית הולנדית, ועוד חפצים חשובים אחרים מבחינה תרבותית, כולם משלבים באופן מלא עד 800 שנות היסטוריה הולנדית בהקשר עולמי. וכמובן, האוסף הוא לא קפוא בזמן – פריטים חדשים כגון שמלה בהשראת מונדריאן על ידי איב סן לורן משנת 1965 ניתן לראות גם.

כרטיס כניסה למוזיאון הרייקסמוזיאום כולל דילוג על התור – מהרו לרכוש ולהבטיח את מקומכם!

כולל
WiFi בחינם
כניסה מהירה למוזיאון
מה לא כלול
סיור אודיו
סיור מודרך

רוצים לדעת מה יש לעשות ולראות בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את רשימת האטרקציות המומלצות!