חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פירות בהולנד

הולנד ידועה כאחת המדינות המובילות מבחינת ייצור פירות. יש בה מספר רב של חוות ומטעים אשר פרוסים ברחבי הארץ. ההולנדים מייצרים גם מספר רב של פירות טריים לייצוא.

תעשיית הפירות בהולנד היא מהגדולות באירופה, עם מחזור שנתי העולה על 5 מיליארד דולר. המדינה מייצרת כ-1.3 מיליון טון פירות בשנה, עם תפוקה של 8,500 דונם (כ-20,000 דונם) ושטח עיבוד העולה על 6,000 דונם (כ-15,000 דונם).

רק בשנים 2008-2009 ייצאו ההולנדים פירות וירקות טריים בשווי של למעלה ממיליארד יורו ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם.

הולנד היא מדינה שיש בה הרבה ייצור פירות. המדינה עשירה בקרקע חקלאית, מה שמאפשר להולנדים לייצר מגוון רחב של פירות וירקות, לכן גם תעשיית מגשי פירות מאוד פופולארית.

תעשיית הפירות ההולנדית שווה 2 מיליארד אירו ומעסיקה כ-15,000 עובדים במדינה. המגזר הראשוני מהווה כ-8% מסך התמ"ג של הולנד. לא מדובר רק בייצור פירות, אלא גם בעיבוד, אריזה, שיווק ויצוא של מוצרים אלו לכל העולם.

פירות אכילים בהולנד זמינים מתחילת האביב ועד סוף הסתיו. אלה כוללים פירות הדר כגון תפוזים ואשכוליות, מלונים כמו אבטיחים ומלונים, פירות יער כמו תותים ואוכמניות, תפוחים כמו תפוחי גולדן דלישס או תפוחי גרני סמית', אגסים כגון

הולנד היא אחת מיצרניות הפירות המובילות בעולם. יש לה יותר מ-20,000 דונם של אדמה המוקדשת לייצור פירות, שהיא כמות משמעותית של אדמה.

בהולנד יש תעשיית פירות ענפה והיא מייצרת הרבה פירות כמו תפוחים, דובדבנים, בננות ואגסים. למדינה יש גם קצב ייצור גבוה עבור הגידולים שלה כמו עגבניות, תפוחי אדמה ומלפפונים.

התשואה הכוללת לירקות בהולנד היא כמיליון טון בשנה כאשר כ-50% מגיעים מגידול חממה ו-50% מגידול שדה.

אילו פירות מיוצרים בהולנד?

הולנד היא מדינה עם היסטוריה עשירה. המדינה מייצרת פירות במשך מאות שנים ותמיד הייתה ידועה כאחת מיצרניות הפירות הטובות בעולם.

הולנד מייצרת מגוון רחב של פירות, כולל תפוחים, אגסים, שזיפים, אפרסקים ותותים. בארץ מגדלים גם פירות טרופיים רבים כמו מנגו, מנגוסטן ודוריאנים.

תעשיית הפירות ההולנדית שווה 12 מיליארד דולר בשנה ומעסיקה יותר מ-100,000 עובדים.

הולנד היא מדינה שידועה בפירותיה הרבים. יש לה היסטוריה ארוכה של ייצור פירות ולהולנדים יש תרבות חזקה של אכילת פירות.

הולנד מייצרת פירות רבים, כמו תותים, דובדבנים, פטל, תפוחים ותפוזים.

הולנד היא מדינה ידועה בייצור הפירות שלה. היא מייצרת יותר מ-10,000 טון פירות בשנה ומייצאת את רובם. הפירות הפופולריים ביותר הם תפוחים, דובדבנים, אפרסקים, אגסים ושזיפים.

מהו הפרי שההולנדים הכי אוכלים?

ההולנדים אוכלים הרבה פירות. למעשה, הם הצרכנים השניים בגודלם של פירות בעולם. ישנם סוגים רבים ושונים של פירות הגדלים בהולנד כמו תפוחים, אגסים, אפרסקים, דובדבנים ותותים.

למעשה, ההולנדים כל כך אוהבים פירות שהם אוכלים יותר מכל מדינה אחרת באירופה. הולנד מייצרת הרבה פירות וירקות ועושה זאת מאז המאה ה-16 כאשר חקלאים הולנדים החלו לגדל עצי פרי בשדותיהם. הולנד מדורגת במקום הראשון באירופה לייצור תותים ופטל. תעשיית הפירות בהולנד שווה יותר מ-16 מיליארד דולר בשנה, מה שהופך אותה לאחת התעשיות הגדולות במדינה זו. רוב התעשייה הזו מתמקדת בייצור פירות וירקות טריים לצריכה על ידי אנשים בכל רחבי אירופה.

מהם הפירות המקומיים של הולנד?

הולנד היא מדינה עם היסטוריה עשירה של ייצור פירות. הארץ ידועה בתוצרת האיכותית שלה ובמגוון הפירות שהיא מייצרת.

הולנד היא יצואנית הפירות המובילה בעולם, כשמעל מחצית מכלל היצוא העולמי מגיע מהמדינה. הולנד מייצרת יותר מ-200 סוגים שונים של פירות, כולל תפוחים, דובדבנים, אפרסקים, אגסים, שזיפים ותותים.

ייצור פירות בהולנד הוא שילוב של שיטות מסורתיות וטכנולוגיות מודרניות כאחד. זה גם תלוי מאוד בסחר בינלאומי, מה שאומר שלעלייה או ירידה במחירים יכולה להיות השפעה עצומה על הרווחיות שלו.

===

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה על משלוחי פירות בתל אביב – 10% הנחה ברכישה באתר

למימוש הקופון הקלידו ״10הנחה״ בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

אהבת? נא לדרג!

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!