חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טסים בחודש אפריל להולנד או לערים החשובות שלה כמו אמסטרדם, רוטרדם וכו'? 
חשוב לדעת מה קורה בהולנד באפריל וגם חשוב לדעת מה מזג האוויר בהולנד באפריל.

תאריכים חשובים בהולנד בחודש אפריל:

פסחא בהולנד – 1 באפריל – 2 באפריל

יש ארוחת בוקר חג הפסחא או ארוחת צהריים מוקדמת ללא רבב, או להשקיע קצת אנרגיה הליכה סביב הדוכנים רבים באחד השווקים חג הפסחא. בקר הולנד במהלך חג הפסחא ולמצוא את הפעילויות הרבות.

הטמפרטורות מתחילות לעלות, והמרפסות מוגדרות בחוץ, שדות השגשוג פורצים, וישנם מספר רב של מנהגים מדהימים.

בחג הפסחא

למרות תרגילי הפסחא הקונבנציונליים עם המשפחה, רבים חגיגות הפסחא מסודרים בהולנד. חגיגה אחת כזו היא פאספופ, אירוע של שלושה ימים בשיינדל (נורד-בראבנט), אשר משכה קהל עצום של צופים על מנת לשמוע קבוצות רבות לבצע על כמה שלבים בכל שנה מאז 1978. אתה יכול גם ללכת לראות את "מירוצי פסחא "על מסלול המירוץ זנדבורט, אשר חותמת את תחילת עונת ההמולה הלאומית.

מוּסִיקָה

חג הפסחא קשורה היטב עם הפסיון Matthus! על סיכוי כבוי כי אתה באחת הקהילות העירוניות העצומות בין חג הפסחא, אתה צריך לבקר באחד המסדרונות להראות מעולה שבו קטע זה נדיר של מוסיקה מבוצעת. זה יעשה רקע מדהים!

ביצים

על אף צרורות של מזון, יש כנס בהולנד כדי להסתיר ביצי פסחא אמיתיות או שוקולד לחג הפסחא לצעירים, אשר בשלב זה הם צריכים לגלות. מנהג נוסף הוא לעצב ביצים עם צעירים לפני יום ראשון של חג הפסחא.

מבלה את סוף הפסחא של השבוע בהולנד?

אוכל רחוב בהולנד

חג הפסחא הוא זמן אידיאלי לבלות סוף שבוע ארוך בהולנד. בחרו לינה נעימה, בית אירועים מקסים, או מיטה עשירה וארוחת בוקר עשירה.

להיכנס לחממה – 7 באפריל – 8 באפריל

בימים הראשונים של אפריל הוא סוף השבוע כדי "להיכנס לחדר הילדים". כמה מאות בעלי מעונות יפתחו לך את דרכך ויאפשרו לך למצוא את היקום של מטפחי הירקות, הפרחים והצמחים. הצעירים מכירים בחום את המשתלה, ומותר להם להבין כיצד הירקות שלהם, מזונות שמקורם בקרקע מופקים על ידי רובוטים במתקני מחקר. שומרי יכול לקבל נתונים על מזון מוצק ומעריכים סדנאות בישול.

פגוש את המשתלה

להיכנס לחממה הוא האירוע הפתוח הגדול ביותר של תעשיית הילדים ההולנדית. הצמחים הלבנים, הפרחים והמטעים של הצמחים מפוזרים על פני אזורים שונים ברחבי הולנד. זוהי הזדמנות יוצאת דופן לתפוס מה קורה במשתלות. המטפחים יציגו בשמחה את מלאכת הפיכתם של פריטים רגילים, נפלאים, מוצקים, מענגים ובטוחים. נכון להיום, מספר גדל והולך של ארגונים חקלאיים מתחילים להתעניין.

בקר משתלה

בכל שנה את "להיכנס לתוך חממה" אירוע שואבת יותר מ 200,000 אורחים. האם אתה רוצה לבקר בגן בסביבתך הכללית? לחקור את "להיכנס לחממה", לאתר או לפנות למשרד הנופש השכונה לקבלת נתונים נוספים.

מרתון רוטרדם – 7 באפריל – 8 באפריל

לחוות את מרתון NN ברוטרדם כמשקיף או כחבר, ולהעריך את הסביבה הניכרת, את התערוכות של המתחרים ברמה הטובה ביותר, ואולי לנצח את הזמן הטוב ביותר שלך – גזע זה ידוע בנסיבות המהירות שלה.

האירוע הגדול ביותר בהולנד

מרתון רוטרדם הוא ללא ספק האירוע הגדול ביותר בהולנד. בעקביות, יותר מ 20.000 sprinters להופיע עבור אירוע זה ספורטיבי. ביניהם הם חלק של ספרינטרים הטוב ביותר על פני כדור הארץ.

שיאים עולמיים ברוטרדם

לשבור שיא שלך רוטרדם! מהלך המרתון התברר ללא הרף רווחי במיוחד עבור ספרינטרים בעבר. שלושה רישומי עולם ממשיכים לרוץ במרתון של רוטרדם: שניים על ידי גבר ואחד על ידי גברת. מדי שנה, מרתון רוטרדם נותן קורס ריצה, העונה על עקרונות ברמה עולמית.

טרוף עבור הרצים והצופים

מצעד התעלות באמסטרדם

בין אם אתה צריך להיות אחד 20.000 ספרינטרים או אחד 900.000 הצופים, תיתקל מרתון של רוטרדם כמו להיות אחד גדול התכנסות. הזן את המרתון, קבל את החדשות האחרונות, לראות את הקורס ולקרוא מציאות יותר מתועד במרתון רוטרדם באינטרנט.

לבלות את הלילה ברוטרדם

האם זה נכון שאתה מחפש תוכנית לינה הירך, מיטה סנטימנטלית וארוחת בוקר, או אירוע מקסים הביתה עבור המשפחה שלך? רוטרדם יש דיור מתאים לכל טעם תוכנית ההוצאות. תסתכל על נחישות מרחיקת לכת הספר האירוע האידיאלי שלך כאן!

עולם העיתונות – 13 באפריל – 14 באפריל

בעקביות, נפתח העיתון הראשי של העיתונות העולמית בניו יורק (Neewe Kerk) באמסטרדם. להיות אחד הראשונים לתהות על התמונות הטובות ביותר של השנה. בחודשים שלוקחים אחרי מסעות ההופעות בכל מקום ברחבי העולם, הוא נעלם על ידי שני מיליון אנשים.

תחרות העיתונות העולמית

בעקביות, World Press Photo מלחין את האתגר הצילום הגדול ביותר על פני כדור הארץ. תמונה רבים נוטלים תמונה מכל מקום ברחבי העולם להציג את מיטב היצירות שלהם. חבר מושבעים אוטונומי ואוניברסלי בוחר את התצלום הטוב ביותר מתוך מספר עצום של תמונות ובוחן אילו זוכי תמונות זכאים לתואר "פרס העולם".

התמונות הטובות ביותר בעולם

חדשות כלליות וספורט, פעילות ספורט מדגיש, הטבע, אנשים בחדשות, נושאים עכשוויים, יום אחר יום החיים, תמונות, ביטויים גירוי ואת העיתונות העולמית תמונה של השנה בהחלט בהחלט לזוז, מדהים, תדהמה הלם אותך.

לבלות את הלילה באמסטרדם

האם זה נכון שאתה ציד הירך מתאר לינה, מיטה סנטימנטלית וארוחת בוקר, או אירוע מקסים הביתה עבור המשפחה שלך? אמסטרדם יש מתקנים סבירים עבור כל טעם תוכנית ההוצאות. תסתכל על נחישות מרחיקת לכת הספר האירוע האידיאלי שלך כאן!

שבוע המוזיאון הלאומי – 9 באפריל – 15 באפריל

באמצע שבוע המוזיאון הלאומי, כמה אולמות תצוגה בולטים פחות ידועים יכול להיות נעלם. יש תרגילים שלא ניתן לחשבם במרכזים ההיסטוריים בכל רחבי האומה. אתה יכול ללכת ביקור מודרך יוצא דופן או סדנה, לבקר כתובות, ולחקור את המצגות שנעשו במיוחד עבור האירוע.

אולמות תצוגה

פארקים לילדים בהולנד אמסטרדם

מחרונינגן ועד לימבורג, למעלה מ -300 אולמות תצוגה הולנדיים פותחים את הצטברותם. איורים הם מוזיאון Groninger, מוזיאון ah het Vrijhof במאסטריכט, ואת מוזיאון Kröller-Müller שנמצא מצוין. אולם התערוכות השבוע הוא הזדמנות פנומנלית למצוא את מלאכת הביצוע של הולנד.

גלריות לצעירים

יש טון כדי לשפר את המצב הצעירים בין שבוע המוזיאון הלאומי, כמו גם. אולמות תצוגה רבים יוצרים תרגילים במיוחד לצעירים. אולמות התערוכה המוצעים הם מוזיאון הטבע פריסיאן ומוזיאון הרכבת באוטרכט. עם זאת, הולנד הפתוחה מוזיאון האוויר ו EYE אמסטרדם כמו כן למיין את התרגילים מדהים לילדים. יהיה להם זמן נהדר!

הנחות מרכז היסטורי באופן עקבי

על הסיכוי כי אתה לא בהולנד בין שבוע המוזיאון הלאומי, אתה יכול בכל מקרה לבקר אולמות תצוגה ב markdown. מצא מרכזי היסטוריים יוצאי דופן, למשל, מוזיאון ואן גוך, Rijksmuseum, ו Hermitage אמסטרדם, וכן לרכוש את הכרטיסים באינטרנט. ככל שאתה מארגן יותר כרטיסים, כך גבוה יותר markdown.

מוטל מוזיק (Mozaique)

19 באפריל – 21 באפריל

מוטל מוזיאק הוא מוזיאוני רחב וחגיגה עם תפנית יוצאת דופן. הוא מציג מופעים, תערוכות ותרגילים שבהם ביצוע, מוסיקה עממית, תיאטרון, לינה והנדסה כל נפגשים. במהלך החגיגה, רוטרדם הופך למוטל עצום וחגיגה מוזיקלית מוזרה ומסיבת שינה בהולנד.

בחוץ הפגנות בתיבה מכל מקום ברחבי העולם

החגיגה של מוזאיק (Mozaique) כוללת את האינדי היפים ביותר ואת מעמדי המוסיקה הפופולריים. מופעים אלה מסודרים בתיאטראות שונים, בארים הגדרות חלטורה לרוחב רוטרדם כולל רוטרדמסה Schouwburg, רוטאון, בירד ו WORM. קבוצות אינדי ידועות ובעלי מלאכה אשר חוגגים את החגיגה לשלב בל סבסטיאן, Lykke לי, Mogwai, מצלמה Obscura ו לצעוק החוצה Louds בקרב רבים אחרים.

קמפינג מוזיאוק – שאר באזורים שונים!

גורם מהנה היא כי החגיגה נותנת אזור מנוחה בשם Campsite מוזאיק שבו המבקרים יכולים להישאר באזורים נדיר בכל מקום ברחבי העיר. אזורים אלה כוללים שילוב של ארגוני אומנות, חלונות ראווה, מקומות פולחן ואפילו סדרי בית של ציוני דרך לאומיים.

מצא רוטרדם עם עוזרים יוצאי דופן

בעקבות ההוצאות בלילה של מוזאיק קמפיסי, המבקרים יכולים להעריך את מזנון ארוחת הבוקר שנתן החגיגה. לאחר זמן מה, האורחים יכולים לחקור את העיר באמצעות ביקורים שונים ותרגילים עם עוזריו הנדיבים של המלון. מצא את העיר דרך העיניים ואת ליבם של ביטויים תרבות devotees, מתכננים חזותיים, בעלי מלאכה ו affudies עם אהבה גדולה רוטרדם. מדריכי המוזלייק של מוזיאק לוקחים את משתתפי החגיגה בביקור קרוב ואמיץ, המגלה את התכשיטים הרבים של העיר.

מוטל מוזיאק הוא ללא ספק רקע בולט, מנצנץ ואחד של שיטה טובה להכיר את רוטרדם מכל הנקודות הייחודיות שלה. מעריכים את המוזיקה ומתעוררים לעיר מטושטשת עמוסה בתדהמה עירונית ובהרהורים.

לבלות את הלילה ברוטרדם

מאדאם טוסו באמסטרדם

האם זה מדויק לומר שאתה ציד הירך תוכנית לינה, מיטה סנטימנטלית וארוחת בוקר, או אירוע מקסים הביתה עבור המשפחה שלך? רוטרדם יש דיור סביר לכל טעם תוכנית ההוצאות. תסתכל על הבחירה מרחיקת לכת והזמנת האירוע האידיאלי שלך כאן!

מצעד פריחה – 21 באפריל 2018

מצעד הפרחים השנתי (Bloemencorso בהולנדית) הוא אדיר גדות עם גוונים מענגים ניחוחות scrumptious. עשרים מצופים ענקיים ושלושים מכוניות מפוארות להפליא לוקחות אחרי קורס של 42 ק"מ מנוורדוויק להארלם. מספר עצום של אורחים מהולנד ומחוצה לה נמשכים לתערוכת הפרחים היפה באופן עקבי. בואו ימינה בזמן כדי לאתר מקום הגון לאורך הרחוב ולנצל את מצעד הפרחים.

מ Noordwijk כדי Haarlem

מצעד הפרחים מתחיל ביום שבת בשעה 9.30 בבוקר. מה עוד, משלים ב Haarlem בשעה 09:00. בסביבות השעה 13:30 מצעד הפרחים עובר את הקוקנהוף.

ביום ראשון אתה יכול להעריך את העבודה לשים את מצעד הפרחים ב Haarlem, שם מצופים להישאר על עד 05:00.

לפרוח את החיים שלך

מספר עצום של פרחים, שנוצרו על ידי מתנדבים רבים, משפיעים על הפריחה המדהימה ביותר במצעד על כדור הארץ שאפשר להעלות על הדעת. ודא שאתה לאתר מקום הגון לאורך הקורס, שכן מספר עצום של הצופים מעדיפים לא לפספס רגע של אתר דינמיט זה.

נוֹחוּת

האם אתה רוצה להישאר קרוב Keukenhof? זה מתקבל על הדעת! יש לנו היקף רחב של מגורים מדהים לינה לא פורמלי בשבילך.

ליל המלך בהאג – 26 באפריל 2018

ברוב האזורים העירוניים הענקיים בהולנד מתחיל יום המלך בערב הקודם, ב -26 באפריל. שוק החרקים בדרך כלל אינו רשאי לפתוח לפני אור ראשון למחרת, אנשים רבים מקימים את האטמוספירה שלהם (או מנמנמים בדרך למגן המגרש שלהם) ואת המרפסות הם שופע אנשים. בהאג יש את האירוע המלודי והמוכר ביותר של כולם עם חגיגת החיים אני חי (או Koningsnach, לילה של המלך, כפי שהיה פעם נקרא).

חגיגת מוסיקה

פסטיבל "אני חי" בהאג הוא, וחשוב מכל, חגיגה עצומה של מוזיקת ​​עולם אשר נבחרה לראשונה ב -1989. קבוצות רבות מספקות על שלבים שונים בריבועים שונים. אתה יכול לכוון כל דבר מן השכונה קבוצות האג למעשים ברחבי העולם.

להניע פגישות

בנוסף לשמירת קבוצות חיות, העיר שואבת גם תקליטנים שונים. אז זה מפגש גדול מדי שנה, עם אנשים מתהלכים סביב הבמה כדי לארגן ולקבל תשלום מתוך מחיה הכביש ולשתות. אם אתה צריך להיתקל בחיים אני חי פסטיבל יום המלך בהאג, לעשות נקודה להזמין הפונדק שלך הרבה לפני הזמן.

יום המלך: המקומות הטובים ביותר בהולנד – 27 באפריל 2018

שייט באמסטרדם

מאז 2014 אנחנו אף פעם לא רואים שוב את יום המלכה, עם זאת יום המלך. הפסטיבלים נמצאים בכל רחבי הארץ וקורים ב -27 באפריל (במקום ה -30, בדיוק כמו המקרה לפני 2014), כשכולם לובשים כתום, וככל שיותר פזרני, כך ייטב.

יום שלטון בכל האומה

ב -27 באפריל, כל הולנד היא התכנסות! מן הקהילות העירוניות הגדולות עד הווילות הקטנות ביותר, העם כולו מתבונן ביום המלך. יש דרכים להציג בכל רחבי המקום, שבו אנשים מציעים מגוון רחב של אקראיות (תוצרת בית) מתייחס. קבוצות משחקות על כל פינה, כל בר מגיש לחלוט בחוץ מסביב, אנשים נעים בתלבושות הכתום שלהם. המנהלים מותאמים אישית כי משפחת רויאל מבקר אולי כמה אזורים בהולנד ביום זה, אז עם כל מזל, אתה עשוי לראות אותם בעצמך!

יום השליט באמסטרדם

היום של השליט הוא חגג ללא ספק עם שפע עצום בעיר הבירה של הולנד, אמסטרדם. תרגילים פורחים בכל רחבי העיר; יש שוק ענקי הכביש של כיסויי הרצפה ומאט שבו אנשים מציעים מגוון רחב של דברים ואחרים להתהדר כישרונות יצירתיים. תעלות הם throonged עם מלאכת מים עם אנשים חוגגים, ועל אנשים שאוהבים מהלך הגון, יש מפגשים נרחבים נרחבים עם DJs ידועים.

יום שלטון בהאג

בעיר האג, המוקד של בתי המשפט של הולנד, יום המלך הוא שיבח כמו שצריך לשבח, גם כן. שוק הדרכים פורח גם כאן, כמובן, ואת זמזום הוא בעיקר אנרגטי סביב הערוצים, Statenkwartier ו Noordeinde. מה שהאג מכירים אותו ביותר הוא, ככל שיהיה, ליל המלך, הלילה שלפני יום המלך, כאשר הריבועים השונים שלו – קרקפליין, גרוט מארקט ופלאטס, בין היתר – מארחים קבוצות מובחנות וקבוצות די.ג'יי.

יום השליט באוטרכט

ב אוטרכט, השווקים הכביש פתוחים בשבילך כדי להעריך את תחילת הלילה לפני יום המלך, 26 באפריל, מ 18:00 ב. ב 27 יש, כמובן, אוויר ידידותי מאוד כדי להיות מוערך, עם ערמה משופרת אמנות מים על ערוצים וכינוסי כיף והופעות על ריבועים, למשל, Domplein, Lucasbolwerk, Mariaplaats, Neude ו Janskerkhof.

יום האדון באיינדהובן

בדומה לאג בהאג, לאינדהובן יש מספר מופעים מרתקים שתוכלו להעריך על ריבועיו בלילה שלפני יום המלך: בווילהלמינלין, בסטאספליין ובסטאדואיספליין. לורד יום עצמו הוא מקסים במיוחד, עם תצוגות הכביש סביב Mathildelaan, Strijp-S ואת הריבועים אנחנו פשוט בשם.

יום ההולדת של המלך

על אף שווקי הדרכים והמוסיקה, גם כנס יום המלך קורא להופעות. עקביות, וכתוצאה מכך, יש funfairs להיות נמצא במספר לא מבוטל של מחוזות. את הכי ידועים funfairs הם אלה בכיכר דאם באמסטרדם, כיכר Grote Markt ב Haarlem, נמל Schiehaven ברוטרדם וסביבות Lange Voorhout בהאג.

הולך על יום המלך

אם לא אכפת לך לזכור כי יום המלך התרגילים בדרך כלל קורים באזור מרכז העיר. בשווקים התוססים, תהלוכות וחגיגות עשוי לרמוז כי הרחוב נסגרים. אנו מציעים ללכת בתחבורה פתוחה ביום המלך.

הפוך אותו לנחמד

האם אתה רוצה לפגוש את המלך של המלך, עדיין מעדיף לא לפספס את יום המלך? להזמין פונדק ולעשות את שניהם.

אירועי שוק באמסטרדם

  • מרקט לא מסולף – אירוע שוק רגיל עם חריץ העליון לספק, מוסיקה, תזונה מאטה ותרגילים שונים. ב Amstelpark 8 אפריל 2018 (1100-1800) ופארק פרנקנדל, 29 אפריל 2018 (1100-1800).
  • יום ראשון שוק – יום ראשון לפרסם ב Westergasfabriek עם תערובת של עובש, תוכנית, ביטויים, מזון וילדים דברים. 1 אפריל 2018 (1200-1800).
  • שוק מרכז היסטורי – Museumplein יש יום ראשון זה לפרסם עם ביטויים יצירות אמנות, מזון ומוסיקה ב 15 אפריל 2018 (1200-1800).
  • IJ-Hallen – סוף ענק של האירוע שבוע ראווה באג שנערך ב NDSM- רציף בצפון אמסטרדם. תאריכים שיוכרזו.

מהו מזג האוויר כמו באמסטרדם באפריל?

האקלים בחודש אפריל מציין רגע מכריע בעיר אמסטרדם, כמו תנאי האביב באמת להתקדם. העיר היא נעימה עדין בתוך זמן זה וזה הזמן המושלם לבקר כפי שאתה לא תיתקל כל הקצוות של חם וקריר.

בכל מקרה, את האווירה הדביקה של הולנד אומר מגע של גשם הוא כמעט מובטחת, כדי להבטיח לך לשאת attire עמיד במים איתך.

טֶמפֶּרָטוּרָה

דלפט הולנד

הטמפרטורה הגבוהה הנורמלית למשך פרק זמן ארוך של אפריל היא 12 מעלות צלזיוס (54 מעלות צלזיוס) המהווה שינוי משמעותי במארס, עם אמצע נקודות של 6 מעלות צלזיוס ושפל לילה ממוצע של 4 מעלות צלזיוס (38 ° F). זו מחשבה חכמה לבדוק את האומדן שלפני הנסיעה, כך שיש לך מחשבה חכמה על איזה סוג של בגדים להביא. ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם:

גֶשֶׁם

אפריל נוטה להדגיש את הבצורת יותר מאשר בחודש הקודם עם סביב 36mm בשווי של משקעים טלאים לרוחב מעל 12 ימים. יש סיכוי סביר לירות בזמן שאתה תיתקל איזה סוג של משקעים באמסטרדם, אז זה אף פעם לא הודה כי לא תיתקל כל גשם בין השהייה שלך.

שעות אור שמש רגילות

אור היום גם מתחיל להשפיע על ריבאונד גדול בתקופה זו כשעות אור כדי להתחיל בעקביות להגדיל. כל הדברים נחשב, אתה יכול לקוות להגיע סביב 10 שעות של sunglight כל יום באמסטרדם באפריל.

5/5 - (2 votes)

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!