Search
Close this search box.

כרטיסים למשחקי כדורגל של אייאקס אמסטרדם

סיור באצטדיון יוהאן קרויף ארנה

סיור קלאסי

סיור VIP

הפוסט בבלוג מספק מדריך מלא תובנות לגבי רכישת כרטיסים למשחקי הכדורגל של אייאקס אמסטרדם. הוא מתעמק בהיבטים שונים כמו היכן לקנות, הזמן הטוב ביותר לרכישה, הבנת מערכת הכרטוס וטיפים כדי להבטיח תהליך חלק.

ההיסטוריה העשירה של אייאקס אמסטרדם

אייאקס אמסטרדם הוא מועדון משופע בהיסטוריה ומסורת עשירה, מה שהופך אותו לאחד ממועדוני הכדורגל האייקוניים והמצליחים ביותר באירופה. לאייאקס, שנוסדה בשנת 1900, יש עבר סיפורי שראה אותם שולטים בתחרויות מקומיות ובינלאומיות כאחד. עם סה"כ 34 תארים של כדור הארץ, 19 גביעי KNVB ו-4 תארים בליגת האלופות של אופ"א, ארון הגביעים של המועדון הוא עדות להצלחתם.

לאורך כל השנים, אייאקס הייתה ידועה במחויבות שלה לפיתוח כישרונות צעירים ולשחק סגנון כדורגל אטרקטיבי. פילוסופיית ה"טוטאל פוטבול" המפורסמת, שחלו על ידי רינוס מישל ולאחר מכן שוכללה על ידי יוהאן קרויף, הציבה את אייאקס על הבמה העולמית. פילוסופיה זו שמה דגש על משחק עמדה שוטף ויכולת החלפה, חולפת מהפכה במשחק והשפיעה על דורות של שחקנים ומאמנים.

ההצלחה של אייאקס התרחבה גם מעבר למגרש הכדורגל. אקדמיית הנוער של המועדון, הידועה בשם De Toekomst (העתיד), הפיקה בעקביות שחקנים ברמה עולמית. אגדות כמו יוהאן קרויף, מרקו ואן באסטן, דניס ברגקאמפ ולאחרונה, כריסטיאן אריקסן ומתייס דה ליגה, חידדו כולם את כישוריהם בחולצה האדומה והלבנה המפורסמת לפני שהטביעו את חותמם על הבמה הבינלאומית.

יתר על כן, אי אפשר להמעיט בהשפעה של אייאקס על הכדורגל האירופי. ארבעת הניצחונות של המועדון בליגת האלופות, ב-1971, 1972, 1973 ו-1995, מחזקים את מעמדם כאחד המועדונים המצליחים ביותר ביבשת. הניצחונות הללו הציגו את היכולת של אייאקס להתחרות ולהביס כמה מהשמות הגדולים בכדורגל האירופי, והותירו חותם בל יימחה בהיסטוריה של התחרות.

כיום, אייאקס ממשיכה לשמור על מורשת הכדורגל העשירה שלה על ידי קידום פילוסופיה שבמרכזה כדורגל אטרקטיבי והתקפי ומחויבות לפיתוח נוער. האצטדיון הביתי של המועדון, יוהאן קרויף ארנה, הוא עדות להצלחה והשאפתנות של המועדון. עם קיבולת של למעלה מ-54,000 צופים, הוא מספק אווירה חשמלית לאוהדים לראות את הדור הבא של כישרונות אייאקס וליהנות מהמשחק היפה.

היכן ניתן לקנות כרטיסים למשחק של אייאקס אמסטרדם?

ישנן מספר אפשרויות זמינות לרכישת כרטיסים למשחק של אייאקס אמסטרדם. האפשרות הראשונה והמומלצת ביותר היא להיכנס לאתר הרשמי של המועדון. לאייאקס יש מדור כרטוס ייעודי שבו האוהדים יכולים לעיין במשחקים הקרובים ולרכוש כרטיסים ישירות. לרוב זוהי השיטה הבטוחה והאמינה ביותר, שכן היא מבטיחה אותנטיות ומבטלת את הסיכון של רכישת כרטיסים מזויפים.

אפשרות נוספת היא לבקר במשרד הכרטיסים ב-Johan Cruyff Arena. משרד הכרטיסים פתוח בימי משחקים ובשעות המשרד הרגילות, ומאפשר לאוהדים לרכוש כרטיסים באופן אישי. אפשרות זו נוחה למי שמעדיף כרטיס פיזי או שיש לו העדפות ישיבה ספציפיות. עם זאת, חשוב לציין שמשחקים פופולריים עשויים להימכר במהירות, ולכן מומלץ לתכנן מראש ולהגיע מוקדם כדי להבטיח את הכרטיסים הרצויים.

למי שמעדיף את הנוחות של פלטפורמות כרטיסים מקוונות, ישנם אתרי צד שלישי מוכרים שבהם ניתן לרכוש כרטיסי אייאקס. פלטפורמות אלו מציעות מגוון רחב של אפשרויות ישיבה ולעיתים מספקות שירותים נוספים כגון משלוח כרטיסים או כרטוס אלקטרוני. עם זאת, זה חיוני לנקוט משנה זהירות ולרכוש רק ממוכרים מהימנים ומאומתים כדי להימנע מהונאות או כרטיסי הונאה.

בנוסף, עבור אוהדים בינלאומיים שנוסעים לאמסטרדם כדי לצפות במשחק של אייאקס, זה עשוי להיות מועיל לשקול עסקאות חבילות נסיעות המוצעות על ידי מפעילי טיולים או סוכנויות נסיעות. חבילות אלה כוללות לעתים קרובות כרטיסים למשחק, לינה והטבות אחרות, המספקות חוויה מקיפה וללא טרחה לאוהדים.

הבנת מערכת הכרטיסים של אייאקס אמסטרדם

מערכת הכרטיסים של אייאקס אמסטרדם נועדה לתת מענה לצרכים של קהל האוהדים המגוון שלה. המועדון פועל על פי מודל מבוסס חברות, שבו חברים רשומים נהנים מגישה עדיפות לכרטיסי התאמה. מערכת זו מבטיחה שלתומכים נאמנים יש סיכוי הוגן להשיג כרטיסים למשחקים פופולריים.

כדי להיות חבר, האוהדים צריכים להירשם באתר הרשמי של המועדון ולשלם דמי חבר שנתיים. החברות מעניקה הטבות שונות, כולל גישה למכירה מוקדמת של כרטיסים, הנחות על סחורה ואירועים בלעדיים. מומלץ לאוהדים המשתתפים לעתים קרובות במשחקים או רוצים לקבל גישה עדיפות לכרטיסים.

אייאקס מציעה מגוון של קטגוריות כרטיסים שיתאימו להעדפות ותקציבים שונים. כרטיסים סטנדרטיים מספקים גישה לאזורי ישיבה רגילים, בעוד שכרטיסי פרימיום מציעים חווית משחק יוקרתית ומשופרת יותר. בעלי כרטיסי פרימיום נהנים מהטבות כגון גישה לטרקלינים אקסקלוסיביים, אוכל ומשקאות חינם ואפשרויות ישיבה מובחרות. כרטיסים אלה מתומחרים יותר אך מספקים נוחות ונוחות נוספים.

אייאקס מציעה גם כרטיסים משפחתיים, שנועדו להכיל משפחות שמגיעות למשחקים יחד. כרטיסים אלו כוללים לרוב הנחות וסידורי ישיבה מיוחדים המתאימים למשפחות עם ילדים. זוהי דרך מצוינת ליהנות משידוך כמשפחה וליצור זיכרונות מתמשכים.

המועדון מפעיל מערכת תמחור דינמית, שבה מחירי הכרטיסים עשויים להשתנות בהתאם ליריב, חשיבות המשחק ומיקום הישיבה. משחקים פופולריים מול יריבות מובילות או בתחרויות אירופיות נוטים להיות במחיר גבוה יותר. רצוי לבדוק את מחירי הכרטיסים מראש ולתכנן בהתאם.

אייאקס מעודדת את האוהדים לרכוש כרטיסים מראש, מכיוון שמכירות יום המשחקים כפופות לזמינות. חשוב לציין שחלק מהמשחקים עם ביקוש גבוה עשויים להימכר במהירות, ולכן מומלץ לתכנן מראש ולהבטיח כרטיסים מוקדם כדי למנוע אכזבה. המועדון מספק עדכונים והודעות שוטפות בנוגע למכירת כרטיסים, ומבטיח שהאוהדים יישארו מעודכנים לגבי המשחקים הקרובים וזמינות הכרטיסים.

מתי הזמן הטוב ביותר לקנות כרטיסים לאייאקס?

הזמן הטוב ביותר לקנות כרטיסים לאייאקס תלוי במספר גורמים. ראשית, מומלץ לרכוש כרטיסים ברגע שהם יהיו זמינים למכירה. משחקי אייאקס פופולריים מאוד, במיוחד מול יריבות מובילות או בתחרויות אירופיות, והכרטיסים עלולים להימכר במהירות. בקניית כרטיסים מוקדמת, המעריצים יכולים להבטיח את מקומם ולמנוע אכזבה.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא יום המשחק עצמו. למשחקים עם ביקוש גבוה, מומלץ לקנות כרטיסים זמן רב מראש כדי להבטיח זמינות. עם זאת, למשחקים פחות פופולריים, ייתכן שניתן יהיה למצוא כרטיסים קרוב יותר ליום המשחק או אפילו ביום המשחק. זה נכון במיוחד למשחקים באמצע השבוע או בתחילת העונה כאשר הביקוש נמוך יותר.

בנוסף, חשוב לפקוח עין באתר הרשמי של המועדון ובערוצי המדיה החברתית בכל הודעה בנוגע למכירת כרטיסים או מבצעים מיוחדים. Ajax מציעה לעתים קרובות מכירה מוקדמת של כרטיסים לחברים רשומים, ומספקת להם גישה עדיפות לכרטיסים לפני שהם יוצאים למכירה כללית. ניצול המכירות המוקדמות הללו יכול להגדיל את הסיכוי להשיג כרטיסים למשחקים מבוקשים מאוד.

יתרה מכך, אם גמישות היא אופציה, השתתפות במשחקים בימי חול או בשעות לא שיא יכולה לפעמים לגרום לזמינות כרטיסים ולמחירים טובים יותר. למשחקים שמתוכננים לזמנים או לתאריכים פחות פופולריים, כמו ערבי אמצע השבוע, ייתכן שיהיו יותר כרטיסים זמינים לרכישה.

האם יש כרטיסים מיוחדים למעריצים בינלאומיים?

כן, אייאקס אמסטרדם אכן מציעה כרטיסים מיוחדים לאוהדים בינלאומיים. המועדון מכיר בפופולריות העולמית של הקבוצה שלהם ושואף להכיל תומכים מכל העולם. כרטיסים מיוחדים אלה מספקים לאוהדים בינלאומיים את ההזדמנות לחוות את ההתרגשות של צפייה ישירה באייאקס באצטדיון יוהאן קרויף.

אחת האפשרויות הזמינות עבור אוהדים בינלאומיים היא חבילת האירוח. חבילה זו כוללת לא רק כרטיסים למשחק אלא גם הטבות נוספות כגון גישה לטרקלינים בלעדיים, ארוחות לפני המשחק ומשקאות חינם. הוא מציע חווית פרימיום למי שנוסע מחו"ל כדי לתמוך באייאקס.

יתרה מכך, אייאקס אמסטרדם הציגה גם חבילות כרטיסים מיוחדות הכוללות סידורי לינה ותחבורה. חבילות הכל כלול אלו נועדו להפוך את כל חווית המשחק לנוחה ומהנה יותר עבור אוהדים בינלאומיים. הם מספקים דרך ללא טרחה להשתתף במשחק ולחקור את העיר אמסטרדם.

בנוסף לחבילות האירוח ועסקאות הכל כלול, אייאקס מציעה גם כרטיסים קבועים למשחקים לאוהדים בינלאומיים דרך פלטפורמת הכרטיסים הרשמית שלהם. כרטיסים אלה מספקים גישה לחלקים המיועדים של האצטדיון שבהם אוהדים בינלאומיים יכולים להצטרף לקריאות ולצהלות של תומכי אייאקס הנלהבים.

כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של אוהדים בינלאומיים, אייאקס אמסטרדם מספקת שירותי תמיכת לקוחות רב לשוניים. זה מבטיח שאוהדים ממדינות שונות יוכלו לנווט בקלות בתהליך הכרטוס ולקבל סיוע בשפה המועדפת עליהם.

כיצד להימנע מהונאות כרטיסים?

השתתפות במשחק כדורגל היא חוויה מרגשת, אבל חשוב להיות זהירים ולהימנע מהונאות כרטיסים. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנווט בתהליך הכרטוס בבטחה:

 • 1. רכישה ממקורות רשמיים:
  קנה כרטיסים למשחק Ajax Amsterdam שלך רק ממוכרים מורשים, כגון אתר האינטרנט הרשמי של המועדון או פלטפורמות כרטוס מהימנות. הימנע מרכישת כרטיסים מאנשים לא ידועים או מאתרי צד שלישי, מכיוון שהם עשויים למכור כרטיסים מזויפים או לא חוקיים.
 • 2. ודא את מקוריות הכרטיס:
  לפני ביצוע רכישה, וודא את מקוריות הכרטיס. חפש תכונות אבטחה כמו הולוגרמות, ברקודים או סימני מים. במידת האפשר, השווה את עיצוב הכרטיסים עם דוגמאות רשמיות שסופקו על ידי המועדון כדי לזהות אי התאמות.
 • 3. היזהרו ממחירים מוזלים:
  אם עסקה נראית טובה מכדי להיות אמיתית, כנראה שכן. רמאים מפתים לעתים קרובות קונים תמימים עם כרטיסים בהנחה גדולה. הימנע מליפול להצעות האלה והיצמד למקורות אמינים, גם אם זה אומר לשלם קצת יותר בשביל שקט נפשי.
 • 4. השתמש באמצעי תשלום מאובטחים:
  בעת רכישת כרטיסים באינטרנט, השתמש תמיד באמצעי תשלום מאובטחים כגון כרטיסי אשראי או פלטפורמות תשלום מהימנות. שיטות אלה מציעות הגנה לקונה ויכולות לעזור לך לקבל החזר במקרה של בעיות כלשהן.
 • 5. חקור את המוכר:
  אם אתה רוכש כרטיסים ממוכר בודד, בצע מחקר לפני שאתה מתחייב לרכישה. בדוק את המוניטין והביקורות שלהם, ושקול להיפגש באופן אישי כדי להחליף את הכרטיסים כדי להבטיח את הלגיטימיות שלהם.

"קניית כרטיס היא מחויבות." – ניסיון של בעל כרטיס עונתי

כבעל כרטיס עונתי מסור של אייאקס אמסטרדם, אני יכול להעיד על כך שקניית כרטיס היא לא רק רכישה פשוטה, אלא מחויבות למועדון ולספורט. זה מעבר להשתתפות במשחקים בודדים; זה הופך לחלק מהזהות שלך ומדרך חיים.

כרטיס עונתי פירושו להיות שם לכל משחק בית, גשם או ברק, ניצחון או הפסד. זה אומר להיות תומך נאמן דרך עובי עין, לעודד את הקבוצה ולחלוק את השיאים והשפל עם אוהדים אחרים. יש תחושת אחווה ושייכות שמתלווה להיות בעל כרטיס עונתי, בידיעה שאתה חלק מקהילה נלהבת שחולקת את אותה אהבה למועדון.

אחד היתרונות בלהיות בעל כרטיס עונתי הוא ההזדמנות להבטיח את מושבכם לכל משחק. יש לך את הפריבילגיה לקבל מקום ייעודי באצטדיון, מוקף בפנים מוכרות וליצור קשר עם היושבים סביבך. זה הופך לשגרה, טקס והזדמנות לברוח מהלחצים של חיי היומיום ולשקוע באווירה החשמלית של האצטדיון.

להיות בעל כרטיס עונתי מגיע גם עם הטבות והטבות נוספות. ייתכן שתהיה לך גישה לאירועים בלעדיים, הנחות על סחורה או הזדמנות לרכוש כרטיסים למשחקי חוץ. הטבות אלו משפרות את החוויה הכוללת וגורמות לך להרגיש כמו חבר מוערך במועדון.

אבל להיות בעל כרטיס עונתי דורש מחויבות מעבר להשתתפות במשחקים בלבד. זה אומר להישאר מעודכן בחדשות המועדון, לתמוך בקבוצה באמצעות מדיה חברתית ולהשתתף באופן פעיל בדיונים עם אוהדים אחרים. זה עניין של להיות שגריר אמיתי של המועדון ולייצג את אייאקס אמסטרדם בכל מקום שאתה הולך.

הריגוש של צפייה ישירה באייאקס אמסטרדם

צפייה ישירה של אייאקס אמסטרדם היא חוויה מרגשת שאי אפשר להשתוות לה. מהרגע שנכנסים לאצטדיון יוהאן קרויף, אפשר להרגיש את האנרגיה וההתרגשות באוויר. האווירה חשמלית, עם אלפי אוהדים נלהבים שמתאחדים כדי לתמוך בקבוצה האהובה שלהם.

כשהשחקנים יוצאים למגרש, הציפייה גדלה, ואתה יכול להרגיש את האדרנלין זורם בוורידים. שאגת הקהל כשהקבוצה מבקיעה גול מחרישת אוזניים, והחגיגה הקולקטיבית היא מראה לעין. התשוקה והעוצמה של האוהדים יוצרים אווירה שהיא באמת ייחודית למשחקי אייאקס אמסטרדם.

הימצאות באצטדיון מאפשרת לך לראות את המיומנות והכישרון של השחקנים מקרוב. המסירות הדיוק, השערים עוצרי הנשימה והברק הטקטי של הקבוצה מוצגים כולם. כל תנועה על המגרש מועצמת, ואפשר להעריך את המסירות והעבודה הקשה שנכנסת לכל משחק.

לא רק שאתה זוכה לחזות במשחק עצמו, אלא שאתה גם יכול להיות חלק מהמזמורים והשירים שמהדהדים ברחבי האצטדיון. האחדות והאחווה בין המעריצים מדבקות ויוצרות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת כאחד.

צפייה ישירה של אייאקס אמסטרדם מאפשרת לך גם להתחבר למעריצים אחרים מכל תחומי החיים. התשוקה המשותפת למועדון מפגישה בין אנשים, יוצרת חברויות ותחושת קהילה שנמשכת מעבר לתשעים הדקות של המשחק.

מהן היתרונות של כרטיסי פרימיום?

כרטיסי פרימיום למשחקי אייאקס אמסטרדם מציעים מגוון הטבות שמשפרות את חווית המשחק הכוללת. כרטיסים בלעדיים אלה מספקים למעריצים סביבה יוקרתית ונוחה ליהנות מהמשחק. עם כרטיסי פרימיום, אתה יכול לצפות ליהנות מתקנים כגון מקומות ישיבה מרווחים, טרקלינים פרטיים וגישה לאפשרויות מזון ומשקאות מובחרות.

אחד היתרונות המרכזיים של כרטיסי פרימיום הוא מיקום הישיבה הטוב ביותר. כרטיסים אלה מספקים לעתים קרובות את התצוגות הטובות ביותר של המגרש, ומאפשרים לך לקבל תצוגה ברורה וללא הפרעה של כל האקשן. בין אם זה לראות את השחקנים מבצעים את כישוריהם או לראות את ההתרגשות של גול, כרטיסי פרימיום מציעים נקודת תצפית שאין שני לה.

בנוסף לישיבה מעולה, לבעלי כרטיסי פרימיום יש גם גישה לטרקלינים אקסקלוסיביים ואזורי אירוח. חללים אלה נועדו לספק תפאורה יוקרתית ונוחה לאוהדים להירגע ולהתרועע לפני המשחק, במהלך ואחרי המשחק. טרקלינים אלה מציעים לעתים קרובות מגוון שירותים כגון פינות ישיבה נוחות, אפשרויות לאוכל גורמה וברים מובחרים.

יתרון נוסף של כרטיסי פרימיום הוא השירות המסור והמותאם אישית שמגיע איתם. מנקודות כניסה ייעודיות ועד לסיוע מותאם אישית של אנשי הצוות, בעלי כרטיסי פרימיום מקבלים שירות לקוחות ברמה גבוהה. זה מבטיח חוויה חלקה ומהנה מרגע הגעתכם לאצטדיון.

יתר על כן, לבעלי כרטיסי פרימיום יש לעתים קרובות הזדמנות לפגוש שחקנים לשעבר, להשתתף באירועים לפני המשחק וליהנות מחוויות בלעדיות אחרות שאינן זמינות לבעלי כרטיסים רגילים. ההטבות הנוספות הללו מוסיפות שכבה נוספת של ריגוש ובלעדיות לחוויית המשחק.

למה לצפות ביום המשחק?

ביום המשחק, האוהדים יכולים לצפות לאווירה חשמלית ותוססת באצטדיון כשהם מצטרפים לאלפי תומכים נלהבים שמריעים לאייאקס אמסטרדם. ההתרגשות מתחילה עוד לפני הכניסה לאצטדיון, כשהאוהדים מתאספים בחוץ, מעוטרים בצבעי הקבוצה, שרים פזמונים ומתעסקים בהתלוצצות ידידותית עם תומכי היריבה. האוויר מלא בציפייה ובתחושת אחווה כאשר כולם חולקים את המטרה המשותפת לתמוך בצוות האהוב שלהם.

כשאתם עושים את דרככם לתוך האצטדיון, תקבלו את פניכם באנרגיה הסואנת של הקהל. צליל התופים, החצוצרות והצהלות ממלא את האוויר, ויוצר אווירה שהיא באמת ייחודית למשחקי כדורגל. הארכיטקטורה והעיצוב של האצטדיון תורמים עוד יותר לחוויה הסוחפת, כשהיציעים מתנשאים מעל המגרש, ויוצרים תפאורה אינטימית ואינטימית שמקרבת את האוהדים לעשייה.

ברגע שתמצא את המושב שלך, תוכל לצפות למופע לפני המשחק הכולל אלמנטים בידוריים שונים, כגון מופעי אור, פירוטכניקה והיכרות עם שחקנים. אלמנטים אלה משרתים עוד יותר את בניית ההתרגשות ומכינים את הבמה למשחק המרגש שלפנינו.

במהלך המשחק, האוהדים יכולים לצפות לעמוד על הרגליים, לעודד בלהט ולזמר לקבוצה שלהם. האנרגיה באצטדיון מדבקת, והשאגה הקולקטיבית של הקהל כשמבקיעים שער היא רגע בלתי נשכח. האווירה היא חשמלית, ותרגישו תחושת אחדות ושייכות כשאתם חוגגים לצד מעריצים אחרים.

מחוץ למגרש, האצטדיון מציע גם מגוון אפשרויות מזון ומשקאות כדי לשמור על תדלוק לאורך כל המשחק. מחטיפי אצטדיון מסורתיים ועד לחוויות אוכל גורמה, יש משהו שישביע כל חיך. בנוסף, עמדות סחורה מציעות מגוון סחורות רשמיות של הצוות, המאפשרות לאוהדים להציג בגאווה את תמיכתם באיאקס אמסטרדם.

רכישת כרטיסים למשחקי הכדורגל של אייאקס אמסטרדם היא תהליך שדורש תכנון והבנה מדוקדקים. אימוץ הטיפים והטכניקות המשותפות בפוסט זה בבלוג יהפוך את חווית רכישת הכרטיסים שלך להליך חלק. הריגוש וההתרגשות של צפייה חיה באייאקס אמסטרדם בפעולה הם ללא תחרות ושווים את המאמץ.

5/5 - (1 vote)
Facebook
WhatsApp
הדפסה
Telegram

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!