חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגעה לאפטלינג מאמסטרדם – איך להגיע מאמסטרדם לאפטלינג

איך להגיע מאמסטרדם לאפטלינג – רכבת, רכב, חנייה, איפה לרדת, איך לנסוע, איך להגיע, מתי מומלץ להגיע , כמה זמן כדאי היות בפארק ועוד

פארק השעשועים אפטלינג בהולנד הוא אחד הגדולים והמרשימים באירופה, מושלם למשפחות וגילאים שונים. הפארק, פועל מאז 1952, החל כגן פסלים בטבע והתפתח לאורך השנים לאטרקציה מפוארת הכוללת אטרקציות מהירות, מסלולי נופים ומופעים חיים.

אפטלינג מציעה למבקרים להתקרר במתקנים מהירים, כמו "ברון 1898" המשלב טכנולוגיית VR, אך גם להשתומם ממופעים תיאטרונים והופעות מוזיקה. הפארק מפוצל לאזורים שונים המספקים אווירה ייחודית לכל אחד מהם, החל מסבכים טרופיים וכלה באזורים המושפעים מהאגדות המקומיות.

הפארק פתוח במשך כל השנה, ובכל עונה השנה הוא מציע חוויות ואירועים מיוחדים. מבין האירועים המזוהים עם הפארק ניתן למצוא את חג המולד, ההלווין ואירועים עונתיים רבים אחרים. אם אתם בהולנד ורוצים לחוות יום של הנאה ופנאי, אפטלינג היא המקום המושלם עבורכם.

כדי להגיע מאמסטרדם לפארק השעשועים אפטלינג בהולנד, ניתן להשתמש ברכבת או ברכב. בכל דרך, הנסיעה תקח כ-1.5 עד 2 שעות. במקרה שבו בוחרים להגיע ברכב, יש להתחשב בעלויות חנייה בפארק, עליהם נרחיב בהמשך. 

נסיעה ברכבת לפארק אפטלינג מאמסטרדם

נסיעה ברכבת לפארק אפטלינג מאמסטרדם כוללות את הרכבת המהירה (Sprinter) והרכבת הרגילה (Intercity).

רכבת מהירה (Sprinter) – רכבות מהירות (Sprinter) הן רכבות קטנות ומהירות, המגיעות למהירויות של עד 160 קמ"ש. הן יוצאות מהתחנה המרכזית של אמסטרדם (Amsterdam Centraal) בתדירות של כ-15 דקות. הנסיעה ברכבת מהירה מאמסטרדם לאפטלינג אורכת כ-45 דקות.

רכבת רגילה (Intercity) –  רכבות רגילות (Intercity) הן רכבות גדולות יותר, המגיעות למהירויות קטנות יותר. הן יוצאות מהתחנה המרכזית של אמסטרדם (Amsterdam Centraal) בתדירות של כ-30 דקות. הנסיעה ברכבת רגילה מאמסטרדם לאפטלינג אורכת כ-50 דקות.

השוואה בין שתי האופציות – הרכבת המהירה היא הדרך המהירה ביותר להגיע לפארק אפטלינג מאמסטרדם, אך היא גם היקרה יותר מרכבת רגילה. הרכבת הרגילה היא דרך איטית יותר להגיע לפארק אפטלינג מאמסטרדם, אך היא גם זולה יותר מהרכבת המהירה.

טיפים לנסיעה ברכבת – קנו כרטיסים מראש: אם אתם מתכננים להגיע לפארק אפטלינג ביום עמוס, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש באתר האינטרנט של חברת הרכבות ההולנדית, NS.

בדקו את לוח הזמנים: בדקו את לוח הזמנים של הרכבות כדי לוודא שהרכבת שלכם תגיע לאפטלינג בזמן הפתיחה של הפארק.

קחו בחשבון את זמן ההגעה לתחנה: קחו בחשבון את זמן ההגעה שלכם לתחנה המרכזית של אמסטרדם, כדי שתספיקו לתפוס את הרכבת לאפטלינג.

איך מגיעים לרכבת באמסטרדם, איפה יורדים ואיך מגיעים לאפטלינג

כדי להגיע לפארק אפטלינג ברכבת מאמסטרדם, יש לעלות על רכבת מהירה (Sprinter) או רכבת רגילה (Intercity) בתחנה המרכזית של אמסטרדם (Amsterdam Centraal).

תחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם (Amsterdam Centraal) – תחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם ממוקמת במרכז העיר, ליד כיכר דאם. ניתן להגיע לתחנה באמצעות תחבורה ציבורית, כגון אוטובוס, חשמלית או רכבת תחתית.

איך מגיעים לתחנה המרכזית של אמסטרדם – אוטובוס, ישנם מספר קווים של אוטובוסים שמגיעים לתחנה המרכזית של אמסטרדם, כולל קו 14, קו 22 וקו 35.

חשמלית – ישנם מספר קווים של חשמליות שמגיעים לתחנה המרכזית של אמסטרדם, כולל קו 1, קו 2 וקו 5. רכבת תחתית, ישנם מספר קווים של רכבת תחתית שמגיעים לתחנה המרכזית של אמסטרדם, כולל קו 51, קו 53 וקו 54.

איך מגיעים מהתחנה המרכזית של אמסטרדם לתחנת אפטלינג (Efteling Station) –  רכבות מהירות (Sprinter) ורכבות רגילות (Intercity) יוצאות מהתחנה המרכזית של אמסטרדם בתדירות של כ-15 דקות ו-30 דקות בהתאמה. הנסיעה ברכבת מאמסטרדם לאפטלינג אורכת כ-45 דקות.

איך מגיעים מפארק אפטלינג לתחנה המרכזית של אמסטרדם – רכבת, רכבות מהירות (Sprinter) ורכבות רגילות (Intercity) יוצאות מתחנת אפטלינג בתדירות של כ-15 דקות ו-30 דקות בהתאמה. הנסיעה ברכבת מאפטלינג לאמסטרדם אורכת כ-45 דקות.

 

איך מגיעים מהתחנה באפטלינג לפארק עצמו – תחנת אפטלינג ממוקמת במרחק של כ-10 דקות הליכה מהכניסה לפארק. כדי להגיע לפארק, ניתן ללכת ברגל, לקחת אוטובוס או מונית.

הליכה, הדרך המהירה ביותר להגיע לפארק היא ללכת ברגל. יש ללכת מהתחנה לכיוון מערב, לעבר הכביש הראשי N265. לאחר כ-10 דקות הליכה, תגיעו לכיכר המרכזית של העיירה (Kaatsheuvel), שם נמצאת הכניסה לפארק.

אוטובוס, אם אתם מעדיפים לא ללכת, תוכלו לקחת אוטובוס מספר 801 מהתחנה של אפטלינג לכיוון הכניסה לפארק. האוטובוס יוצא כל 10-15 דקות והנסיעה נמשכת כ-5 דקות.

מונית,  אם אתם מעדיפים להגיע לפארק במהירות ובנוחות, תוכלו לקחת מונית. מוניות זמינות בדרך כלל בתחנה של אפטלינג.

טיפים להגיע לפארק אפטלינג מהתחנה של אפטלינג – הליכה, אם אתם מעדיפים ללכת, קחו בחשבון שהדרך קצרה, אך עלולה להיות עמוסה בימי פעילות, אוטובוס, הוא אופציה טובה אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים או אם אתם לא רוצים ללכת. מונית היא האופציה המהירה והנוחה ביותר להגיע לפארק.

סיור יום לפארק השעשועים אפטלינג מאמסטרדם

Efteling הוא פארק שעשועים בנושא פנטזיה הממוקם בקאטשובל, הולנד. הפארק נוסד בשנת 1952 והוא אחד מפארקי השעשועים הפופולריים ביותר באירופה. הסיור הזה יוצא מאמסטרדם ומתחיל בנסיעה ברכב אל פארק אפטלינג. 

לאחר הגעתו, המדריך ייקח את הקבוצה לאטרקציות הפופולריות ביותר בפארק, כולל:

(De Vliegende Hollander) – רכבת הרים מהירה ומרגשת המבוססת על האגדה ההולנדית על ההולנדי המעופף.

(De Baron) – רכבת הרים מתהפכת המבוססת על האגדה על אבירים.

(De Droomvlucht) – מסע במטוס קסום דרך עולם של אגדות וסיפורים.

(De Efteling Sprookjesbos) – יער קסום עם פסלים של דמויות מתוך אגדות ילדים.

מה הסיור כולל

* הסעה הלוך ושוב מאמסטרדם לאפטלינג

* סיור מודרך בפארק אפטלינג

* כניסה לפארק אפטלינג

הסיור אינו כולל

* מזון ומשקאות

* פעילויות או אטרקציות נוספות שאינה כלולות במחיר הכרטיס לפארק

טיפים לסיור

* קנו כרטיסים מראש: אם אתם מתכננים להגיע לפארק ביום עמוס, מומלץ לקנות כרטיסים מראש באתר האינטרנט של הפארק.

* לבשו נעליים נוחות: הפארק גדול מאוד, אז עליכם להתכונן להרבה הליכה.

* קחו הפסקה:** אל תשכחו לקחת הפסקה במהלך היום כדי להירגע ולאכול משהו.

משך הסיור

הסיור נמשך כ-10 שעות, כולל הנסיעה ברכב.

מה הזמן הטוב ביותר לבקר בפארק אפטלינג

הזמן הטוב ביותר לבקר בפארק השעשועים אפטלינג תלוי באילו חוויות אתם מחפשים ובאילו גורמים אתם מעדיפים להתחשב:

 1. תקופות השיא – חופשות הקיץ (יולי-אוגוסט) הן העמוסות ביותר בפארק. אם אתם מחפשים אווירה פחות המונית ותורים קצרים יותר לאטרקציות, עדיף להימנע מביקור בחודשים הללו.
 2. אירועים מיוחדים – באוקטובר יש אירועי הלווין בפארק ובדצמבר הפארק מתכונן לחג המולד. החוויות במהלך האירועים האלה הן ייחודיות ומרשימות.
 3. מזג האוויר – האביב וראשית הסתיו הן תקופות עם מזג אוויר נעים, פחות גשם, וכמויות פחותות של מבקרים. הפארק יפהפה במיוחד באביב עם הפריחה.
 4. יום בשבוע – ימי השבת והחגים הם הימים העמוסים ביותר. לכן, אם יש לכם את האופציה, עדיף לבקר באמצע השבוע.

בסיכום, הזמן הטוב ביותר לבקר באפטלינג הוא כאשר המזג האוויר נעים (באביב או בתחילת הסתיו), בימים אשר אינם חג או סוף שבוע, ובתקופה שאיננה השיא של חופשות הקיץ או אירועים מרכזיים אחרים.

מה הזמן הטוב ביותר לבקר בפארק אפטלינג

הזמן הטוב ביותר לבקר בפארק השעשועים אפטלינג תלוי באילו חוויות אתם מחפשים ובאילו גורמים אתם מעדיפים להתחשב:

 1. תקופות השיא – חופשות הקיץ (יולי-אוגוסט) הן העמוסות ביותר בפארק. אם אתם מחפשים אווירה פחות המונית ותורים קצרים יותר לאטרקציות, עדיף להימנע מביקור בחודשים הללו.
 2. אירועים מיוחדים – באוקטובר יש אירועי הלווין בפארק ובדצמבר הפארק מתכונן לחג המולד. החוויות במהלך האירועים האלה הן ייחודיות ומרשימות.
 3. מזג האוויר – האביב וראשית הסתיו הן תקופות עם מזג אוויר נעים, פחות גשם, וכמויות פחותות של מבקרים. הפארק יפהפה במיוחד באביב עם הפריחה.
 4. יום בשבוע – ימי השבת והחגים הם הימים העמוסים ביותר. לכן, אם יש לכם את האופציה, עדיף לבקר באמצע השבוע.

בסיכום, הזמן הטוב ביותר לבקר באפטלינג הוא כאשר המזג האוויר נעים (באביב או בתחילת הסתיו), בימים אשר אינם חג או סוף שבוע, ובתקופה שאיננה השיא של חופשות הקיץ או אירועים מרכזיים אחרים.

טיפים בנושא מתי הזמן הטוב ביותר לבקר באפטלינג

תלוי בעונה וביום השבועי – הזמן הטוב ביותר לבקר באפטלינג תלוי בעונה וביום השבועי. בימי חול, במיוחד באמצע השבוע, הפארק פחות עמוס מאשר בסופי שבוע ובחגים. בנוסף, הפארק פחות עמוס בחודשי החורף מאשר בחודשי הקיץ.

תלוי בהעדפות האישיות שלכם – אם אתם מעדיפים להימנע מתורים ארוכים, מומלץ לבקר בפארק באמצע השבוע, במיוחד בחודשי החורף. אם אתם מעדיפים לראות את הפארק באור יום, מומלץ לבקר בו בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות.

תלוי בגיל הילדים שלכם – אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים, מומלץ לבקר בפארק באמצע השבוע, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות. כך תוכלו להימנע מתורים ארוכים ולמצוא יותר מקום לשבת ולנוח.

עומסים – היום העמוס ביותר בפארק הוא יום ראשון, החודשים העמוסים ביותר בפארק הם יולי ואוגוסט, השעות העמוסות ביותר בפארק הן שעות הצהריים.

הגעה ברכב מאמסטרדם לפארק אפטלינג

מה שצריך לדעת על הגעה ברכב מאמסטרדם לפארק אפטלינג

 • המרחק בין אמסטרדם לאפטלינג הוא כ-81 קילומטרים.
 • הנסיעה ברכב אורכת כ-1 שעה ו-15 דקות.
 • הדרך המהירה ביותר להגיע לאפטלינג היא לקחת את הכביש המהיר A2.
 • ישנם מספר חניונים גדולים בסמוך לפארק אפטלינג.
 • מחיר החניה הוא 10 אירו ליום.

הוראות נסיעה מפורטות מאמסטרדם לפארק אפטלינג:

 1. עלו על הכביש המהיר A2 ונסעו לכיוון Den Bosch.
 2. צאו מהיציאה 25 לכיוון Kaatsheuvel.
 3. סעו ישר עד שתגיע למסלול N261.
 4. פנו ימינה לכיוון Efteling.
 5. הפארק יהיה על ידכם בצד ימין.

אם אתם מגיעים לפארק בשעות העומס, מומלץ להזמין מקום חנייה מראש באתר האינטרנט של הפארק.

החניה במקום

– הפארק מצויד בחניון גדול שיכול להכיל את רוב המבקרים. עם זאת, בימים עמוסים, יתכן שהחניון ימלא מהר, לכן מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר.

– יש עלות חניה במקום, אך המחירים עשויים להשתנות מעת לעת. בעת הכניסה לחניון, תקבלו כרטיס חניה שתצטרכו לשלם לפני היציאה.

– אם תגיעו עם רכב מיוחד או גדול, כמו אוטובוס או קרוואן, יש לוודא שהפארק יכול לאכלס את הרכב.

בכלל, הגעה ברכב מאמסטרדם לאפטלינג היא נוחה ופשוטה, והחניון הגדול במקום הופך את הביקור קל ונעים. מומלץ לבדוק מראש באתר הרשמי של הפארק את מחיר החניה וההוראות הנוספות.

עוד כמה טיפים שימושיים:

קחו בחשבון את עומס התנועה – בימי חול, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות, התנועה פחות עמוסת. בסופי שבוע ובחגים, התנועה עשויה להיות כבדה יותר.

תוכלו גם להגיע לאפטלינג בתחבורה הציבורית – הרכבת יוצאת מהתחנה המרכזית של אמסטרדם (Amsterdam Centraal) ומגיעה לתחנת Efteling Station בתוך כ-45 דקות.

אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים, מומלץ לקחת עגלה הפארק גדול מאוד, אז אתם תרצו לקחת עגלה כדי להקל על ההליכה.

קנו כרטיסים מראש – אם אתם מתכננים להגיע לפארק ביום עמוס, מומלץ לקנות כרטיסים מראש באתר האינטרנט של הפארק. כך תשפרו את הסיכויים שלכם להיכנס לפארק מבלי לחכות בתור ארוך.

מה הדרך הטובה ביותר להגיע מאמסטרדם לאפטלינג? יש סיורים מסודרים? כל מה שחשוב לשאול על הגעה לאפטלינג מאמסטרדם

כן, ניתן להגיע מאמסטרדם לאפטלינג באמצעות רכבת. המסלול הנוח ביותר הוא לקחת רכבת מאמסטרדם לעיר טילבורג. לאחר הגעה לתחנת טילבורג, יש להמשיך באוטובוס מקומי המתחבר אל אפטלינג. הנסיעה ברכבת עצמה עשויה לקחת כשעה ורבע, וההמשך באוטובוס יכול להוסיף עוד כ-30 דקות לנסיעה. בסיום היום, ניתן להחזיר את הדרך באותו האופן לאמסטרדם.

כן, ישנם מספר סיורים מודרכים מאמסטרדם לאפטלינג. הסיורים הללו כוללים בדרך כלל הסעה הלוך ושוב מאמסטרדם לאפטלינג, כניסה לפארק, ושירותי מדריך מומחה. יום טיול מאמסטרדם לאפטלינג, סיור זה כולל הסעה הלוך ושוב מאמסטרדם לאפטלינג, כניסה לפארק, ושירותי מדריך מומחה. הסיור אורך כ-10 שעות. אם אתם מתכננים להגיע לאפטלינג, סיור מודרך יכול להיות דרך מצוינת לחסוך זמן ומאמץ. המדריך שלכם יוכל לעזור לכם לתכנן את היום שלכם, למצוא את האטרקציות הכי מעניינות, ולחסוך לכם זמן בתורים.

הזמן הטוב ביותר לבקר באפטלינג תלוי בהעדפות האישיות שלכם. אם אתם מעדיפים אווירה פחות עמוסה ופחות תורים, שווה לשקול לבקר במהלך חודשי האביב או הסתיו, כאשר הפארק פחות עמוס. עם זאת, אם אתם רוצים לחוות את כל האטרקציות וההופעות החיות, הקיץ הוא הזמן בו הפארק פעיל במלואו. יש לזכור שבחורף יתכן וחלק מהאטרקציות יהיו סגורות או שהפארק יהפוך ל"פארק חורף", עם פעילויות מיוחדות לכך. בכל מקרה, מומלץ לבדוק את לוח הפתיחה של הפארק לפני הביקור ולהתאים את הזמן המתאים ביותר.

אפטלינג הוא פארק שעשועים גדול ומגוון, המציע מגוון רחב של אטרקציות, הופעות והצגות. בגלל הגודל של הפארק והמגוון הרחב של הפעילויות בו, מומלץ לבלות בו לפחות יום שלם. עבור אנשים שרוצים להתנסות בכל האטרקציות ולא להרגיש מפוזרים, יתכן שאף יומיים יהיו אידיאליים. במיוחד אם אתם באים עם משפחה או קבוצה, כדי להבטיח שכולם מוצאים את הפעילויות המתאימות להם ונהנים מהביקור באופן מלא. בכל מקרה, כדאי להגיע מוקדם בבוקר כדי לנצל את היום למרבה ולהתאים את הזמן בהתאם לכמות האטרקציות.

אהבת? נא לדרג!

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!