חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ינואר בהולנד (אמסטרדם)

מתכננים טיול בהולנד / אמסטרדם בחורף בחודש ינואר? זה הזמן לדעת את הדברים החשובים באמת על חופשה באמסטרדם בינואר!

ינואר באמסטרדם נטוע בשקט בלתי-פוסק. האורחים רשאים להחליף בין צינת האוויר הפתוח לבין האווירה הנוחה הנשלטת בפנים; טיולים אנרגטיים ברחבי העיר הם מטופלים בבקרים שטופי שמש, וכאשר האווירה הסוערת מאבדת את הפיתוי שלה, יכולים המטיילים לגלות הקלה מן הקרירות באולמות התצוגה, ביסטרו, מסעדות ואחר כך כמה. העיר היא כמו חופשה חופשית כמו תמיד החודש, אבל גם בעונה מחוץ לעונה, אמסטרדם עדיין מציעה לוח זמנים מלא של אירועים ותרגילים פנומנליים, מאורעות שנתיים מקרים ייחודיים חשובים.

יתרונות מזדמנים, מזירות הקרח לדוכני קוקי-אן-זופי, המונח "תופס" לכל כיבוד קל של זירה, מצוי גם באספקה ​​מלאה; לא להחמיץ מצרך אקלים קריר, למשל, stamppot, oliebollen ועוד לפני החודשים החמים נעים מסביב. ניגודיות זו עם הדרכה והזדמנויות אחרות עבור נסיעה באמסטרדם באופן עקבי.

Delft - דלפט הולנד

Delft – דלפט הולנד

יתרונות ינואר באמסטרדם

מחירי הטיסות והלינה הם במינימום המינימלי שלהם בינואר, כאשר ארגונים מנסים למשוך לקוחות עם תעריפים ממוקדים

נוסעי הנוסע הם גם בשפל השנתי שלהם, כך ינואר אורחים יש להמשיך לרוץ של גלריות ידועה של אמסטרדם, אטרקציות וזה רק קצה הקרח

ינואר הוא החודש הטוב ביותר עבור עסקאות באמסטרדם, עם הנחות של עד 70%; בגדים stids יאהבו את תערובת של חצי שנתי עסקאות עם עוד חצי שנה פלא: שבוע אופנה אמסטרדם (ראה מתחת)

חסרונות ינואר באמסטרדם

בעוד החורפים באמסטרדם אינם אכזריים במיוחד, צופים לטמפרטורות קרות ולמשקעים (לרוב הגשם, שלג הוא מדי פעם)

כמה אטרקציות סגורות ביום השנה האזרחית החדשה (1 בינואר)

טמפרטורות ינואר וגשם

רגיל גבוה: 40 ° F (4.4 ° C)

רגיל נמוך: 31 ° F (- 0.5 ° C)

משקעים: 2.7 אינץ '(69 מ"מ)

פסטיבלים ואירועים שנתיים בחודש ינואר

יום השנה החדשה (ינואר 1): כמו במדינות רבות ברחבי העולם, 1 בינואר הוא אירוע לאומי בהולנד יום להתאושש החניכים של ערב ראש השנה האזרחית. שים לב כי אתרי נופש רבים וארגונים שונים יכוסו במשך היום.

שבוע האופנה הבינלאומי של אמסטרדם: שבוע התכנון החצי-שנתי של אמסטרדם הוא האירוע הטוב ביותר ביומן התבניות של הבירה, וה"אירוע מחוץ לתוכנית "שלו מבטיח את השפע לראות ולעבור את המסלול. בעוד רשמי שבוע שבועי אופנה הם עבור אנשי התעשייה בתעשייה רק, שבוע האופנה DOWNTOWN מעמיד על מציג, מופיע, dispatches, התכנסויות ועוד עבור פתוח נרחב יותר.

אמפרו אמסטרדם: הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון אימפרוביזציה, או אימפרו אמסטרדם בקיצור, קידום ליבס את דרכו ברוזנת'אטר של אמסטרדם. קבוצות של דמויות על המסך מ BeNeLux, ברזיל, גרמניה, קנדה, יפן, ניו זילנד, ארה"ב, צרפת, ובמקומות אחרים באים לאלתר לפני ההמונים חיים יותר משישה ימים של תערוכות.

הקפצה באמסטרדם: תחרות הולכי רגל הולנדיים זו היא בטוחה לרצון להיפופילים עם חפיסה של סטידים טובים ורוכבים. מתחרים מובילים בספורט סוסים שונים חוזרים מדי שנה כדי להתמודד לפני מפגש קסום של אנשים באוויר פרטי; מלבד היריבויות, הסוסים מופיעים, מלאי, מזון ומשקאות, גירויים מלודיים ותצוגות של צעירים יוצאי דופן.

פרדיסו קורנדן (ימי המקהלה): הגרסה ה -26 של ימי המקהלה של פרדיסו מדגישה 140 מקהלות ייחודיות במשך כמעט 24 שעות של תערוכות מקהלות. מבחר עצום של מקהלות ברחבי העולם מטפל חברי הקהל לפופ, ג 'אז, החברה, הנשמה, המוסיקה בעולם ואת השמים היא הגבול משם. כרטיסים, רק ב 2.50 €, נגישים בכניסה.

5/5 - (1 vote)

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!