חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיולים לחו"ל – כשרוצים להתרגש מטיול

אין על זה וויכוח, טיולים לחול הם מרגשים יותר כבר מהרגע הראשון, כי יש משהו מיוחד ומהנה בהגעה לנתב"ג והעלייה על המטוס. זו בעצם יריית הפתיחה המושלמת לטיול, ולא פלא שכל כך הרבה אנשים טסים כל שנה לטייל בעולם, לנפוש במקומות אחרים, ובעצם ליהנות מהאנרגיה הזו, השונה, המיוחדת, של טיול לחול.

ישראל קטנה, ואומנם מלאה באטרקציות ויעדים, אבל לפעמים התחושה היא שהיא פשוט קצת מלאה מדי. מי שמחפש להתאוורר יעדיף פעמים רבות לעשות זאת ביעד מחוץ לארץ, כדי לקבל את התחושה הזו של משהו חדש, משהו שונה, משהו אחר.

למה דווקא טיולים לחול? למה דווקא הולנד?

הנה כמה יתרונות שתקבלו רק עם טיולים לחול:

  • תחושת חדש – התחושה הזו היא לא משהו שאפשר לתאר במילים, כי, מה לעשות, זו תחושה. יש לחוות אותה בעצמכם, ובעוד שאפשר לחוות אותה פה ושם גם בישראל שלנו, למשל מי שחי את כל חייו במדבר באילת ונוסע לנהר הירדן בפעם הראשונה, זה כמו לטוס לחול בשבילו, אבל זה בדיוק העניין – זה כמו לטוס לחול.
  • זרות מופלאה – יש משהו מאוד מיוחד בשהות בארץ זרה. אתם לא מכירים את השפה ולא מבינים מה נאמר סביבכם, אתם לא מכירים את השלטים, את הנוף, את המוצרים בחנויות, זה הכול חדש ושונה, ויוצר ממש חוויה אחרת ברמה הרגשית וברמה השכלית כאחד. זה מה שיוצר את החוויה השונה הזה, שאנחנו מדברים עליה, וחלקכם בוודאי מכיר היטב.
  • מחירים של חול – נכון, יש מדינות שלא זול לטייל בהן, אבל בישראל, מה לעשות, נכון לכתיבת שורות אלו, הכול יקר, ואפילו יקר מאוד. למה להתלונן? במקום, אפשר פשוט לנסוע לטיול בחול, ולקבל את כל הטוב שטיול יכול להציע לנו אבל במחיר הרבה יותר נגיש, ומבלי לוותר על האיכות, ואפילו לקבל הרבה יותר תמורת פחות כסף. יש יעדים ספציפיים שהם זולים במיוחד ומפנקים במיוחד, יעדים כמו גאורגיה, הודו, ואפילו חלקים ביוון השכנה.

רוצים עוד? צודקים, מגיע לכם

הישראלים תמיד חושבים שמגיע להם, אבל האמת היא שמגיע בהחלט, לכולנו, ולא רק לנו. מגיע לנו לנשום עמוק, להירגע, להשיל מעלינו את הסטרס, ולא רק עבורנו. טיולים לחול הם הזדמנויות פז לשחרר מתחים מצטברים, ולחזור לעצמנו, לאני המוכר, לדבר הזה בתוכנו שנעלם תחת ערימות של מטלות, יעדים, תשלומים ועבודה, ילדים ומשפחה, ואינספור דברים שלא מרפים.

הטיול שלכם לחול הוא מעין התחייבות לעצמכם לשחרר את כל זה. אין את הפיתוי של להתעסק עם מה שקורה בישראל, כי אתם פשוט לא יכולים. אתם לא שם, וכמה שתמנפו את הטכנולוגיה, יש דברים שפשוט לא מתאימים, בייחוד כשאתם במדינה רחוקה בה הזמנים שונים מאוד. במילים אחרות, השחרור שתמיד רציתם נמצא ממש שם, מעבר לפינה, עם טיול לחול.

5/5 - (1 vote)

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!