חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מצעד הגאווה באמסטרדם – הולנד

בעקביות לקראת תחילת אוגוסט, אמסטרדם משבחת את ההון של אנשים ישר, הומו, לסביות וטרנסג'נדרים. מצעד התעלה הוא ללא ספק האירוע הידוע ביותר בגאוות האירועים באמסטרדם.

מצעד התעלה – מצעד הגאווה באמסטרדם, הולנד..חוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים לקבוצת להט"ב (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים) וכן גם לסטרייטים.

לשבח את האיזון של קבוצת להט"ב שמונה כ500 אלף אנשים באמסטרדם עם אורחים שונים וחוגגים מכל העולם.

בתהלוכת התעלה, יותר מ -80 כלי שיט מים אשר מיוצרים בהולנד משוטטים בערוץ התעלה הנקרא פרינסנגראכט.

כלי השיט שטים לאט וגם לעיתים במהירות בין גאים וגאות במצעד הגאווה המפורסם ביותר באירופה

מצעד גאווה אמסטרדם

מצעד גאווה אמסטרדם

ערוץ המצעד

האירוע הנודע ביותר בגאווה הוא מצעד הגאווה באמסטרדם הלוא הוא גם נקרא מצעד התעלה: שורה של אומנות מים מעוטרת בעדינות על הפלגה על התעלה Prinsengracht וחלק של Amstel. המצעד מתרחש על יום שבת, היום הראשי והחשוב באוגוסט ומצייר אירוע מודרני ומיוחד באופן קבוע על אורחים מכל העולם שאין להעלותם על הדעת בגודל האירוע..עד שאתם לא שם לא תבינו את גודל המעמד. מספר רב של אנשים נשארים לאורך הערוצים כדי לראות את המצעד ואת רמת ההפקה עם כלי שיט ששטים ועוברים בין כולם. זו השיטה של ​​הולנד להפגין ולהראות שהיא מזמינה ומכירה באנשים מכל מיני דתות, עדות, עמים ומינים, כולל הומוסקסואלים, לסביות וטרנסג'נדרים.

טיפ: כדאי לראות את כל המצעד מהתחלה ועד סופו לכן לפני הגעה להולנד חשוב לבדוק את לוחות הזמנים כדי לאתר מקום תצפית הוגנת ויפה עם נוף מושלם!

תרגילים שונים בין הגאווה הגאה באמסטרדם?

יש מפגשים ענקיים של אנשים מכל הסוגים בכמה מקומות ברחבי העיר. ה"רגוליארדוורדסטראט "במיוחד הוא מעיד על התכנסות ענקית. הדרך יוצאת דופן עוברת באין ספור מועדונים וגם בארים, רחבות ריקודים ושוב מועדוני ענק. אתה יכול להיות ער עד השעות הקטנות של הלילה ברחבות העיר – רמברנדטפליין, Zeedijk, ו Nieuwmarkt. מצעד גאווה מממן את התוכנית החברתית לכל אורך היום ואת היקף המצגות, האירועים, הצילום והאטרקציות בכל שנה. נהדר לדעת: תגלו -BBBT- כל איזורי הבילוי באמסטרדם יכולים להתאים את הברים ואת המועדונים למצעד הגאווה ולאנשים החוגגים. בכמה מקומות כל השנה באמסטרדם, לא רק בתוך זמני מצעד הגאווה,  אלא גם לאורך כל השנה.

Canal Parade אמסטרדם

Canal Parade אמסטרדם

אטרקציות שונות באמסטרדם במהלך מצעד הגאווה

זה בטוח לומר שאתה הולך לאמסטרדם רק עבור מצעד הגאווה ואולי אתה רוצה לראות כמות גדולה ורחבה יותר של העיר? מה הסיבה לא לבקר A'DAM Lookout, אשר מציעה פרספקטיבה מדהימה של אמסטרדם ב 100 מטר. צריך ללכת לקניות? קניות באמסטרדם היא חוויה משמעותית. אינספור מרכזי ההיסטורי באמסטרדם להוסיף מגע חברתי כדי להישאר באמסטרדם.

מתקנים באמסטרדם במצעד הגאווה

כדי להעריך את המפגשים במצעד הגאווה והאירועים באיזור מינוס כל המגבלות הפוטנציאליות, מומלץ לך להזמין את הנוחות שלך באמסטרדם בשלב מוקדם. רוב המקרים מתרחשים בתוך השיט ומסביב לתעלות ולערוץ, כך רצוי להזמין לינה במרכז מוקד הפעילות במצעד הגאווה של אמסטרדם מבעוד מועד, הזמנה מראש של בית מלון באמסטרדם לפני מצעד הגאווה היא בהחלט החלטה הגון. טיפ יוצא דופן נוסף: מלון Pulitzer על ערוץ Prinsengracht, הוא הקרוב והטוב ביותר באיזור, בכדי לראות את השיט במצעד הגאווה – מצעד התעלה מקרוב במיקום המצוין.

מצעד התעלות באמסטרדם

מצעד התעלות באמסטרדם

5/5 - (1 vote)

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בהולנד ללא עלות השאירו פרטים👇

רוצים לקבל את המדריך למטייל הישראל בהולנד?

לחצו על הכפתור וקבלו את המדריך בחינם!

error: התוכן מוגן !!